0 oy
353 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,778 puan) tarafından
Kızlar cevap veremedim kusura bakmayın ateşi yoktu elleri buz gibiydi bide arada titreyip duruyodu götürdük 37.5 su ateşi bı anda 39 oldu hastanede ılık suyla duş aldırdık 15 dk sonra 38.3 oldu serum taktılar kan aldılar enfeksiyon 24 olmuş dünde gitmiştik zaten kulak enfeksiyonu için damla ve antibiyotik vermişlerdi ama kana bakmamislardi çok şükür ateşi düştü eve şimdi geldik evde ateşi yoktu ama elleri buz gibiydi doktora dediğimde ateşi olmasa bile elleri soğuksa ateşi var demektir dedi aklınızda bulunsun bide diğer sorumda sirkeli suyu yaptın mı diye sormuslardi yapmadım kızlar ateşi yoktu normalde de yapmıyorum çok sağolun merak edip soranlar için ❣️❣️

7 Cevaplar

0 oy
(1,778 puan) tarafından

En İyi Cevap
He bide geçmezse ateşi 48 saat içinde tekrar getir dediler kızlar ❣️❣️
(7,992 puan) tarafından
Benim oğlumda geçen hafta çok hastaydi arada ateşi inerdi ama elleri buzdu ayakları 2 cift corap giydirmeme rağmen buz gibiydi biliyordum normal değil bende sabah oldu götürdüm doktor yatişını yapti 2 buçuk yaşında benim ki
(1,778 puan) tarafından
Yaaa Allah şifa versin kuzum nedenmis acaba
(1,778 puan) tarafından
Bizim kızda 19 aylık kuzum
(7,992 puan) tarafından
Enfeksiyon göğsünü boğazını tutmuştu kontrole gidecez çünkü hala göğsü hirildiyo
(1,778 puan) tarafından
Geçmiş olsun çok kuzum bizim cok şükür öksürük yok göğüste hırıltı falan yok bizimkinin kulaklarda enfeksiyon varmış ondan galiba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım
(1,778 puan) tarafından
Sağol kuzum Allah razı olsun ❣️
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa 
(1,778 puan) tarafından
Amin kuzum çok sağol Allah razı olsun ❣️
0 oy
(3,909 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım alnın dan ölçülen ve koltuk alti çok farkediyor 
(1,778 puan) tarafından
Koltuk altından ölçüyorum kuzum genelde ama ateşi çıkınca yanakları kizariyo ordan anlıyorum bide hani baktım normaldi ateşi ama elleri buz gibiydi
0 oy
(316 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(1,778 puan) tarafından
Sağol kuzum ❣️
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun canım benim bu gece hürmetine Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin 
(1,778 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum çok çok sağol ❣️❣️
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bizde akşam hastanedeydik oğlumun ateşi vardı  bi ara elleri buz gibi oldu fitil verdilrr 38 den 36 düştü hastanede çok şükür bizimde dişimiz çıkıyomuş boğazı falan kızarmış 
(1,778 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun sizede kuzum valla annelerin ömründen ömür gidiyo işte 1.30 saat serumun bitmesini bekledik ağla ağla durmadı çıkart diye

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 333 göst.
6 Aralık 2019 Aile kategorisinde Ummuhanemir (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 754 göst.
8 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 579 göst.
0 oy
9 cevap 332 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,778 puan) tarafından soruldu

381,471 soru

11,420,788 cevap

34,975 kullanıcı

...