0 oy
637 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben aramıyorum ama çok sivri dilli bide beni pek sevmez konuşsakta iki kelime edip kapatıyor o yüzden hiç aramıyorum eşimle tartıştık akşam bu yüzden siz kaç günde bir ararsınız ya da hiç arıyor musunuz? 

43 Cevaplar

0 oy
tarafından
Isim dusunce     
-Reklam-
0 oy
(880 puan) tarafından
Asla aramam asla
0 oy
(341 puan) tarafından
Ben hiccc aramam . Oda esim haftada bir izinli olursa arar öyle ben biraz konusurum yada konusmam . Ama ben genelde hic aramam bisry olmazsa . 
0 oy
(2,283 puan) tarafından
4 ay önce konuşmayı bıraktım. Konuşurken torununu görmek için arardı kendisi açardım. Hamile iken filan 1 ay anca arardım bir şey olmadığı sürece çok aramazdım. Eşim karışmaz benim öyle şeylere, oda benimkileri aramaz çünkü..
tarafından
Benimki beddua ediyor bana senin çocuklarında seni aramasın sormasın kapılarda beklr inşallah gör o günleri diyor
(2,283 puan) tarafından
Damadım gelinim aramasada olur, gitsin oğluyla muhattap olsun. Bana böyle dese ogluyla bile görüştürmem terbiyesiz
tarafından
Eşim diyor bunu
0 oy
(1,465 puan) tarafından
O beni hiç aramaz öyle bir alışkanlığı yok kimseyi aramaz. Ben haftada bir genelde cumalari araririm . Hastalık vs bir şey varsa yine ararım. O beni atamadığı için eşim sen de ara demez bana bırakır 
tarafından
Benimki beddua ediyor bana senin çocuklarında seni aramasın sormasın kapılarda beklr inşallah gör o günleri diyor akşam
(1,465 puan) tarafından
Tövbe yarabbim ya o nasıl bir şey böyle ayıp yaptığı günah
0 oy
tarafından

İki günde bir görüşüyoruz yani o yüzden pek aramam:)

0 oy
(1,277 puan) tarafından

Her gün bazen günde 2 defa :D sürekli konuşıyorum

0 oy
tarafından
Ben hic aramamm onemli bisey demedigim ya da birsey sormayacagim zamann !!   Napiyorsun diee aramam cunkuu konusacak birsey bulamıyorum onunla he hı diyip geçiştiryor ne dedigimi anladigindan da emin dglm ztn
0 oy
(5,326 puan) tarafından
Aramıyorum kafalar uyuşmuyor
0 oy
(375 puan) tarafından
Bazen cuma günleri ve kandillerde onun harici pek aramam 
0 oy
tarafından

Aramıyom isim düşerse anca :woot:

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Koye falan gidince kiziyla aram iyi olursa ona hizmet edersem hergun arar 3 4 defa ama yok kizinin dedigi yapmazsam huyuna gitmezsem mecbur kalmadikca aramaz 18 yasinda bekar gorumcem hatta oğlumla ayni 5 aylik bebek gibi hizmet bekliyo 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Haftada 1 çok sıkı olmaya gerek yok 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
10 yıl beraber yaşadık 4 yıl oldu ayrılalı hiç aramıyorum ben onların her zaman yanlarında oldum kızı dahil bütün işlerini yaptım ama kimse benim zor zamanımda yanımda olmadı ihtiyacın varmı diye bile sormadı aramıyorum artık insanların kıçını yeteri kadar kaldırdım benim eşimde benim annemi arayıp sormaz o yüzden bana laf söylemeyede hakkı yok 
0 oy
(887 puan) tarafından
Hiç aramam ne arıcam o beni arasın aman ya da aramasın lazım değil 
0 oy
tarafından
Valla bende sevmiyorum her aramamda beni sinir edeecek laf buluyor dün kandil diye aradım saçma sapan konuşup canımı sıktı . Ben hiç aramıyorum her hafta esimle gidiyorz zaten bı de şehir dışında isem 3 güne bı falan görüntülü konuşuruz o da kızımı görür istemeye istemeye yani
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ben hergun ariyorum gözümü açar açmaz hatta eşimden çok onun aramasıyla dolu geçmiş gün 8cinde de bişi olursa arasiriz
0 oy
(364 puan) tarafından
Hiç aramam canım anlaşamayiz zaten oğlunu arar
0 oy
(808 puan) tarafından
Neyse ki hiç aramıyorum 
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Eşim hergun görüntülü arıyor akşamları öyle konusuyorum

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 278 göst.