+1 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (65 puan) tarafından

Çocuk aktivite masası kullanan arkadaşlar var mı Kaç yaşında kullanmak uygun olur benim bebeğim 19 aylık acaba erken mi olur kullananlar memnun mu fikir verirseniz sevinirim

image

12 Cevaplar

+1 oy
(2,545 puan) tarafından
Bence çok güzel eğer bütcen varsa al derim. Şimdi oynar mı bilmem ama ilerde fiyatlar hep zamlanıyor.
(65 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim :) bende çok beğendim
-Reklam-
+1 oy
(1,990 puan) tarafından

Oturmaya tövbe etmiş çocuklar için boş yatırım. Komşunun var bi tane iki kere kurdu kaldırdı. Kızı 2 yaşında. Üstüne çıkıyor ters çeviriyor sallanıyor ayaklarını bozuyor. İleride kullanır desek çocuk büyüyor.  Benimki olsa boyama karalama yazma sever oturur ama sandalyelerine hiç sığmadı ,4 yaşında. :) 

0 oy
tarafından
Oğluma bunu alsam masayı ters çevirir o ayaklarını söker sopası ile babasını beni döver :D öyle bir aslan var evde :) :) kuzum evde oyuncaklardan böyle şeylere yer kalmadı ama inan yapar dediğimi. :). Kullanan biri çıkar belki
(65 puan) tarafından
Kaç aylık
tarafından
18 canım
(65 puan) tarafından
Benimkide  dediğiniz gibi nevar ne yok kafamıza atıyor oyuncakları sadece dağıtıyor oynamıyor. Bende bu masa ise yararmi diye düşündüm açıkçası boya falan yapsa odaklanirmi acaba
tarafından
Bilemedim kuzum benimki asla yapmaz. Yani yapar ama benim 24 saat orada onunla durmam lazım.
Bütün gün kumanda telefon eline ne geçerse kafamıza atıyor. Bunu sağlam bırakmaz
0 oy
(547 puan) tarafından

Biz kızımıza bundan değilde normal masa ve sandalye aldık canım. 

image

(65 puan) tarafından
Kacaylik kızınız? Kitapliginiza bayıldım
(547 puan) tarafından
32 aylık Canim :) onu da internetten aldık eşim kurdu
0 oy
(23 puan) tarafından

image

bizim var canim 21 aylık iyiki almışım diyorum 
(23 puan) tarafından
Bimden aldık canım içinde meyveler vardı  armut üzüm falan:)
(10,642 puan) tarafından
Yaaa çok tatlı yaaaa çok hosuma gitti bu köşe
(23 puan) tarafından
Teşekkür ederiz canım :) daha iyileri sizin olsun inşallah
(65 puan) tarafından
Bende boyama yapsın kitaplarına baksın istiyorum sizin bebeğiniz bu şekilde zaman geciriyormu.
(23 puan) tarafından
Boyama kalemi veriyorum eline ama biraz çizip sıkılıyor ama oturup kule yapar veya biseyler yer kullanıyoruz yani iş görüyor bana göre
0 oy
(219 puan) tarafından
Bizde var ama farklı biraz daha ben ders çalıştrdığım için biraz zor oluyor keşke almasaydım diyorumzaten kreşe gidiyor 19 ay için erken ama 
0 oy
tarafından
Bende alacağım 19 aylık benimki de ben 18 aylıktan beri almayı düşünüyorum bu Trendyol indirime girer alırım dedim 5 TL indirmemislr üzerine 20 TL koymuslar
0 oy
(120,181 puan) tarafından
bundan degil ikeanin sandalyesini aldik masasinida alcaktik bak kaldi gitti
(10,642 puan) tarafından
Kız bebisn nasıl iyi mi hastaneden çıktın mı
(120,181 puan) tarafından
hic yatmadim gece dogirdum oglen.ciktim iyi bacim ☺❣❣
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Bu değilde diğer modelden var yani kullanıyorlar 

Çocuk bu ver resmini orda yapıyor

Oyun hamuru bu orda yapıyor

Lokantacilok oynuyorlar kullanıyorlar filan :)
0 oy
(2,536 puan) tarafından
Kullanır da ama sandalyesini biraz daha kullanışlı olan modellerden bak 
0 oy
(1,122 puan) tarafından
2 yasndn itibaren kullanlyor cnm bnce al bnde aldm çok severk oynuyo uzernde ıyiki almsm dedm
0 oy
tarafından

image

Ben 9 aylıkken aldım ikizlereme şuan 20 aylıklar çok güzel aktivite falan yapıyoruz kitaplarw bakıyoruz resim yapıyoruz al bence canım aynısı gibi bizimki çocukların ilgisini çekiyor benim oglanlar sadece bu masada rahat duruyor. ☺️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 204 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu

385,902 soru

11,537,217 cevap

35,209 kullanıcı