0 oy
405 göst.
Aile kategorisinde (897 puan) tarafından
İyi akşamlar kızlar bizde yeni dogan dan tut 2 yaşa kadar 3 bavul kıyafet var yarın gidip kıyafet kumbarasına atacam sizce bunlar nereye gidiyor ihtiyaç sahiplerine falanmı ziyan olsun istemiyorum bari birileri faydalansın 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız kaynana ne durumda ne pişirdin:D

Soruna gelecek olursak yakınında durumu kötü olana vermen daha makbul bence
(897 puan) tarafından
Benden saglam markete gitmiş eşim aradı.
Kimse yok malesef.. Dün kıyafet kumbarası getirdi belediye 2 tane eşimde koydedi
(3,101 puan) tarafından
Dolaniyorum sana begaonviller gibi doldu kapasitem :)) kiz evde kakao yokmus ya uydurmasyon yaotim biseler
tarafından
Anam.alaydin ya komşudan neyden azıcık beaa☺☺
Kesin bi' bana kastı, e damarıma bastı
Gelmem geri, geri, geri, geri, geri
Bıraktı gitti önce, hayırdır, bi' dönünce
Ben oldum peri, peri, peri, peri, peri
(3,101 puan) tarafından
Cok guzel sarki ya tam enerji deposu :)) yok kiz kmden isticem bosver kismet artik evde cikilata vardi sutte erittim onu doktum  ustune insalah bseye benzer
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ben de merak ediyorum. Bir arkadaş direk geri dönüşüme gidiyor demişti ama mantıksız geldi ayrıştırma yapmadan geri dönüşüme girmesi 
(897 puan) tarafından
Ama hepside yeni markalıda geri dönüşüme girse yazık durumu alanlara vermiyorlar ı ki
tarafından
Bende öyle duymuştum artık mesela lcw gibi magzalarin geri dönüşümüne gidiyor herhalde belediyeler mi satıyor nasılsa geri dönüşüme gidiyormuş şimdiki kıyafetler ondan hemen ya yirtiliyor ya eskiyor diyorlar hepsi geri dönüşümdenyapildigi için bizim cocuklugumuzdaki kalite olmuyor sanki lcw ki gibi mağazalarda
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Çevrende kimse yoksa En azından bir dergaha verebilirsin orada ihtiyacı olanlar alabiliyor ya da kermes olarak dağıtılır
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Ya televizyonda bile çıktı. Baziları o kumbaranin içine çcoukları indirip elbiseleri çalıyordu. Ben oraya atmaya kiyamadim. Yazin tarim işçileri geliyor kamp kuruyorlar. Onlara verecem. 
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Bacım kaynanan nasıl oldu 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
geridönüşüme gidiolar 

daha iyi elden veya kargoyla birine gönder kargoyu karşılama durumu varsa 

burda post açılıosa yasak değilse ihtiyacı olanlar var sanırım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ben de. Oraya atıyorum uzun zamandır ama duydum ki geri dönüşümcüler alıp dönüşüme satıyormuş normalde Kızılay veya belediyeler toplar ihtiyacı olana verir. 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben zorda kalmadıkça atmıyorum. Bazılarını görüyorum o kumbaralari patlatıp ikinci elden satıyorlar o eşyaları falan. Letgo dolap gibi yerlere yükle ücretsiz vericem diye en azından lazım olan insan alsın kargosunu öder sadece yada yakın civarında varsa elden teslim edersin. Onun dışında ben konu komşu ile haber verip soruyorum illa birileri çıkıyor. 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Valla canım İstanbul'daysan bebeğim erkek 8 aylık 8 aydan buyuk kıyafetlerine talibim alırım vermek istersen 
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Letgoya koydm ben canm 5 tlden çok ihtiyac sahibine ücretsiz vercem
0 oy
tarafından
Küçük ilçelerin belediyelerine gönderiyorlar onlarda kafalarına göre milete veriyor bire bir gördüm burda ama şehirde de öylemi bilmiyom
0 oy
tarafından
Eğer sanada uyarsa bana yada burdaki başka ihtiyacı olana gönder  
0 oy
tarafından
Canim Eğer sanada uyarsa bana yada burdaki başka ihtiyacı olana gönder  tabi yine tercih senin 
0 oy
tarafından
Valla ben bir  kere denk geldim cingeneler arabayla yanaşıp içine çubuk gibi bişey sokup ne.var ne yoksa alıp götürdüler bir çuval , hep yapıyorlarmış polisi arayıp söyledik hiç oralı olmadı bile. Bence gerçekten ihtiyaç sahibine ulaşacağından emin oldugun bir yere ver. 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bende deniz feneri die bişey var oraya gidiyor ordan ihtiyaç sahipleri toplanıp veriliyor canm 
0 oy
(365 puan) tarafından
Burdan ihtiyaç sahipleri varsa yazsın sana en azından nereye gittiğini bileceksin gerçekten ihtiyaç sahibine ulaşmış olur canım tabi dergahlarda olabilir 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 483 göst.
7 Mayıs 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 433 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde Trknyvz25 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selenyatkineymen (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.

380,252 soru

11,384,759 cevap

34,884 kullanıcı

...