0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (97 puan) tarafından
Bugun görümcem geldı sehır dısından, gelır gelmez kızı, lavaboya gıdecektı, banyo musaıt degildı, iç Camaşırı falan vardı , musade isdemeden kaynanm pat diye girmeye kalktı, onune gectım ben götürürüm dedim, sonra kızının ayağına terlik falan vermeler odama girmeler, sinir oldum ya benim bir özelim var

5 Cevaplar

0 oy
(1,454 puan) tarafından
Banyoda iç çamaşırı asılı olduğunu biliomuydu ki bilmiosa kadının Bi suçu yok . Bide lavabon senin özelinse kimsenin kullanmaması gerek . Değişik 
(97 puan) tarafından
Evet haberi var
(1,454 puan) tarafından
Ne bilim gene de kızacak bjsey bulamadım keşke kaldirsaydin çamaşırları
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sonuçta evine misafir geliyor sende ortada birakmasaydin
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Yani banyoya girer. Onda bişey yok. Kirli değilse sıkıntı yok bnce. Ama odana girnesii. Off bnmki bn soyunurken de girer eşimle uyurkende girer. Herşeye de karışır. Kendilerinden birisi gekecekse buzluktan yemek bile seçer yapmak için
(97 puan) tarafından
Ya temiz Camaşır ama musait olmadığını bilıyor
0 oy
(219 puan) tarafından
Benimde özelim var o da saygı duyar ama yeri gelir beni yıkar giydirir ne biliyim ben anne yerine koydum hiç sorun yapmam bu tarz şeyleri kişiden kişiye değişir 
(799 puan) tarafından
Canım o sana ana olmuş bizimkiler kaynana çok rezil ler gerçekten hiç çekilir yanları yok
0 oy
(16 puan) tarafından
Müsait olmadığını söyle bide rahatsızlığını dile getir bence yoksa çok anlayışlı davranmazlwr oğlumun evi düşüncesi var kafasında çünkü istedigi herşeyi yapma hakkı oldugunu dusunsede orası seninde evin kişisel alanına saygı duyulmalı 
tarafından
2022 postu nerden buldun sjsj
(16 puan) tarafından
Bilmiyorum ki karşıma çıktı kaynana diyince hemen atladım kaynanalara karşı zaafım var haha

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 240 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Demet2011 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 807 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
14 Nisan 2023 Aile kategorisinde Biskivili14 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 354 göst.