0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar aylardır camlarım silinmedi bebeğimde izin vermiyodu şimdi 21aylık oldu havalar biraz ısınsın camlarımı sileceğim pratik bilginiz cam suyu için tüyonuz var mı kolayca silinip leke kalmaması için benim cam silme suyu almıştım çok güzeldi doğal sirkeli filandı olmadı ondan alıcam tekrardan sizden bilgi bekliyorum 

22 Cevaplar

+1 oy
(6,165 puan) tarafından
Bebek şampuanı kesinlikle öneririm hem parlatiyo hemde uzun süreli leke tutmamasıni sagliyo
-Reklam-
+1 oy
tarafından
A101 de ki mavi olan var ya onu kullanıyorum ama benim camlar çizik olduğu için ne kadar silersem silim tamamen düzgün görünmüyor 
+1 oy
(261 puan) tarafından
Cam silmeyen ben :)
tarafından
Kız bende ayda yılda bir :D
0 oy
tarafından
Annem sadece suyla siliyo gayet de parlak oluyo bez onemli bence
tarafından
Camlar için bezim var canım çok güzel siliyor aynaları filanda onunla siliyorum bende ilk sadece suyla siliyorum kirli olduğu için sonra sprey sıkıp bez ile siliyorum kurulamama gerek kalmıyo
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Şampuanli suyla siliyorum tertemiz oluyor. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bulaşık deterjanlu su köpürtüp siliyorum sonra kuruluyorum 
0 oy
(3,822 puan) tarafından

image

bundan kullanıyorum normal bildiğiniz camsille mavi olanla
tarafından
Ben silemiyorum diye cam silme makinesi aldım canım ama kullanmıyorum çok kirli oluyo camlar diye eşimde boşuna aldın mı diyo
(3,822 puan) tarafından
Anladım canım onu bilmiyorum o zaman
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Suya biraz şampuan koyuyorum oyle siliyorum. Ustune de cam sil fıslatip oyle geciyorum
0 oy
(589 puan) tarafından
Bebek şampuanıyla siliyorum ben
0 oy
(827 puan) tarafından
Ben omomatik atiyorum suya onunla once bi geciyorum sonrada cam beziyle siliyorum
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Krem siz sampuanda olur bulaşık deterjanı da ikisi de harika yapıyor canım 
tarafından
Hmm deterjan ile deneyim canım :)
0 oy
(17,710 puan) tarafından
Çamaşır suyuyla :))) 
0 oy
(561 puan) tarafından
Ben sulandirilmiş cif ile siliyorum bugun sildim daha oturma odamın camlarini bi bunlar kalmıştı ondandan da kurtulduk şükür beyaz kısımları içinde etkili oluyo cif amonyaklı hic baska bisey denemedim aynalari bile cifle siliyodum ama bebek şampuani yazanlar olmus aynalarda deniycem kokusu kalır hem
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Silva cam bezi ve su:)
0 oy
(119,226 puan) tarafından
sirke parlatiyo
0 oy
tarafından
Yıkıyorum çok kirliyse o un dışında silikonlu cam sille siliyorum
0 oy
tarafından
Silmiyorum artık pes ettik biz eşimle:)genelde eşim temizliyor camlar boydan hepsi kızım hep kirletti ellerini sürdü adam pes etti bende yapmıyorum vala bugün yine niyetlendim vazgectim
tarafından
Valla bizde öyle canım bendede çok cam var boydan boya
0 oy
(6,721 puan) tarafından
suyun içine sirke ve şampuan döküyorum siliyorum iyide oluyor camlarim
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Eskiden domestoslu su yapıp önden onunla silerdim şimdi onun yerine asperox kullanıyorum arkasından da cam sille geçiyorum marka olarakta cif ve highgenik diye bir marka çok güzel parlatıyor kurulama da gerektirmiyor 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben bugün hepsini sildim miss gibi oldu pella bezle siliyorum direk yıka sık sil miss gibi yapiyo 

İlgili sorular

+1 oy
31 cevap 447 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 221 göst.
24 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Birprensannesiiii (1,156 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 306 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (1,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 749 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Asbt (177 puan) tarafından soruldu

379,006 soru

11,344,760 cevap

34,808 kullanıcı

...