0 oy
869 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kzilar kayinbabam benim emzirmeme bile karışıyor eşimle bişey konuşuyoruz karı koca arasında ne oldu diye soruyor. Yanında da konuşmuyoruz ama o gelip soruyor ne oldu. Allah'ım deli olacam. Kaynanam ya da görümcem ile adet olmayı konusuyoruz kayinbabam ne oldu diyo ya bu merak ne. Modemi kurcalamiş şimdi internetiniz yok diyor. Düğmesiyle oynamış. İçeri buz gibi petek ayarıyla oynamış. Bebeği emziriyorum memeyi tutmadı mi diyor. Oğlumlw meme Reddi yaşıyoruz. Kayinbabam meme ile boğuşuyor ham Hum ediyor duyuyorum diyo. Ya bu gevşeklik mi desem herşeye mi karışıyor desem sizinkilerde öyle mi ben mi abartiyorum. 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tövbeeee kaynana gibi o da o ne öyle benim kayinbabam yok canım 
tarafından
Valla keşke benim de olmasaydı dediğim zmanlar oluyor.
-Reklam-
0 oy
(2,574 puan) tarafından
Aaa kaynana gibi aynı evde yaşıyorsunuz galiba 
tarafından
Yok ayrı evimiz ama torun sevmeye haftanın 3 günü geliyorlar öğlen 12 den aksam 5 e kadar oturuyorlar
(2,574 puan) tarafından
Zor öyle de ama Allah'tan ayrı yaşıyorsunuz
tarafından
Aynen aynı yaşasaydık nedir bosanirdim
0 oy
(565 puan) tarafından
Ay be ayıp o ne terbiyesizlik öyle hem herseye burnunu sokuyor hemde duyduğu şeyi bile dile getiriyor ben utandım vallahi 2 yıldır evliyim kayinbabamin yanında rahat oturup kalkamam konuşamam ailede en saygın kişi diyebilirim kendisine öyle çok ağır biri yani sendeki dediğin gibi gevşek yani 
tarafından
Aynen öyle ben kendi babam ile bu kadar yakın değilim. Kendi utanmıyor mu acaba. Bebeği seviyor. Bebek acikiyor bağırıyor gelin gel mememi ver diyo. O an diyorum yer yarilsada içine girsem
(565 puan) tarafından
Ay tövbe tövbe gel memeyi var ne demek ya Bi bayan bilr gel emzir der yani bu ne rahatlık eşine söyle bence yani rahatsız olduğunu dile getir bu kadarda olmamalı yani
tarafından
Eşim o kadar ailesine bağlı ki ben haklı olduğum konularda bile beni haksız çıkartıyor. Bir kere olsun sen haklısın karıcim ben ailemle konuşurum bu konuyu demiyor. Aahhh keşke elimde ekmeğim olsa dk durmam boşanirim
(565 puan) tarafından
Vallahi pes ya acaba kayinbabanda aklı denge sorunları var bence yada afedersinde  ya ****** yada çok aşırı gevsek
tarafından
Gevşek rahat ne bilim ya bebek doğduktan sonra iyice gözüme batıyor bu huyları.
0 oy
(19,780 puan) tarafından
Yok artık laaa çok saçma 
tarafından
Saçmanin da ötesi ben mi abartiyorum diyorum ama sizede saçma geliyor dimi
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Bana karışmayı bırak daha sunu yap demedi hiç çay bile istese kaynanama demle der ya da koy der
tarafından
Valla Maşallah bu hadi ben gidecem paltomu verin giydirin diyo
(12,469 puan) tarafından
Yok artık ya biraz gevşek galiba kayinbaban kuzum bırak kayinbabayi kendi baban bile davranmaz böyle kaynanana söylesen rahatsız oldugunu
tarafından
Kaynanama diyorum bişey etmez o senin baban diyo. Gevşek ukala ne desen var. Benim babam geldi inan adam kendi kahvaltısını hazırladı. Şu içecek ben getiriyim diyorum yok kızım ben alırım diyo
0 oy
(303 puan) tarafından

Bacım kayınpderin sapık galiba:ermm:o ne öyle karı ruhlu şey

tarafından
Valla korkmuyor değilim bol bol giyiniyorum psikolojim bozuldu bilmiyorum sanki goguslerime bakıyor ya da ben öyle seziyorum. Acayip rahatsız oluyorum
(303 puan) tarafından
Onun olmadığı yerde emzir çocuğu. Ay tövbe ya ne diyeceğimi bilemedim eşine söylesen peki?
tarafından
Geldi mi bebeği vermiyor ki sinir oluyorum eşim anacı babaci yavrum. Bazen ona diyorum keşke bilseydim senin bu kadar süt kuzusu olduğu evlenmezdim diye
0 oy
tarafından
ağzının payını ver bi kere özel şeylere karışman hoşuma gitmiyor kadın işine sen karışma baba de sussun 
tarafından
Suratımi da asıyorum ama anlamıyor bida karışırsa diycem artik
0 oy
(1,329 puan) tarafından
Kaynana iz birşey demıyor mu benim kaynatam bana bunlari dese kaynanam onu diliyle döver kaynanam hiç sevmez bu tür konuşmaları 
tarafından
Kaynanam diemiuor kocasına bişey. Kayinbabam gevşek gevşek. Anneliği bana öğretiyor sanki aman çok değişik garip
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Yuuuuh dedim yani nedir bu özelimize karısmazsanız de terslersen anlar heralde asiri gevsek yorumlara baktimda memeyi ver nedir ya terbiyesiz 
tarafından
Aynen öyle kaynanama dedim demesin öyle rahatsız oluyorum diye anlamıyor adam. Ukala adam ya
(7,407 puan) tarafından
Oylelerinin ağzının payini vereceksin yoksa b.kunu ćıkarir bugun memene karisan yarin baska seyede karisir cunku seviyesiz
tarafından
Aynen buda derse zaten tersliycem
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Terbiyesiz işte nolcak memeye ne karışıyor g
(1,154 puan) tarafından
Kîz yok ne abartması ya biz kaç geliniz mesela kayınbabam bi konu hakkında bizi uyaracak olsa bile asla bize demez kaynanama söyler o uyarır veya iletie
tarafından
Valla Maşallah keşke bizde öyle olsak kayinbabam herşeye karışıyor
(1,154 puan) tarafından
Bidahakıne ver ağzının payını normal değil bu
tarafından
Tersliycem valla bu kadar genişlik bana göre değil
(1,154 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(736 puan) tarafından
Çok şükür benim kayinbabam öz baba olsa ancak böyle sevilir benim gözümde şirin baba GB. Allah eksikliğini göstermesin. 

Rabbim yardımcın olsn her işe karışan. Erkekleri sevmiyorum karı GB herşeye burnunu sokuyorlar
tarafından
Benim kayinbabam karı gibi gercekten yaptığım yemeğe bile karışıyor keşke şu koysaydin bunu yapsaydın diyip duruyor
(736 puan) tarafından
Kaynanan demiyormu niye karışıyorsn
tarafından
Yyok baban bişey etmez diyor
(736 puan) tarafından
Allah yardım etsin işin zor valla
0 oy
tarafından
Al birini vur otekini ayni benimki
tarafından
Napicaz böyle bilmiyorum
0 oy
(8,839 puan) tarafından
Bende nefret ediyorum kendimkinden sürekli azarlayarak bağırarak konuşuyor bide diyo peygamber efendimizi rüyamda gördüm Allah'ım deli oluyorum
tarafından
Hahaha bizimkide kız hacı babamı rüyamda gördüm iyidir felan diyo sanki ermiş gibi konuşuyorlar
0 oy
tarafından
En güzeli gitmemek
tarafından
Ben gitmiyorum ki onlar geliyor
0 oy
tarafından
Vallaha Kayınpederim Yok canım 

Ama yaptığı da ayıp yani sana ne memeyi tuttu mu tutmadı mı
tarafından
Aynen öyle herşeye karışıyor. Çok rahatsız oluyorum
0 oy
tarafından
Memeden o ne. Eşin de birşey demiyor mu. Azıcık edep ya. Genişlik çok fazla. Ben ağzının payını verirdim.

Biz görüşmüyoruz kafam rahat. 
tarafından
Ayy keşke bizde görüşmesek ya eşim yok işte oluyor
0 oy
tarafından
Benimki de karışıyordu bişey alıyordum ne gerek var diyordu sütüm yoktu mamaya geçtik diyoki yok undan mama yap yok bilmem ne sanki o veriyor parasını şimdi eşimle kustuler konuşmuyoruz 
tarafından
Bizimkilerin küsmesi imkansız yavrum ya. Bu adam da ömrümü yedi
0 oy
(700 puan) tarafından
Yaşlanmış ama olgunlaşmamış 
tarafından
Evet maalesef öyle
0 oy
(191 puan) tarafından
Ağzı var dili yok. Çok efendi kırmaz söylemez uyarmaz çok şükür. Allah başımızdan eksik etmesin öyle bir baba.
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Tobeeee bune genişlik. 

Dünyanın civisi çıktı
tarafından
Kesinlikle haklısın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 259 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Demet2011 (58 puan) tarafından soruldu