0 oy
241 göst.
Moda kategorisinde (655 puan) tarafından
İlk defa kullanacağım yaptırmak istiyorum ama pişman olan var mı aşırı derecede turnak yeme alışkanlığım var protez tırnak öneriyorlar 

2.5 yaşında ve 12 aylık oğlum var kullanışlı olur mu 

Kullananlar foto atabilir misiniz hamgi boyutta öneriyorsunuz 200 tl ye yapıyorlarmış burada en güzel yer

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
İlk bahar geliyor,çiçekli, yeşil yapraklı bor desen yaptır
(655 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana göre küçük bebeği olanlar için kullanışsız. Sıkıntı olabilir :)
(655 puan) tarafından
O yüzden kararsızım işte tırnak yeme alışkanlığım bar
0 oy
(887 puan) tarafından
Ben yaptırıyorum benimde tırnak yeme alışkanlığım var en iyi yer 200 yapıyorsa hiç kaçırma bence kısa tercih etmeni öneririm uzun çok kullanışlı olmuyor birde tırnağımız olmadığı için uzuna alışması çok zor oluyor 
(655 puan) tarafından
Şu anda elimde varsa çekip atabilir misin kuzum zahmet olmazsa n kadar uzun şekli deseni nasıl
(887 puan) tarafından
Şuan yeni çıkarttırdım ama yapılmış halini kuaförüm paylaşmıştı bulursam atıcam canım
0 oy
tarafından
Uzun uzunluğuna göre değişir bekarken yaptırmıştım uzundu tabi baya donlarımı toplayamadım iki hafta tırnaklardan rahatsız etti :))) 
(655 puan) tarafından
Ya ben öyle çok uzun istemiyorum da kararsızım ama çok fazla tırnak yiyorum o yüzden istiyorum biraz da
0 oy
(887 puan) tarafından

image

bu canım yaptırdığım

(655 puan) tarafından
Uzunluk açısından sıkıntı çektin mi ilk defa yaptıracam çocuklarla sıkıntı olur mu
(887 puan) tarafından
Yani canım ben sıkıntı çekmedim çok uzun değildiler ilk bi kaç gün tırnağa alışmamış olduğum için tutarken birşeylere zor oldu ama sonra alışıyosun kendi tırnağın gibi oluyor
0 oy
(7,972 puan) tarafından

E Abdest tutmuyo beaa:D

(655 puan) tarafından
Gerçektn mi
(887 puan) tarafından
Eğer zaruri durumun varsa yani tırnak yeme etlerini yeme hastalık adı altında geçiyor bunlar o şekilde yaptırınca abdest sorun olmuyor ama keyfi durumlarda böyle bir sırun var bizimkisi hastalık tedavisi olarak geçiyor diyanette
(655 puan) tarafından
Etlermi yemiyorum ama tırnaklarımı yiyoruö ve bi süre sonra çok ağrıyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 277 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 2Melek annesi.27 (1,278 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 279 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,026 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu

381,374 soru

11,417,717 cevap

34,970 kullanıcı

...