0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (592 puan) tarafından
27+0 haftalık hamileyim 61 ile hamile kaldım şu an 63 kiloyum. Annem hep dern hamileliğim boyunca ben değil bebgm kilo alırdı. Acaba anneme mi çekiyorum yoksa daha basindamiyim. 2 kilo almışım sunana kadar oda zaten bir kilo bebegm su plesanta vs 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Son haftalarda cnm
-Reklam-
0 oy
(1,868 puan) tarafından
Ne güzel canım bence çok iyi az almak bebek normalde hiç sıkıntı değil
0 oy
tarafından
Vallahi kuzum ben 6 haftalığım Mide bulantım dan dolayı hiçbir şey yiyemiyorum tartılma dım Ama eminim kilo da verdim Ben de kilo almayı bekliyorum ama hangi haftada alınır bende bilmiyorum
tarafından
Amin canım benim inşallah ben bebeğim zayıf olur diye korkuyorum hiçbir şey yemediğim için vitamin alamıyor çocuğum
(592 puan) tarafından
Kaşar muz ceviz badem pekmez ispanak bol ye canm bunlar bebeğe kilo aldırıyor . İlk 3 ay zaten bebek kandan besleniyor dert etme yiyemiyorum zayf olcam diye ben özele gidyrm doktorum ilk 3 ay normal beslenmek demsti inanmamstm ona nasl normal olur vs sonra gerçekten baktm bebegm iyi şükür. Yiyebildgm kadar bu yadklarimi ye Korkma canm
tarafından
Pekmezi hiç sevmiyorum canım kokusunu bile duyunca midem bulanıyor bunu tüketiyorum kaşar tüketiyorum ceviz hiç tük etmedim ıspanak tüketmedin onlardan da tüketelim o zaman
(592 puan) tarafından
Pekmez aynen bende hiç sevmyrm ama nefesimi tutarak hemen bir tatlı kaşığı iciyrm.  Kaşar muz özellikle canm unutma
tarafından
Tamam canım onları yemeye özen gösteririm
0 oy
(1,122 puan) tarafından
34 haftlgm bnde 60la kaldm şuan 65 kiloyum cnm hamur işi yemzsen çok almazsn zaten her ay 2 kilo almak ideal çok iyi 
0 oy
tarafından
Ben 2 ayda 5 kilo almıştım 39 kilo ile hamile kaldım kürtaj olmadan 2 gün önce tartılmıştım 46 kilo çıkmıştım 
(592 puan) tarafından
39 kilomisun canm
(592 puan) tarafından
Rabbim tekrar nasip etsin vanm sağlıklı bir evlat
tarafından
Hamile kaldığım zaman evet 39 kiloydum şuan 41 kiloyum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
32 den sonra. Olan olmustu bende :)
0 oy
(354 puan) tarafından
Bide benim gibi hızla alanlar var ben hamile kaldım kapalı hızla aliyorum 28+4 um yakalasik 22 kilo aldım kilo almamak senin ve bebeğin için çok daha iyi son aylar alısin biraz ama çok almazsin
(5,818 puan) tarafından
Çok hamur işi tüketme bebeğine faydası yok birde abur cubur için kendine haftada 1 gün belirle o günler dışında yeme.. Benim hiç bulantım olmadı diye hamileliğim boyunca 5 6 öğün yedim hep ama ekmeği hayatımdan çıkardım.. Kahvaltıda avuç içi kadar yiyordum okadar. Gerçi ekmeği hala sevmiyorum :)
(354 puan) tarafından
Ben bı buçuk yıldır diyetteyim birden bırakıp tedavi ilaç derken bide tutunca bebeklerim yemeden kismadim hiç bide mide bulantim filan hiç olmadı meyve çok tükettim abur cuburdan ziyade düzenli bı hayattan birden düzensiz yemeye başlayınca ipin ucu kaçtı bide baya uzun bı sure Kortizol kullandım aslında karnım çok var kollarımdan bacaklarımdan almadım kilo biraz sanırım hamur işini abarttım şimdi anneme geldim agirlastikca zorlanıyorum onlar yemek konusunda daha duzenliler şimdiden sonra almamaya dikkat edicem inş
(5,818 puan) tarafından
Meyve bende çok yedim hele portakal.. Diyeti bırakmak bianda vücudunu şaşırtır doğru
(354 puan) tarafından
Aynen bide 1 yıldan az bı surede 45 kilo verdim benim eşim gece iki de gider ise bı acikirim ki gelde iyi mecbur portakal mandalina bazen süt içiyordum oda baya yaradi :)
(5,818 puan) tarafından
Gece krizlerini ben yoğurt veya 1 bardak laktozsuz sütle bastırdım hep :)
0 oy
(5,818 puan) tarafından
Max 5 kilo daha alırsın doğumdan sonra hiçbişeyin kalmaz.. Ben toplam 13 kilo aldım 40ım çıktığında 20 kilo vermiştim :) 
0 oy
(369 puan) tarafından
30 dan sonra alıyorsun ne yesen yarıyor
0 oy
(11,205 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel ben 53 le hamile kaldım 32 haftaligim 66 oldum doğuma 70 olurum ya fazlasını bilmiyorum
0 oy
(1,928 puan) tarafından
33 ten sonra hızlanıyor. Almamak daha iyi. Önemli olan kıstas bebeğin gelişimi. 

8 kğ aldım ikiz doğum yaptım 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
15 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 255 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde mehal (592 puan) tarafından soruldu
0 oy
108 cevap 1,087 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sakineer (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 256 göst.
23 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Maydonoz dereotu (381 puan) tarafından soruldu

378,894 soru

11,341,174 cevap

34,808 kullanıcı

...