0 oy
156 göst.
Aile kategorisinde (359 puan) tarafından
Henüz 17 günlük yeğenim var bugün yanımda uyurken iki kez sıçrayarak uyanıp ağladı neden olur ki biseydenmi korkuyo ben anlamadım anneside fark etmiş bı kaç kez ve hiç uyumuyor ağlıyor ne yapmamız lazım bı sürü dua okudum ama pek fayda etmedi nazarmi baska seymi bilemedim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Moro refleksi .yeni dogan bebekler sicrayarak ,eleriyle kendisini korkutarak uyandirirlar .

Yarım kundak yapin .O zaman rahat uyur❤️☺️
(359 puan) tarafından
Teşekkürler yapıyoruz hemen
-Reklam-
0 oy
tarafından
Henüz dış dünyaya alismamis oluyorlar normal kundak yapin korkmazin elinden
(359 puan) tarafından
Teşekkürler yapıyoruz hemen
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Normal canım de çıkarken hastaneden demisdi sıçraması hapsirma bunlar normal şeyler dedi zamanla gecdi ben eldivenleri çıkarttığım dönem de cok yasadim snr gecdi gitti
(359 puan) tarafından
Bu eldiveni çıkarıp atiyo ellerini tuttu kardeşim aglamadi hiç yani kesin elinden korkuyo kundak yaptık bakalım ins fayda eder
(5,953 puan) tarafından
Kundak yapmadım kundakdan çıkıncada sorun alışıyor 1 hafta sürüyor snr alışıyor canım
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Evet kesinlikle kundak yap,benim bebelerim sabaha kadar uyurdu valla 

Sarıp sarmalardım yan yatırırdım :)

(359 puan) tarafından
Kundak yaptık şimdi ins uyur şimdi banada tecrübe oluyo 2 ay sonra ikizlerim geliyo ben bilmiyordum kundagin bu kadar önemli olduğunu yinede kundak almıştım yaparım diye ama kızlarım gelsin sag salim inşallah hep kundakliycam
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Çok normal. Ben kundak yaptım daha sonra ama alışamadığı için kabullenmedi beydendi bir bucuk ay sonra ellerine alışıyor. :d 
(359 puan) tarafından
Uzun bı şura bı buçuk ay ins alışır ya yazık hiç uyumuyor resmen
(2,545 puan) tarafından
Evet kuzum onun. Tam uykusuna alması sadece yanımda yatarken kolumun altına alınca uyurdu. Elini o şekilde kaldırmazdı. Zaman zaman geçecek  bu günlerde biraz zor ama Rabbim yar yardımcı oluyor. 2 gün sonra bir yaşa gircez bile.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
9 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 164 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gll01 (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 128 göst.