0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (418 puan) tarafından
Bir yıl olmadı daha evlendiğim. 8 aylık hamileyim. Plasenta aşağıda olduğu için rahimime baskı yapıyor ve yürürken çok zorlanıyorum iki haftadır. Kanama riskim var.  oturduğum yerden bile kalkamıyorum öyle rahatsızım. 

Eşimin abileri normal zamanda çağırırız, bekleriz gelmez. (Sadece bir kere geldiler evimize şimdiye dek) Şimdi ayağa kalkmaya halim yok, misafirliğe geleceklerini söylemişler eşime.  Çok canım sıkıldı. Evde kız yeğenim var o yardımcı oluyor bana. O da küçük daha. 

Başka bir eltim arıyor, dört kişi misafir kabul eder misin diyor. (Kendisi eşi ve iki çocuğu) 

Yahu tam da şimdiyi mı buldunuz diye kendi kendimi yiyorum... Rahatsızlığımi da biliyorlar üstelik.. 

Evimde doğru düzgün temizlik yapamıyorum rahatsizligimdan dolayı. Utanıyorum bu şekilde ağırlamak istemiyorum içim sıkılıyor..

Eşime söyledim, eşim de bişey yapmana gerek yok gelen yabancı mi diyor. Yahu oluyor mu öyle.. of.. 

Bir yandan böyle düşündüğüm için kendimi suçlu hissediyorum, diğer yandan ne yapacağım ne edeceğim endişesi var. Sizin fikriniz nedir? Gelmek isteyen bana sormuyor ama, ne diyeyim? 

27 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gir tatak odana hat yegenini de al yanina kimseye hizmet etmesin cocuj gelen kendi isini gorup gitsin madem esine sormuskar eşin kabul etmis o baksin sen agrim var de yat.  Ki varmış zaten..
-Reklam-
0 oy
(470 puan) tarafından
Sen niye demedin gelin cnm ama mutfağı sana birakiyorum kek börek biseyler yap yiyelim de 
0 oy
(265 puan) tarafından
Canm evine gelen ikramligini alıpta gelsinler bu durumda senn halin mi var ki yaparsın valla bana gelenler eli dolu geliyor özellikle tlf bişey yapma diye uyarıyorlar ikiz bebeklerim var.hepsinden Allah razı olsun.en mantıklısı bu zaten.cay yapılır tamMdir.bebegin için 1 gün 1 gündür karnında.olmazsa hazr biseyler alır eşin tatliydi falan tammdr ama yemekli geleceklerse sana erken gelip yapmaları lazm.ya ne değişik insanlar yapıp getrmeleri gerekirken durumun o çünkü bide misafrlige gelecegz demek hiç hoş değil.
0 oy
(119,719 puan) tarafından
hic suclu hissetme kendini kabulde etme
0 oy
tarafından
Ayni sorunlar bendede varr bendee senin gbi kanama riski falan yoktaaa ..  Bendede yogun derecede midee bulantisi varr !!! . 

Kayin babamlar gill  tutmuss esimin amcasina gidelim demiss !!  Midem bulaniyorr halsizim basim donuyorr  adamlar misafir çağırıyor dusunen yokkk eden yok aman aman
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Beni insan yerine koyup bana haber vermeyeni bende kabul etmiyorum sende etmeyiver
0 oy
(606 puan) tarafından
Yani o karın felmesi ayıp bişey yapma bnce 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 287 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 193 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 240 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 312 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,452 soru

11,450,220 cevap

35,025 kullanıcı