0 oy
583 göst.
Aile kategorisinde (418 puan) tarafından
Kızlar bugün o kadar rahatsızım ki gözümü açamadım hamileyim onun ağırlığı var birde alerjim tuttu nezle gibi geçiriyorum gözlerimden yaş akıyor hapşurup duruyorum çocuğuma bile sabah zorla kahvaltı ettirdim geri uyudum daha yataktan yeni çıktım bütün gün yattım yatağın içinde eşimin babaannesi biraz rahatsızmış başı felan ağrıyormuş öyle acillik bir durumu yok eşim şimdi eve geldi geldiği gibi babaannesine gitti halimide gördü gözlerim şişmiş yaşlar akıyor ona rağmen sen çok kötüsün gitmiyim demedi zoruma gitti sonuçta çok acil bir durum yoktu ortada normalde asla ben hastayken bırakmaz yeri gelir yıkar bugün niye böyle yaptı anlamdım 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Gider valla bı tarafinda bile olmaz kendinin de başı ağrımaya görsün sanırsın açık kalp damar ameliyatindan çıkmış 
(418 puan) tarafından
Hiç sorma bir beli ağrıyor dersin doğum yapıyor ben ona öyle yapmıyorum ama şimdi aradı iyi misin diyor bende değilim dedim niye diyor gelde delirme
tarafından
Vuracan tavayı beynine sen iyimisin peki diyecen.kaygisiz kopkler :D
(418 puan) tarafından
Kız halimi gördü iyi misin diyor hayır diyorum niye diyor acaba niye dedim suratına kapadım
-Reklam-
0 oy
tarafından
yeniden gösterildi

Gider köpek ayağı yemiş 

tarafından
O ne demek kız :D
tarafından
Köpekler her yerde dolanıyoya işde oda öyle :)
0 oy
tarafından
Oturmaya gitti yoksa öyle görüp gerimi gelecek cnm belki yaşlı ya onun için gönlü olsun diye görünüp gelecektir 
(418 puan) tarafından
Görüp gelecek 1 bardak çay içerim alıcaklarımı alır gelirim çok durmam dedi ama genede gitmeseydi ben öyle böyle anlattığımdan daha kötüyüm
tarafından
Geçmiş olsun kuzum boşver ölümlü dünya ya yaşlı kadın görüp hemen gelir :)
(418 puan) tarafından
Alttan mı alayım diyorsun ?
tarafından
Eğer erken gelirse hiç tartışma cnm bu konu için yarına çıkacağımız beli değil sonuçta çok uzun süre gelmese 2 3 saat falan o zaman haklısın ama yarim sâat 1 saat durup hemen geri gelirse takma derim :)
(418 puan) tarafından
Yarım saat 1 saat umarım öyle gelir
0 oy
(16,490 puan) tarafından

Yaaa üzüldüm :(keşke gitmeseydi de sana baksaydı 

(418 puan) tarafından
Kız demin aradı iyi misin diyor hayır dedim niye diyor soruya bak halimi geldi gördü suratına kapadım !
(16,490 puan) tarafından
Iyı yaptın valla hakettı
(418 puan) tarafından
Saat 7 daha varacakta oturucak kalkacakta eve gelecekte ayy aklımdan ne geçti biliyor musun yasağa kalırmış bide demez mi babaannemde kalıyorum ne gülerim sinirimden :D
(16,490 puan) tarafından
Ahahaha ayy taö sinir gülmesi olur valla
(418 puan) tarafından
Bu gece biraz tavır alicam tam değil ama :) anlasın
0 oy
tarafından
Canım öncelikle çok geçmiş olsun ama yaşlı insan gidip bı görmek istemiştir üzülme takma kafana rabbim sifanizi versin kendini üzme kendini doldurma hstasinda bak olur öle aile arasında ben tek başıma 2cocukla doğuma gittim lütfen ağız tadını bozma 
(418 puan) tarafından
Haklısın ama normalde önemli değil bugün tuvalete çıktım idrara afedersin böyle bir beyaz birşey geldi korktum da bebeğe birşey oldu sandım yani çok gerginim
tarafından
Rabb'im korusun cnm sen iyi ol bebiste olur inşallah gitmese iyimis ama yaşlı insan boşver üzülmeyin
(418 puan) tarafından
Haklısın inşallah canım ya
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Acil bişey değilse gitmez ama mutlka gitmesi gerkyosa da başıma brni diker öyle gider başıma dikck kmseyi bulamzsda komşuya söyler saat başı kontrol et dye :) 
(418 puan) tarafından
Oda yok canım oda ne komşu ne bana göz kulak olacak kimse yok
(4,067 puan) tarafından
O kadr da düşüncesz değildir eşim üzüldm valla ya
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yanlız mı yaşıyor babanesi belki ondan gitmiştir
(418 puan) tarafından
Bugün babasıda oraya gitmiş zaten yani şuanda bugün tek değil
0 oy
(418 puan) tarafından
Kızlar aradı şimdi iyimisin diyor bende iyi değilim dedim niye neyin var diyor gelde çıldırma 
0 oy
(286 puan) tarafından

Bak sana evlendikten dnra ki ilk hasta oluşumu anlatayım 

Yani taş çatlasın iki aylık evliyim evi temizledim faln derken soğuk almışım baya kötüyüm titriyorum ayağa kalkamıyorum gözlerimin içi kan çanağı derbeder olmuşum sjsjsj 

Neyse eşim bir yere gitmişti geldi beni öyle gördü götürdü hemen doktora kaynanam flan hepimiz gittik neyse eve geldik saat 8-9 flaan eşim eve geldi beni bıraktı dedi aha ben gidiyorum kahveye :D

Akşam 11 mi ne geldi boyu devrilmeyesice işte daha o zmandan belliydi ki ilgisiz aman bende ***** gibi kendisi hasta oldu mu başında beklerim sabahlarım 

(418 puan) tarafından
Zaten öyle olur kendilerine gelince az ilgi görmedikleri zaman hastayım ilgilenmiyorsun derler onların hastalıkları gerçek bizimkisi sahte !
(286 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Gitmez allah razi olsun 
(418 puan) tarafından
Vallah benimki normalde ağzımın içine bakar, hastayken yeri geldiğinde beni yıkar elleriyle yedirir ama bugün ne oldu bu herife bilmiyorum
0 oy
(739 puan) tarafından

Gitmez evde işim varasa onlarıda yapar 

gitse kıyamet kopar bildiği için sanırım :D

(418 puan) tarafından
Ben daha hiç kıyamet koparmadı galiba ondan dolayı rahat
(739 puan) tarafından
Olabilir:))))
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Benim eşim nasılsın diye sormuyor bile hastayken ben sen yine şükret canım 
(418 puan) tarafından