0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (2,132 puan) tarafından
Hanımlar eşim çok iyi bir baba ama bana karşı çok sert kısıtlayıcı 

Sizce hangisi önemli kızım için dayanıyorum ona ne yapmalıyım henüz 20 yaşındayım

16 Cevaplar

+2 oy
(7,791 puan) tarafından

Mutlu anne= mutlu çocuk. 

Zamanla düzelir belki.. yani sen karar vereceksin
(7,791 puan) tarafından
Canim sorun ne bul çözmeyi dene yada kaç kovalasin. Kimi ilgiyle düzelir kimi kacan kadin ister. Süslen giyin kusan boyle isve cilve yap ama uzaktan yap yanasma birak o kossun ilgilenmeye alissin seninle. Ni kac yontem dene yada al karşına konus ben boyle hissediyorum neden aoguksun de. Yani bi seyler ugrasmadan duzelmez.
(2,132 puan) tarafından
İlgi gösterme konusunda haklı olabilirsin ama artık konuşamıyoruz biz kavga ediyoruz ve küsüyoruz
(7,791 puan) tarafından
Yani bilmiyorum kızım var diyosun baba gibi yar olmaz kiz evlada. Cok kotuyse bitir ugrasma ama bence iyi baba ise iyi hi eş de olur. Birazcik çaba sadece . Emeksiz yemek olmuyo kuzum malesef
(2,132 puan) tarafından
Çok iyi düşünceli kızı onun dünyası ayrılma k istersen kız benim sana asla vermem diyor bende kızımı asla bırakmam
Haklısın sanırım mutlu olmak için biraz çaba lazım
(7,791 puan) tarafından
Çaba yi iki tarafta gostermeli ama esinim gözü aciksin diye yardimci ol neleri sever napinca iyi olur düşün dene. Kizinizi cok seviyosa ondan yürü. Mutlu bi aileyi mutlu anne,babayi o da hakediyor sorunlari cozelim canım de fln
-Reklam-
+1 oy
(1,257 puan) tarafından

Birşey diyimmi bende iki evlilik yaptım 

İnankiii Eşin sana değer verip seni ezdirmiyor muhtaç etmiyor şiddet uygulamıyorsa Bu evliliğe elinden geldiğince izin verr Her erkek aynı değildir hiç birşeye karışmayan bir erkeğin bile illaki karısına batan bir huyu vardır illaki Biri daha Baskın karakter oluyor Bence zamana bırak Erkekler zamanla eşine karşı açılıyor 20 yaşındasın ve gencecik bir çiçeksin 

(2,132 puan) tarafından
Tecrübeli birisinin görüşüne ihtiyacım vardı teşekkürler deneyeceğim
(1,257 puan) tarafından
Şöyle düşün hayatım evliligin yeni sanırım ondan ayrılsan hayatına yine biri giricek dimi onu tanıyana kadar eşine zaman versen ailenle daha huzurlu olursun Dediğim gibi kötü huyları yoksa boşver herkes yoluna olsun benim ilk evlilik tamamen şiddet madde ihanetti çok zor bir süreç ama başkası için ayiracagin zaman kizinin babası olsuun lütfen
0 oy
(161 puan) tarafından
Dediğin gibi 20 yaşındasın yolun başındasın gençsin ama bir ömür böyle geçmez kendinide düşünmelisin sabrın kalmadıysa yol yakınken bitir
(2,132 puan) tarafından
O güç var mı bende bilmiyorum kızım da. Daha çok küçük 5 aylık 1 buçuk senedir evliyiz git gide düzelir dedilerde hep aynı
(161 puan) tarafından
Genelde çocuk olursa düzelir derler ama öyle olmuyor maalesef bu saatten sonrada düzelmez..Karar senin canım kendinede değer ver
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Her ikiside önemli kizin için iyi bir baba olmasi önemli senin içinde iyi bir eş olmasi önemli eşinin hayatinda ikinizde yer aliyosunuz çünki 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Sana huzur vermeliki sende evladına mutluluk sacasin canım  rabbim yardımcin olsun
(2,132 puan) tarafından
Teşekkürler ahh bir anlasa
0 oy
(12,784 puan) tarafından
Sen baba ile mutsuzsan çocuk nasil o evde mutlu olacak 

Birde sorunuuz neyse eşinle konuş 
(2,132 puan) tarafından
Keşke konuşmayla çözülsee
0 oy
(3,888 puan) tarafından
Ikinize de iyi olması gerekiyor böyle olmasının sebebi ne peki 
(2,132 puan) tarafından
Kayinvalidemmmmmmmm:((( 4 ay ayrılma asamasina geldik doğum yaptım tekrar barıştık ama hala şiddetli geçimsizlik
0 oy
tarafından
Küçükken iyi hoş güzel de o yavru büyüdüğünde ikiniz arasındaki ilişkiyi fark edip etkilenir . Sorunlarınızı çözmeye bakın
(2,132 puan) tarafından
Şimdiden korkuyor zaten minicigim:((
0 oy
tarafından
Bitir demek kolay ama bebeğin var onu da düşünmek zorundasın ayrilsaniz yine babalık yapacak. Ayrilmasaniz bı 5 10 yıl sonra kendini 50 yaşında hissedeceksin stres , mutsuzluk seni belki bazı hastaliklara kadr götürecek ... Mutsuzken çocuğuna güzel örnek olamayacksin hep mutsuz , kendini bırakmış bı annesi olacak o da onu kötü etkileyecek 

Ayrilsan sen mutlu olacaksın ve çocuğuna da mutlu olduğn için daha iyi bakacaksın ve mutlu olduğun için cocugunla iletişimin daha güzel olacak ve şimdi büyük bi karar verme zamanı eşini seviyor musun ? Degisecegine inanıyor musun ? Ve ayrilsan tek başına mücadele edebilir misin ?
(2,132 puan) tarafından
Tek başıma asla mücadele edemem oda çevreden çok etkileniyor bana yaptiklarindan sonra şuan yine onun kollarindayim seviyor myuyum bilmiyorum
tarafından
Anlıyorum bişey diyemem o zman
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Oturup sorunlarınızi konuştunuz mu canim hiç

(2,132 puan) tarafından
Bu saat olmuş hala konuşuyorduk ama anlaşamıyoruz öyle çok büyük sorunlarımız da yok sadece tartışma sırasında bağırma diyor bana tamam de diyor ben de karşılık verdiğim için kavga ediyoruz
tarafından
Sorunu aslında bulmuşsun canım .biriniz ateş ise oburunuz su olacak ki  muhabbet olsun.canim evlilikler ilk 3 yılda ancak rayina oturur. Bekara karı boşamak kolay derler. Benimde ikinci evliliğim.kimse dört dörtlük değil canım .eşinle konuşurken ben dili değil sen Dili kullan ve kesinlikle suçlayıcı olma tatlı dil kadının en büyük silahı inan arkadaşın dediği gibi emeksiz yemek olmaz
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Karşına alıp konuş cocuguna iyi baba olablr ama sana da insan gibi davranmak zorunda çocuğunu seviyorsa. Mutlu anne demek mutlu çocuklar demek
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Kötü bir eş istediği kadar uğraşsın iyi bir baba olamaz... Anneyi uzup mutsuz ettiği sürece anne çocuğa verimli olamaz. Çocuk da mutsuz olur. Bence hem iyi bir eş hem iyi bir baba olmalı canım
0 oy
tarafından
Her ikiside canm 

Allah yardımcn olsn 
0 oy
tarafından
Babanın evlatlarına verebileceği en büyük miras annesine iyi davranmak ❤ zaten eşini seven biri çocuğunu sever  sen mutlu değilsen baba ne kadar iyi olursa olsun o çocuk mutsuz büyür 
0 oy
(5,773 puan) tarafından
Sen çok iyi baba diyorsun ama çocuğun anlayacak yaşa gelince babasıyla senin huzurun olmadığı anladığında çok iyi bir baba demicek.. 
0 oy
(283 puan) tarafından
Ne kadar benziyoruz birbirimize 

İlgili sorular

+1 oy
50 cevap 2,397 göst.
0 oy
5 cevap 161 göst.
0 oy
5 cevap 221 göst.
6 Ocak 2022 Aile kategorisinde Samir bariye. (4 puan) tarafından soruldu
0 oy