0 oy
76 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bugün kolumda inanılmaz bi ağrı var oğlum sürekli kucak istiyo bugün doğru düzgün uyumadı şimdide kucağımda uyumaya devam ediyo yorgun halsiz gibiyim c vitamini almaya başladım eşimde oldu ondan hiç bişey yokmuş szce bendeki dinlemediğimden mi sizinde böyle olduysa kaç günde geçti ilk dozdada kötü olmuştum 3.günde ateşim çıkmıştı hatta umarım öyle olmaz

3 Cevaplar

0 oy
(17,649 puan) tarafından
Benim 1dede 2 dede olmadı ağrı
tarafından
Keşke bendede olmasaydı şuan okadar çok isterdim ki
-Reklam-
0 oy
(675 puan) tarafından
Canım biontech ağır geçebiliyor..ben 3 gün yatak yorgan yatmistim..4.dozum çıkmış ama bebek var bişey olur bakamam diye yaptirmiyorum
tarafından
Yatak yorgan yatamıyorum kuzum maalesef 21aylık oğlum var dünde yanında yattım sürekli uyandı yanında yatınca dayak yemiş gibi uyanıyorum 6
30ta kalktı inan çok yorgunum dedim ayağıma aldım salladım normalde sallamayı kesmiştik ama ne yapıyım gündüz uykusundada uyumadı doğru düzgün şimdide uyandı kucağımda uyuyo oturdum bende dün gündüz 1.30 saat uyumuştu ne güzel dinlenmiştim bende her gün oyunevine götürmek lazımmış demekki :D valla ilki baya bi ağır geçmişti ikinci günden itibaren yine aynısı olacak diye korkuyorum keşke olmasaydım dedim dün aşımın son günü diye oldum zaten
(675 puan) tarafından
Bende şimdi bebek var diye olamıyorum.3.dozu hamilelikte yaptırmıştım o yüzden rahat rahat yattim
0 oy
tarafından
3. Dozu oldum ilkinde biraz halsizlik oldu ama 3 ünde de kolum ağrıdı 2 gün 
tarafından
Benim ikisindede aynı olacak sanırım ya keşke sadece kolum ağrıyarak geçse

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 565 göst.
0 oy
20 cevap 254 göst.
8 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 242 göst.
0 oy
14 cevap 358 göst.
11 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde BenAnneOldum (265 puan) tarafından soruldu

378,180 soru

11,318,876 cevap

34,764 kullanıcı

...