0 oy
276 göst.
Aile kategorisinde (710 puan) tarafından
Aramadığı halde arar mısınız 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hergun ararız biz unutursak o arar 
(710 puan) tarafından
Ne güzel canım eşimi arar sadece bana da en son selam söyle der kapatır napıyor diye de sormaz
tarafından
Yok canım kocam daha benim kadar aramaz onlarda heryerde söyler gelinimiz daha iyi oğlumdan diye
-Reklam-
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Yok aramam bırsey olmadıkca oda aramaz oylr 10 gunde falan bir duruma baglı 
0 oy
(210 puan) tarafından
Aramayı bilmiyor eğer geç ararsam komşulara gider aratırır merak ettim diye genelde haftada bir ararım
0 oy
(1,530 puan) tarafından
Kaynanamın telefonu yok olsada kar etmez o Türkçe bilmiyor ben kuetce anlamiyoruz birbbirimizi kayınpederi ararsak arkadan azacik konuşuyoruz yani sıklıkla konuşmuyoruz 
(481 puan) tarafından
Kiz ne kadar şanslısın
(710 puan) tarafından
Hayattaki bütün şansını kullanmışsın karışmıyordurda
(1,530 puan) tarafından
Evet valla canım ne ararim ne konuşurum karışmıyor cjnku konustugumuda anlamıyor
0 oy
(970 puan) tarafından
aramıyorum onlar arar her akşam görüntülü 10 yıl konuşmasam aklıma gelmez
(710 puan) tarafından
Benimde eltimi her gün görüntülü ararlar çocuğa bakmak için benim daha bebeğim yok ama bnei hiç aramazlar
0 oy
(899 puan) tarafından
ölsem aramam ararsada acmam
(710 puan) tarafından
Niye kız
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Hergun 2 3 kere konuşuruz gun asirida buluşuruz birimizin evinde cok sukur severiz bir birimizi :)

(710 puan) tarafından
Ne güzel sevgi saygı karşılıklı olur benimki maalesef çok soğuk biri
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Cuma günleri hayırlı cumalar diye arıyorum bacım hafta içi mutlaka bikerede onlar görüntülü arıyor torunlarını görmeye aramazlarsa bizde arıyoruz öyle arasın diye beklemem büyüğümüz sonuçta 
(710 puan) tarafından
Ben hastayken bile aramaz canım eltimi her gün görüntülü ararlar çocuk var diye benim bebeğim yok aramak için sebepleri de yok ben kırıldığımi belli etmek istiyorum ama kimse anlamıyor
0 oy
(1,271 puan) tarafından
O aramaz bende aramam en son bayramda konusmustuk
(1,271 puan) tarafından
Aynen oyle  ben gurbetteyim birgunden birgune torunlari icin aramadilar ama eltim her gun arar cunku o akraba
(1,271 puan) tarafından
Beni aramayani ben niye arayim
(710 puan) tarafından
Benim elti de onların akrabası  ortak yönümüz varmış ama eşim aramam için ısrar ediyor
(1,271 puan) tarafından
Benimki asla karismaz peki esin senin aileni surekli ariyormu
(710 puan) tarafından
Birşey olduğu zaman arar hastalık iş konusunda hatırlarını sormak için de aramisligi var ben annemle konuşurken elimden alır telefonu mesela napıyorsun anne nasılsın der benden de aynısını bekliyor ama ben öyle yapamıyorum
0 oy
(1,373 puan) tarafından
Hergun araşırız şuanda yanımızda ama günde 10 kez arıyoruz oda kızımı soruyorm :)
0 oy
(271 puan) tarafından
Hiç aramıyorum bu ara kayinpederim kaynanm araları bozuk nerdeyse iki aydir felan bizde mesafeli olduk eskisi gibi değiliz böyle olunca düzende bozuluyor 
0 oy
(19 puan) tarafından
4 yıldır hiç bir iletişim yok 5 aylık hamileyim 3 kere aradı pas vermiyorum. Hep mesafeliydik. Kendince aşmak istiyor herhalde ama boşa kürek çektiğini umarım anlar
0 oy
tarafından

Hiç aramam oda beni aramaz :)

0 oy
(1,368 puan) tarafından
Günde 4-5 kez konusuruz
0 oy
(735 puan) tarafından
Aramam. genelde oğlunu ararlar bisey olursa.oda aramaz bende aramam 2 senelik evliyim toplasan 5 6 ancadır konuşmamız genelde de iyi geçiniriz 
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Konuşmuyoruz.d
0 oy
(1,070 puan) tarafından
2 3 güne bi mutlaka giderz. Görmediğimiz günlerde görüntülü konuşuruz kaynanam gorumcem ben :)) fazla skklık tez ayrılık derler ama bakalm :))
0 oy
(337 puan) tarafından
2 3 günde bir ararım, aramazsam hemen trip atar darılır ooo
0 oy
tarafından
Bir şey sormak için ararım o da aynı şekil. Genelde kayınpederim her akşam görüntülü arar torununu görmek için. Zaten her hafta kalmaya gidiyoruz kayınvalidemlere o yüzden bir soru olursa anca araşıyoruz.
0 oy
(1,281 puan) tarafından
Mesela üç gündür hastayım ve her gün aradı bugün nasılsın diye. Onun dışında iki güne bir konuşuruz ya o arar ya ben

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 632 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 534 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Minikii (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 506 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 611 göst.