0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Gelsin yorumlar

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Politik derken?
tarafından
Mesala kavga etmeden dediğini yaptırmak birşeyleri şikayet ederken etmiyormus gibi görünmek vs vs
tarafından
Haa şeyy, ilişki danışmanlarını izleyib, ona göre davranırım. Kesin istediğim sonucu alırım. Duygularla haraket etmem asla.Bi şeyi isterim yok derse ikinci defa istemem. Bakarım ne zaman mum gibi olmuşsa anlatırım tamam der kendisi.
tarafından
Bazen buradan daha güzel fikirler çıkıyor
(675 puan) tarafından
Ya böyle yapabilen var mı bana da anlatsın...çünkü bu ara buna çok ihtiyacım var:)))
tarafından
Yahu eşini sen tanıyorsun , sen bileceksin ne zaman iyi. Karnı tokkenmi, maçda kazanmışkenmi, gezmeye çıkarkenmi, Uykudan uyanıncamı, yanaşıncamı, ilişki sırasındamı kız .. Yemek yerken, tv de ve ya telefonda bir şey izlerken, oyun oynarken, Maç izlerken, sinirliyken, başka biri ondan bir şey isterken , bir işle meşgulken, işden yeni gelmişken, hele birde yorgunsa asla olmaması zamanlar.
-Reklam-
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Hiç bişey karismayarak
0 oy
tarafından

Nasıl yani anlamadım:D

0 oy
tarafından
Politik olarak sjsj
0 oy
(17,648 puan) tarafından
İlişki mi siyasetmi bacım bu :D
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Siyaset meydanı mi anam ne bilem oluyomus mu öyle ben bilmiyom su bakam bizde öğrenelim :)
0 oy
(14,983 puan) tarafından
Ben politik olamam valla. Kaldıramam. Çoğu zaman içimden geldiği gibi davranırım. Ama.brnim.esime gösterdiğim fedakarlık ve ilgiyi eşimden görmezsem ben de kendimi çekerim. Evlilikte herşey karsiliklidir. Bir tek buna inanirim
0 oy
tarafından
Ben anlamadım tam olarak
0 oy
(8,261 puan) tarafından
Eşin yanında kaynanaya farklı davranmak o yokken farklı davranmak.Yanlıs anlama kelımesını lugattan çıkartmak cunku yanlıs anlama dedıgınız her cümle yanlıs anlasılacaktır.ayrıca tartısma sırasında içinde fırtınada kopsa dısarda yaprak kımıldamamalı o zaman polıtık olunabılır 
tarafından
Evet bu çok doğru
0 oy
tarafından
düzenlendi

Bir şeyi begenmezsin ama kayinvalden arkadaşın veya eşin kırılmasın diye çok beğendim der koyarsın bir köşeye mesela beğenmedim demezsin bir hediye vs herhangi birşey bu bir politik davranma şeklidir ama benim kaynana direk ben bunu beğenmedim der bizde sinir oluruz eşimde sinir olur o yüzden birşey hediye almayız :) ben beğenmesem de teşekkür eder geçerim güzelmiş derim mesela :)  bunun gibidir bir sürü örnek verilebilir tatlım ben kırıcı ve kaba insanlardan hiç hoşlanıyorum birazcık bazen politik davranılmalı bence  yani eşime benim dilimle yaptiramacagim şey yoktur hiç bir zaman kavga etmem ama istediğim şeyi ikna ederim ne annesine kızsam birşey derim ne ailesine bence kavga ile hicbirsey çözülmüyor zaten bazen mecburi olarak politik davranmak zorunda kalıyorsun 

0 oy
(14,428 puan) tarafından
İstediğini yapacaksın asla kavga etmeyeceksin hiçbişey olmamış gibi davranacaksın,gülüp geçeceksin

Yıpranmak istemiyorsan 
tarafından
Aynen canım kavga hiçbir zaman çözüm olmuyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 175 göst.
0 oy
18 cevap 431 göst.
0 oy
47 cevap 928 göst.

378,122 soru

11,317,417 cevap