0 oy
137 göst.
Diğer kategorisinde (3,063 puan) tarafından
Kızlar ramaazan da verebilcez mi sizce ya ben kendimden umidim yok tek öğün oldu için Ramazan'a kadar sıksam 6 kilo verebilirmiyim sizce neler yapabilirim sıkı ve denenmiş taktikler bekliyorum 

6 Cevaplar

+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Tatlı yok 

Ekmek yok

Su çok :D
(3,063 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Bende ramazanda alanlardanim bakalım bu sene nasıl olacak dengeli ve sağlıklı beslenmeyi düşünüyorum 14 kilo vermişim 1 ayda geri alamam onları :) ben sadece şekersiz 21 günle 4 kilo verdim sen birde düşük karbonhidrat ekle bu diyete 5-6 verirsin 
(3,063 puan) tarafından
Kız bende 4 aydır 17 kilo verdim işte tekrar almak istemiyorum ama o dediklerini hiç denemedim nasıl yapacam mesela detaylı anlatırmisin bi
(2,039 puan) tarafından
Rafine şeker içeren hicbirseyi yemiyorsun tadımlık bile olsa yok yani pasta kek kurabiye çay kahveye şeker yok bu şekilde günde en fazla 1 meyve ekstra olarak pilav makarna ekmek börek ve patatesi de iyice azalt çok güzel kilo verirsin zaten şekersiz diyeti tamamlarsan eğer inanılmaz şekilde iştahı azaltıyor istesende yiyemiyorsun :)
(3,063 puan) tarafından
Deniycem Ramazan'a kadar peki bulgur pilavı vs serbest mi
(2,039 puan) tarafından
Pilavsiz yapamam dersen bulguru tercih et tabi ama sen yinede çok abartma arada kabak detoksu yap mesela oda çok güzel kilo verdiriyor
0 oy
(79 puan) tarafından
Bn sabahları tarçınlı türk kavesi içiyorum faydası oldunu düşünüyorm bide yotubda seher akgulun sütlü yeşil çay tarifini deniyorum bakalm fayda etcekmi ekmek şeker un tuz yasak suyu çok iç yeşil çay kayısı çay kiraz sapı falan bn bugün gittim aldm kayisi çayı tuvalete çıkamadım anında çıkardı beni valla tavsiye ederim boooollll eksiler
0 oy
tarafından

Bende 55 kiloyum zor kilo alıyorum bu kiloya zor ulaştım her ramazan en az altı yedi kilo veririm napicam bilmiyorum ya:ermm: 

0 oy
(8,421 puan) tarafından
Ben ramazan oncesı dıyetısyenıme gidip danısıcam canım lıstemı duzenletıcem yads fıkır alıcam 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bu ramazanda eşim evde olmicak bende 1 çesit yemek yapmayı düşünüyorum ekmekte yemezsem veririm heralde 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 122 göst.
30 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
14 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 532 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Esma& (6,587 puan) tarafından soruldu

382,922 soru

11,462,129 cevap

35,052 kullanıcı