0 oy
325 göst.
Aile kategorisinde (749 puan) tarafından

******** sağlık ocağının verdi ilaç kalb çarpıntısı yapmış çocukların icmemesi gereken ilacmis adı aferin hava verdiler 5 defa egk bağladılar kalbini dinlediler yavrumun mah oldum çocuğum allah belasını versin o doktorun :angry:

8 Cevaplar

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hemen doktoru değiştir cnm 
(749 puan) tarafından
Sağlık ocağı doktorunuz değiştirme hakkım var mı
(12,777 puan) tarafından
Tabiki var mhrs den değiştir oraya dilekçe ver ben iyiydi ama aynı ilaç yazardı ve ebesi hiç sevmedim kızım olacak hemen değiştim doktor çok şükür iyi çocuğa göre ilaç veriyo valla eşimle ben hemen değiştirdim gidiyorsun söyle seç doktor dilekçe ver esin tc snein ki degisiyo
(749 puan) tarafından
Tm kuzum saqollasin değiştireyim dilekçe verip
-Reklam-
0 oy
(427 puan) tarafından
Bence dava aç canım benim bebegimede yanlış göz damlası vermişti eczane 1 hafta hastanede yattı çok pişman oldum dava acmadigima 
(749 puan) tarafından
Hak ediyorlar kafalarına göre ilaç verip yolluyorlar bynszler
(427 puan) tarafından
Aynn canım oturdukları yerden para alıyorlar bari işlerini düzgün yapsınlar
(749 puan) tarafından
Hastanedeki doktor kızdı niye kulandin diye dedim bnde sağlık ocağı verdi ilacı kulanma dedi
0 oy
tarafından
Canım sağlık ocağı doktorunu değiştirin öyle bı hakkınız var
(749 puan) tarafından
Dilekçe verip degistircwm canım
0 oy
(53 puan) tarafından
Canim aslinda aferin soguk  alginligi icin ogluma bende kullandm bi sikinti olmadi sizin oglunuz yasi kac 
(749 puan) tarafından
1.5 yaşında oğlum canım
(53 puan) tarafından
O donemler kullandimmi hatirlamiyorum ama 2 3 yaslarinda kullandim canm gecenlerde hastalanmisti yine kullandim 4 yasinda oglum simdi
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ayy bizimde başımıza geldi akiam çocuk acile gitmiştik orda ilaç yazdılar hava verip bişey yok diyip yolladılar bşzde ilacı alamamıştık çocuk huysuzlandı eczane arayamamıştık sonra başka sebepten dojtora bidaha götürdük doktor bu çocukçok tıkanmış bronşit olmuş dedi ama geldik bişey yok dendi dedik hava makinesi temin edemezseniz 1 hafta yatış yapcaz dedi doktor ilaç verdi ama alamadık daha dedim o sistemden bi baktı iyiki almamışsınız o bu çocuca çok çok ağır bi ilaç dedi. Çocuğumu iyilştireyim derken daha çok hata etcdklerdi artık ilaç vermeden önce iyice araştırıyoruz 
(749 puan) tarafından
Bende ah bilsem çocuk iyi olsun derken hep kötü oldu
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Off çok geçmiş olsun kuzum :/ 
(749 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım saqollasin
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 
(749 puan) tarafından
Saqollasin canım
0 oy
(158 puan) tarafından
Gecmis olsun cnm bende oglum 3 aylik felandi gozlerde capaklanma burun tikanikligi vs vardi saglik ocagindaki doktor zahmet edip bebegimi kontrol etmedi yuzune bile bakmadan oturdugu yerden 3 4 cesit ilac yazdi neye gore neye baktinda yazdin dedim kalsin cocuk doktoruna goturcem ciktim goturdum sadece ilac olarak goz damlasi verdi o gün bu gündür saglik ocagina guvenmem aşı günleri dışında götürmüyorum hic
(749 puan) tarafından
Bnde götürmem bundan sonra giderim hastaneye kiclarinin üstüne oturup kafalarına göre yazıyorlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 351 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,775 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 690 göst.
27 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
25 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kardi777 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 510 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,837 kullanıcı

...