0 oy
255 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar ben birinci dozu oldum bir yan etki falan olmadi ailede ikinci olanda var. Kardesimin üniversite grubunda yazanlar olmuş ikinci dozdan sonra kalp çarpıntısı mide bulantısı oldu geçti beş günde diye biride kuzenim yüz felci geçirdi geçici demiş. 

Ayrıca öğrenciler de sadece üniversite mi bilmiyorum ama birinci doz olanlar ya da hiç olmayanlar iki haftada bir test yaptırıp gösterecek kısacası zorunlu olsun diye yapılan uygulama ikinci bir ay sonra olacağım korktum yaptıran var mı yan etkileri oldu mu

20 Cevaplar

0 oy
(15,657 puan) tarafından
Ben olmadım ama kaynana kayinoeder oldu rahatsız oldular ağrı vs ama dediklerin olmadı
tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Hiç bsey olmadı bana
tarafından
Umarım bizede olmaz sağol
(2,321 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(231 puan) tarafından

Hiçbir yan etkisi olmadı ilk dozun yarısı kadar bile etkilemedi kol ağrısı bile hafif oldu. Çevremde de kimsede bir şikayet olmadı.

Üniversite öğrencileri ve tüm çalışanları (hocalar ve idari personel) aşı yaptırmadığı sürece pcr testi vermek zorunda evet. 
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Sadece halsizlik baş ağrısı kol ağrısı yaptı,1. Dozda kolum daha çok ağrımıştı herkesde aynı yan etkiler olcak diye bişey yok 
tarafından
Bende de birinci doz biraz halsizlik olmuştu
0 oy
tarafından
Eşim oldu cnm ama çok şükür bir sorun olmadı bir buçuk ay önce 
tarafından
Umarım olmaz sağol
tarafından
İnşallah şifa olsun
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bana ilkinde de bişi olmadı ikincidede. Hatta cok hafif. Tetonoz oldugumda 1 hafta agrımıstı. Ama biontechte hiç bişi hissetmedm sanarsın su sıktılar
tarafından
Sağol canım
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bende  de 1. Dozda  hiç  yan  etki  olmadı  2. Dozda  sadece  kolum  ağrı   1 gun okadar 
tarafından
Ben ilk doz oldum kolum o gün ağrıdı geçti
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bnmde 10 gün sonra korkuyorum aslinda 2 dozdan 
tarafından
Umarım birşey olmaz
0 oy
(715 puan) tarafından
Benim çevremdeki bir kaç kişide bulantı kusma titreme ateş vs olmuş ama sadece 1 gün sürmüş çok bir şey değil bünye meselesi ya c vitamini kullanmak gerek omega 3 genelde bünyesi sağlam kişilere bir şey olmuyor sanırsam 
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(1,698 puan) tarafından
Yeğenimde kalp çarpıntısı nabız düşüklüğü yaptı ablam da grip gibi oldu ama hemen geçti olabilir normal. Çocuklara da aşı yaptırınca ateşleniyorlar sonuçta vücuda virüs giriyor 
tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
İlk dozda eklem ağrısı ateş kol ağrısı yaşadım 3 gün 2.dozda sadece kolu ağrısı oldu 
tarafından
Anladım sağol canım
0 oy
tarafından
İki doz biontech oldum cnm ☺️ hiç bir sıkıntı yaşamadım çok şükür ki ❤️ sadece kolumda az ağrı oldu oda geçti ☺️
tarafından
Çok sağol
tarafından
Rica ederim
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Ben oldum iki gün uyku hali halsizlik ve kol ağrısı oldu 
tarafından
Hmm teşekkürler umarım bizede birşey olmaz yapacağız artık
0 oy
tarafından
Ben oldum ikinci dozu hiç yan etki olmadı hatta ilkinde  kolum ağrıdı ikincide hiç olmadı
tarafından
Bizimde öyle olur inşallah sağol
0 oy
(197 puan) tarafından
İlk dozda bişey olmadı dün ikinci dozu oldum 14 haftalık hamileyim gene bişey olmadı iyiyim 
tarafından
Sağol canım
0 oy
(724 puan) tarafından
Ben ikinci dozu oldum korona geçrimis gibi halsiz baş ağrısı komiklerim ağrıdı senin yazdiklarin olmadı bende
tarafından
Herkeste farklı etkileri oluyor bakalım bizde de olmaz inşallah
0 oy
(194 puan) tarafından
Ben iki dozunuda oldum şükür hiç bis sıkıntı yasamadim 
0 oy
tarafından
Benim kaynana kalp hastası şekeri de var üstelik iki dozda da bana mısın demedi maşallah hiçbir şey de olmadı. Kayınbaba da korona atlattı onun ikinci doza daha var sadece kolum ağrıdı ama o hastalığa tekrar düşeceğime kolum ağrısın dayanırım dedi hep. Kişiden kişiye değişiyor galiba belirtiler 
0 oy
(472 puan) tarafından
Eşim oldu ama daha sakin idi ilkinde biraz zordu ikinci daha iyi 

Bu arada yan etkisi insanda insana değişir vücuda bağlı 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Oldum cnm hiç bişey olmadı

Biraz kol ağrısı o kadar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
18 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu