0 oy
562 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (101 puan) tarafından

Evdeyken  çok kötü hasta oldum başımı yataktan kaldıramiyordum öksürmek den boğazlarım tahriş oldu kalbim de sıkışıyordu arada bı ama eşim otur hayatım dinlen sen diyeceği yerde kalkıp yemek yaptım üstüne hasta olduğum için azar yedim ayakta dururken dizlerim titriyor bu sabah oğlum kucağımda yere ufak bı düşüş yaptık kollarım da derman yok beni  hastaneye getirmedi akşama doğru çocuk rahatsızlandı ateşi çıktı burnu tıkandı tuvaletini yapamadı ben maske takıyorum ama  öksürdukce çocuk korkuyor eşim ağlarken bana veriyor susunca alıyor çocuğu dayanamıyor ağlamasına bagriyor sus diye yalnız da bırakmak istemiyorum o kadar haber izliyoruz çocuğu bile hastaneye getirmiyor ama annesi başım ağrıyor dese koşa koşa gider yeri geldi omzumda kucağımda yatakda salladım emzirdim ama hala ayağımda salliyorum oksurmemek için zor duruyorum ama çok uykusuzum bı ara sızmıisjm üstümüz açık kalmış üşümüşuz gelip ortmemis bile bebeğim için  çabuk iyileşmen lazım :(:'(

12 Cevaplar

0 oy
(985 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yani bazıları çalışıyor ediyor diye eşleri onların köleleri sanıyor heralde . Eşim o konuda hiç hakkını yiyemem hep yanımda oldu.  Sanada geçmiş olsun kardeşim biran önce iyileş ve minik yavruya iyice bak inşallah  Allahım senide oğlunuda korusun.
(101 puan) tarafından
Daha dikkatli olucam. Allah razı olsun  canım
-Reklam-
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım geçmiş olsun Allah eşine de merhameti vicdan versin elhamdülillah eşim öyle değıl hasta olsam yardımcı da olur gece yarısı bile olsa hastaneye de götürüe
(101 puan) tarafından
Sağol canım. Bende anlam veremiyorum bir değil iki değil insanın canı söz konusu çocuğumuz Allah korusun tek olunca insan napicagini bilmiyor
(1,154 puan) tarafından
Dogru canım haklısın
0 oy
tarafından
Ben öğlen yemeğini hazırladım 4 saat sonra sezeryan doğum yaptım bi yemeğe bile götürmedi kendi de hazırlayıp yemedi hastaneye gittik doktor hazırlıklı gelin dedi eve geldik yemek hazırla dedi direk haklarım allaha emanet görüsecez hak dünyasında eğilemezdim bile çömelir öyle toplardım sofrayı allah yardımcın olsun anlayıssız insanla yasamak zor
(101 puan) tarafından
Bizde doğumdan önce kavga ettik normal doğum istiyordum stresten açılmam olmadı suni sancıyla eşimin onayıyla sezaryana alındım gözümü odada açtım kaynanam çocuğumu sahiplendi eşim değişti anası ne derse onu uyguladı benimle sebepsiz yere kavga ettiler hastaneye rezil olmuesdum ana oğul bavulumu açtılardi  kendimi taşıyıcı annne gibi hissettirdiler eve geldim benden yemek beklediler kavgaya evde devam ettiler iki gün üst üste stres yaşadım ama dünyalar tatlısı oğlumu kokluyordum onlar yokmuş gibi onu o kadar çok bekledim ki pişman ettiler doğum anını  (。ŏ﹏ŏ)
tarafından
Ben anlatmaya baslasam bitmicek inan bna senden daha fazlasını çektim daha 19 yasındayım
(101 puan) tarafından
Maşallah maşallah bn 3  yıldır çekiyorum senin o yaşlarda kafa dinliyodum 8-) }:‑)
tarafından
Hayırlısıı
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Normal bir insanın yapması gereken her şeyi yapar canım. Bizi bizden çok düşünür. Senin eşinde vicdan merhamet yok karısına çocuğuna merhamet etmeyen bir adam hiç bir halta yaramaz.
(101 puan) tarafından
Bende anlam veremiyorum canım ya  çocuk gülünce herkes seviyor ama iş hasta olunca ağlayınca herkes köşeye çekiliyor tam tersi olmasi lazım geceden beri içmedim çay kalmadı öksürük den uyuyamadım valla hafta sonuna denk gelmesi de nbklim
0 oy
(5,797 puan) tarafından
Valla vücut ağrısı yaşadım ben geçenlerde dermanım yoktu eşim evdeydi sağolsun emzirmek dışında çocuğu kucağıma vermedi bile yemeğide dışarıdan istedi çünkü yapmayı bilmiyor.. Yani uyuyunca üstünü bile örtmeyen bi adamdan ne hayır gelir çok garip. 
(101 puan) tarafından
bende kötüydüm dışarıdan söyleyelim dedjm eve geldi saat 10 11 de yumurta kırdık yedik ertesi gün alışveriş yaptı dışarıdan söylememek için yani yapicak halim olsa zaten söylemem. Çocuk omzumda ayakta kalvalti ettim hala uyuyor gözümü kapasam da uyuyamam ztn
(5,797 puan) tarafından
Çok düşüncesiz bi adam Allah sana sabır versin gerçekten. Sen anneysen oda baba çocuğuna bakacakfa altını alacakta hepsini yapması lazım yani
0 oy
(566 puan) tarafından
Böhleleri değer bilmez ama kesin sen onun her ihtiyacını eksiksiz yapıyondur 

Halamin kocasını anlattın resmen kaynanası da halası oluyo adam annesini fizana götürür karisi cocuklarina etmedik küfür bırakmaz 

Allah isla etsin

Benim eşim çok şükür ileseyim diye elinden geleni yapar
(101 puan) tarafından
Herkes anasını babasını sever de artık onlardan çıktı yani zaten bı mahalle yukarıdalar gelmez ayaklarına cayririrlar bı tas çorba getirip iç kızım iyiles bebeğin var senin demezler ah anam yakın olaydı bu kadar şey cekmezdim
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Şmdi hakkını yiyemem saolsun yemk yapar hastaneye gidelim diye sürekli tekllf edr sofra toplr bulaşklrı maknye yerlştrr yda çamşr varsa maknye atr onn dışnda çamaşır asmaktan süpürge den anlamz
(101 puan) tarafından
Allah razı olsun kocandan ben sırf bebeğim var diye ayağa kalkmaya çalışıyorum yoksa vuraar kafamı yatarım
0 oy
tarafından
Eşim sarılır , sarılma grip olucan yok anam anlamıyor. Birde grip olunca gece feci baş ağrım olur, otururum yani. Benle beraber oturur uyu derim yok ışıkları açar oturur yüzüme bakar   Bazen Allah hangi iyliğimin karşısında onu bana yazdı derim.
(101 puan) tarafından
Maşallah ☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Allah eşine hidayet versin. Kalbine merhamet yerleştirsin. Bu ana kuzularini hic anlamıyorum evlenme kardesim o zaman git ananin kucaginda yasa. Benimki de abi kuzusu. Abisi agzina ediyor yine de abim de abim :(((((
(101 puan) tarafından
Tabiki kötü olsun demiyorum ama bende bir annenin evladıyim ama bizede yazıktır günahtır akşamları iş çıkışı hep annesine uğrar olmadı isden eve bırakır biz onu beklerken:(
0 oy
tarafından
Ah be kuzum boyle adamlari cok mu ariyorsunuz? İnsanliktan nasibini almamis esini sadece yemek yapsin camasir yikasin cocuk dogursun diye alan, meymenetsiz, kalpsiz... Yazik be yavrum canina. Ne diyeyim. İnsallah hemen iyilesirsin. O adama da allah vicdan versin.
(101 puan) tarafından
Annemle annesi tanışmış bir gün bize geldiler ana oğul orda başladı hikâyem sonrası evli dertli çocuklu •́  ‿ ,•̀amin canım
0 oy
(12,830 puan) tarafından
Rabbım  merhamet versin Nasıl koca nasıl baba
0 oy
tarafından
Valla gecen iki gun ise gitmedi esim hastayiz diye her isi o yapti 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 583 göst.
16 Aralık 2020 Aile kategorisinde Tatlisanne95 (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 281 göst.