0 oy
306 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ayaklarım şişti kizlar ama başardım bebegi ister istemez ihmal ediyoruz ama gelenede gelme denilmiyor siz bebeği o gün nasıl oyaliyosunuz

14 Cevaplar

0 oy
(7,304 puan) tarafından

Misafir çağırmiyorum gelcek kimsemde yok zaten :P

-Reklam-
0 oy
tarafından
eşim evde olduğunda misafir çağırırım. o bebekle ilgilenir ben de hazırlık yaparım. onun dışında gelene de hazırlık yapmam. evde ne varsa meyve çerez ya da dondurucu da bişey varsa o. 
tarafından
Aynen
0 oy
(1,361 puan) tarafından
. Ailelerden başka gelen yok. Pandemi den dolayında kimse gelmedi zaten.. 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Genelde pratik şeyler hazırlıyorum erken haberim varsa akşamdan hazirligimi yapıyorum öyle canım misafirsiz olmuyor bir şekilde başarıyorsun benimkiler büyüdü gerçi ama bir anne isterse 10 kaplan gücünde olabiliyor :)
0 oy
tarafından
Anama koşuyorum saolsun geliyo 
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Çoğu şeyi akşam eşim evdeyken yapıyorum
0 oy
(15,240 puan) tarafından
Ana kucağına oturturdum küçükken. O yanımdayken konuşa konuşa şarkı söyleyerek oyalarım. Şimdi büyüdü. 22 aylık oldu. Bazen çizgi film açıyorum biraz. Oyuncaklarıyla oynuyor. Ben pratik şeyler hazırlıyorum 
0 oy
(1,154 puan) tarafından

Gelen misafire gel evi b.k götürüyor temizle diyorum :D o yüzden kimse gelmiyor :D

0 oy
(161 puan) tarafından
Kendimle zar zor  uğraşıyorum birde misafiremlemi ugrasacam çağırmam.Ama gelselerdi önce bebeğimle ilgilenirdim sonra onlarla halden anlayan zaten laf etmez anlamayanda gelmesin:)
0 oy
tarafından
İki tane canları sağolsun inaşallah. Canavar gibi kızım var ben topluyorum arkamı dönmeden dağıtıyolar 28 yaşında kadın oturdum çocuk gibi ağladım . Neden ben bunevi toplayamıyorum diye. Eşimde tam bir misafir hastası çağırdımıda yemeğe çağırır çok zor oluyo şimdi ramazanda ne yapıcam şimdiden düşünüyorum
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Bebegim su an 2 yaşında o yüzden hiç zor olmuyor çok şükür :) beraber temizlik yapiyoruz çok eğleniyor :D

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ya annem ya eşim bakıyor kaynanamgil tarafı gelecekse kaynanamda bişiler hazırlar getirir bana çk iş kalmaz ama temizlik bile büyük iş ya ç
0 oy
(962 puan) tarafından
Zor oluyor eşim evde olmasına rağmen iki küçük çocukla.sabah namazdan sonra yatmıyorum temizlik hazırlık falan yapıyorum o şekilde yetiştiriyom. 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Cok bir sey bekleyen misafirim gelmiyor.Bi kayinvalidemler gelir o da kendisi yapar her seyi:)bir de ablam gelir onuda ikimiz hallederiz.Valla zor bebekle misafir ağirlamak biraz buyusun bakariz

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 278 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde ❤️Aşk-ı Mucizem❤️ (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 192 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 235 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 452 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde ozlemayse (418 puan) tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,664 cevap

34,885 kullanıcı