0 oy
908 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kizlar ben 6 haftlk hmlymm ! 

Sabah erken saatlerdee   veyaa ogleye dogru 

Uyur iken 

Zil sesii  ... kocamm ise gittigi haldee kocamin sesi ilee irkilerekk uyaniyorumm 

Zil caliyor uyurken uyanyrm zil calmiyorr

Uyuyorumm  yattigim yonun tersinde yani sirtimin orada sanki esim yatiyor ve konuşuyor gbi hissediyorum uyur iken cok korkuyorumm 2 kez zil sesi 1 kez kocamin sesini duydum  normal mi bu ?? Yasayan varmi 

42 Cevaplar

0 oy
(17,659 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
İlk gebeliğimde banada çok olurdu dikkat et sakın gitme çağıran olursa korkunç bişey gündüz bile uyuyunca eşimin sesi ile çağrıldım 
tarafından
Misall kapii caliyorr diyee gidersenn hamileysenn  ...  bana bir akrabam demistii .. ayagin takilir dusersn cocugundan olrsn demisti
(229 puan) tarafından
Ay cidden mi Allah korusun balım aman dikkat et
tarafından
Tamam cnmm  gitmiyorum ztn amaa Korkuyorumm daha cokk
(229 puan) tarafından
Oku üfür bide komik bi video aç yatakta izlerken uyursun inşallah
(2,355 puan) tarafından
Kızlar bende kaç gündür Aynı şeyi yaşıyorum. Bebeğim 4 aylık benim. Mesela dün gözüm uykudaydi yarım uyanık gibiydim böyle mutfaktan takir tukur sesler gelmeye başladı. Eşim sandım ben. Sonra baktım yoktu kimse . Birde yine karabasan derler bilirsiniz belki o geldi. Korkutmak gibi olmasın ama üzerimde biri vardı sanki eşim sandım çocuğuma doğru yöneldi. Ağzım kilitlendi konuşamadım. Sonra birden kalktım kimse yoktu. A benim genelde su zamanlar oluyor dikkat ettim. Mesela sabah uyandi diyelim bebeğim 9 da . Onu tekrar yatırıp bende yatarsam hep o zaman oluyor niye bilmiyorum.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
S.alak ben inadına niye giriyorsam.posta şimdi uyu uyuyabiliyorsan 
(1,489 puan) tarafından
Aynen bende ya
0 oy
tarafından

Yok hiç yaşamadı :ermm:

0 oy
(454 puan) tarafından
Bnde yasadim korkma oku öyle yat rüyalarım bile saçma sapan olmuştu normal yni
tarafından
Cok korkuyorum yaaa :( suan evde tekim esim gececii  valla asiri krkyrm
(454 puan) tarafından
Ay bende öyleydim ya şükür simsi vardiyalı calismiyo
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Sübiyen muskan yok mu canm senin
tarafından
Hayirr yokkk  muskam
(3,156 puan) tarafından
Bi cami hocasına yada yazan birilerine muhakkak yazdır hamileliğin boyunca da tak Allah ın izniyle daha hiçbir şey olmaz...Zaten bu tarz seyler yaşanmasın diye yazılır o muska
tarafından
Tamam cnmm  yazdilarim birtane
(3,156 puan) tarafından
Daha yaşamazsın umarım oku üfle uyu şimdi bir şey olmaz yada bakara süresini aç kısık dinle şimdi
tarafından
Tamam cnmm olr
0 oy
(341 puan) tarafından
Kiz gece gece korktum bende 15 haftalik hamileyim. Hic olmadi boyle şeyler. 
tarafından
Ya bende oluyorrr suan evde tekim esim gececi cok korkuyorumm !!!
      Sabahin 4unde 5indee zill caliyor diye esimi uyandrdmm taa   yok calmyor dediii yatti tkrr uyndrdm askm zill caliyor dieee sonra okudu falan
(341 puan) tarafından
Dua oku bol bol cnm. Ewe gelen giden yabancı birileri  warmi dikkt et.
tarafından
Hayirr yokk yabanci kimseee  cnmm
0 oy
tarafından
Kuzum korkan gırmesın falan yaz korkarlar laf ederler cunku 
tarafından
Yazdmm cnm
tarafından
Bende hıc olmadı sukur bıyle seyler esım 2 gunde bır varıdyaya gıdıyor gecelerı de yalnız kaldım, oturur korku fılmı de ızlerdım yanı ama bunları hıc takmaman lazım dusundukce daha cok korkarsın bısey yoksa hıle sana var gelır, bazen ben evden bır ses gelıyo kedidir dıyorum yarıyorum gerı
tarafından
Canim benim basimdann  musallat olayi gecti .. vee yine olck snyrm cok krkyrm
0 oy
(609 puan) tarafından
Benim ilk zamanlarda da dışarıda sanki biri kız büşra diye seslendi bakmadım ilkte sonra baktım tanıdık kimse yoktu dışarıda gezerkende öyle oldu baktım kimse yoktu bende muska var ve her gece yatmadan 3 yada 5 yada 7 ayetel kursi 3 felak nas ihlas okurum etrafıma üfler yatarım rabbim sen koru diye 

Bilmiyorsan da evinin hertarafında aç dinle canım 
tarafından
Tamamm canmmm  oluur okuyum bugunn
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Hamileyken    değilde lohusa iken boyle olmuştu bol bol dua oku evde bakara süresini ayet-el kursi  ac çalsin    gece olurda duyarsan hic kalkma canim et duanı geri yat korkma oluyo boyle
tarafından
Tamam :(  eşimde yok cok krkyrm yaaa cocuguma bisey olmaz demi :(
(2,467 puan) tarafından
Allahin izniyle hiç birşey olmaz  biliyosan felak ve nas süresini oku televizyondanda ac oyle uygu  allahin izni ile hicbirsey olmaz  düşünmemeye çalış korkma rabbim senide evladinida korur allah dilemedikce yaprak dahi kıpırdamaz kimse sanada evladinada dokunamaz korkma
tarafından
Tamam canm:( amin insallaahhj okuycm evet biliyormmm suree
0 oy
tarafından
Ay gözlerim doldu 
tarafından
Çok korkuyorum inankii bir de suan evde tekimm !! Eşim gececi yine duycam snyrm
tarafından
Bol bol oku lütfen bakara suresi sesli aç
tarafından
Tamam cnmm
0 oy
(12,854 puan) tarafından
15 gün önce doğum yaptım salı günü duş alırken eşimin sesini duydum Banu demişti çok korktum dua ede ede hemen çıktım duştan
tarafından
Allah korusun yaresul allahimmm    kotulerdenn korusun   bizi
(12,854 puan) tarafından
Amin canım ilk kez böyle bir şey yaşadım çok korktum
tarafından
Insallah tekrarii olmazz cnmm :(
(12,854 puan) tarafından
İnşallah canım Allah'ım hepimizi korusun
(3,551 puan) tarafından
Korku önemli.. Korktukca daha çok gelirler. Korkmayın. Negatif enerji saçmayın. Allah izin vermedikçe bişi yapamazlar ayetel kürsi Felak nas okuyun. Besmele. Çekin. Bişi olmaz. Aklınıza getirmeyin. Vesvese işte. Korktukca devam eder.
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bol bol ayetel kursi oku Rabbim korusun 
tarafından
Sagol canm amin tmm okucm
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım hayırlı olsun çok sevindim. Gebeliğinde hiç böyle bir şey yaşamadım. Çalışıyordum, işten gelince yorgunluk çöküyordu. Uyumadan önce üç ihlas bir bas bir fatiha suresi oku Aklahın izni ile bişeycik olmaz. Korkma korkulacak bir şey yok. Eşin çalıssa bile artık bebegin karnında :) Allahın izni ile de bişicik olmaz :)
tarafından
Tamam cnm insallah :( cok sagoll
(2,545 puan) tarafından
Artık sen çok dha güçlüsün annesin :)) böyle şeylere takılı kalma duanı et geç :) böyle şeyleri takarsan pskolojik de kendini rahatsız edersin. Senin artık bol bol dinlenmen gerek. Bebek doğduğunda bak marotona koşacaksın benden söylemesi :))
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Okuyunca korktum ama hep yasarim halbuki yasarken o kadar korkmuyorum :) çünkü her daim derim rabbim ben kemdimi dahi sana emanet ediyorum sana sığınırım,sana güvenirim. Diye O'nun izni olmadan güneş dahi doğmaz. :) 

Hamileyken daha sık oluyi tabi ama ben hep yaşıyorum canim o tarz şeyler.
tarafından
Cnm bii  muska falann yazdir kendine seninkide normal degll !!!
(7,791 puan) tarafından
Muskaya degil ben direk Rabbime guvenir,ona sığınırım. Var mi otesi?
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Evet hamilelikte bana da çok oldu özellikle uyurken ama eşim işe gittikten sonra hemen bakarayi açıp yanıma koyuyordum öyle uyuyordum mışıl mışıl
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Telefonundan ayetlet ac sesi ac dinle evin heryerinde duy ayetleri canım dua yazdır kendine  bol bol dua et düşünme kulaklık tak kulağına bir süre ac dinle canım korkma yeni hamilesin stres iyi degil canim benim gebelik boyunca sübyan duam vardi duşa girerken çıkartırdim sadece hep üstümdeydi 
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Ah ah neler gördüm neler korkma hepsi hormonal değişikliklerden kaynaklı başka şeyler düşünme düşündüreni takma ... Sadece kendini korkutursun sadece 
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Bende de oldu ya cok oluyor bende de
0 oy
(833 puan) tarafından
Bi tarafın açıkta kalmış
0 oy
tarafından
Falak nas sürelerini oku evde aç kuran aç bakara suresi Meryem süresi Ayetel Kürsi oku bol bol. Ve korkma Allah'a sigin.

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,042 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Imagineperest (1,448 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde MinnieMouse (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 963 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kübraaaaa (1,426 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 393 göst.