0 oy
625 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben aramıyorum ama çok sivri dilli bide beni pek sevmez konuşsakta iki kelime edip kapatıyor o yüzden hiç aramıyorum eşimle tartıştık akşam bu yüzden siz kaç günde bir ararsınız ya da hiç arıyor musunuz? 

43 Cevaplar

0 oy
(3,380 puan) tarafından
Bazen biray bazen hafta bazen iki haftada bir öyle
tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
2  3 gune bir ararim severim kaynananmi ben aramasam o ariyo zaten
tarafından
Ne güzel canım demek ki kızı gibi yakın görüyor seni benimki sürekli azarlamaya meyilli konuşmaya çekiniyorum
0 oy
(736 puan) tarafından
Degisiyir bı kaynanam arat bı ben ararım 2 günde bir yada 4 5 günde bir bazen kaynanam her gün de arıyor değişiyor yani
tarafından
Ne güzel canım
0 oy
(967 puan) tarafından
Ben hiç aramam zaten ne zaman arasam bir sorun çıkıyor hep eşimle aramızda en son da bi olay oldu ondan beri asla aramiyom 
tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,145 puan) tarafından
İşi düşünce o arar ben aramam hasta ise ancak ararım
tarafından
Benimki hiç aramıyor benden bekliyor ama benide sevmiyor bende aramak istemiyorum iki kelimesinden birinde mutlaka azarlayarak konuşuyor
(1,145 puan) tarafından
Arama canım öylesini de benim ki laf sokarda azarlayamaz ezdirme kendini
0 oy
tarafından
Aramıyorm o beni arıyo
tarafından
O da iyiymiş :)
0 oy
(897 puan) tarafından
Ben araman direk giderim mesela en son dün gittim kan aktı 
tarafından
İnandırıcı gelmemişti bana :))
0 oy
(651 puan) tarafından
İlk evlendigimde bana sürekli eşim ara deyip duruyodu. Kaynanam Türkçe tam analmiyo bende Kürtçe konusamiyorum yinede arıyodum ama aramıyorum artik çünkü ben Kürtçe konuşamiyorum oda anlamiyo eşimde öyle söyledim artık karişmiyo arayıp aramama. Sadece kandillerde faln ariyorum.
tarafından
Anladım canım senin sebebin farklıymış
(651 puan) tarafından
Aynen cnm yoksa arardım ben sık sık yaşlı hoşusuna giderdi aranmak
0 oy
tarafından
hergün ararım ben aramazsam o beni arar
tarafından
Ne güzel
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaynanamla çok iyiyiz biz o yüzden hergün konuşuruz ben aramasam akşam 6 ya kadar mutlaka o arar. Zaten üst sokagımda oturuyo genelde hergün giderim oğlumla hava güzelken bi tur atar mutlaka oraya uğrarız. Hafta sonu hep beraberiz sohbet çay kahve biz çok seviyoruz bir arada olmayı. Bu yaz memlekete taşıncaklar kara kara düşünüyorum napıcam diye çok üzülüyorum :( derdimi döküverdim kız 2 dk da :( 
tarafından
Ne güzel canım benim kaynanam böyle olsa canım feda ama çok sivri dilli bana karşı sürekli bi azarlama yanlış anlama eğiliminde dün akşam aramadım kandilini kutlamak için sonradan pişman oldum gerçi eşimde aramıyon diye tartışmaya başladı kızlarına davrandığı gibi davranmıyor ki bana
(25,224 puan) tarafından
Canım benimki de öyle olsa bende arayıp sormam zaten huzursuzluk boş yere
tarafından
Bana beddua ediyor akşam sende kapılardan bak gelmesinler aramasınlar sen benim annemi aramıyorsun çokuklarında seni arayıp sormasınlar diyor
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Belli olmuyor ben pek sevmem telefonla konuşmayı aklıma gelmiyor konuşacak bir şey. Genellikle kaynanam arar 2 günde bir falan 
tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Artık hiç.  
tarafından
Bende öyle
0 oy
(565 puan) tarafından
Valla haftada 1 ararm hergun arayıp ne dicem 
tarafından
Dimi insan ne konuşucağını şaşırıyor
0 oy
tarafından
İşim düşerse bide kandillerde hahaha
tarafından
O da iyi canım
tarafından
Zaten 3 sokak arkamda oturuyor hafta da bir kere de oturmaya giderim daha da yok
0 oy
tarafından

Valla beeeeeeennn hiç aramıyorum:D

tarafından
Bana beddua ediyor akşam sende kapılardan bak gelmesinler aramasınlar diyor annesini aramadım diye
tarafından
Ahahhaha ne saçmaa yaaa aramak zorunda değilsin ki ben şahsen kendisini sevmiyorum diye aramıyorum ama saygı duyuyorum kendi ararsa açarım ama ben aramam.  Eşin çok meraklıysa arasın konuşsun işte sen onun evladı değilsin ki
0 oy
tarafından
Lazım olmadıkça aramam en son ne zaman aradım hatırlamıyorum 
0 oy
(547 puan) tarafından
Nazar değmesin ama anne kız gibiyizdir,ikinci annem gibidir yani. Nerdeyse her gün mesajlasiriz görüntülü konuşuruz :) 
0 oy
(7,923 puan) tarafından
Ben her gün evine gidiyorum her Allah'ın günü bazen günde 2 kere gidiyorum çünkü kapı komşum:):))
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Ben 3 güne bir ararım haftada en az 1 kez konuşuruz ben aramasam kayınvalidem arar sorar hep merak eder bizi. Tatlı dillidir zaten kızım benim nasılsın ders hep tatlı tatlı konuşur.
tarafından
Ah benimki öyle olsa canım feda ama biliyorum benden pek hoşlanmadığını ben bişey desem hemen karşı atağa geçip azarlamaya meyilli bende soğudum konuşmaya çekiniyorum artık benimkide beddua ediyor akşam sende kapılardan bak gelmesinler aramasınlar çocukların diyor
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Genelde kendisi arıyor ben fırsat bulamıyorum açıkçası bebekle ilgilen yemekti temizlikti derken aklıma da gelmiyor ne yalan söyleyeyim ☺️ o aradığında konuşuyoruz yada eşim ararsa verir telefonu aradığımda oluyor tabiki ama pek sık değil 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 276 göst.
0 oy
57 cevap 534 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Minikii (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 267 göst.
3 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Berfinbedri (1,279 puan) tarafından soruldu