0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Almak istiyorum kendime yaz geliyor elbisenin sortlarimin altına giymek icin sizce geçtimi modası?

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hyr ben de cok sevyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence kesinlikle evet. Üzerine de tozluklarla tam bi lise kombini . Tabi zevk ve görüş meselesi
0 oy
(49 puan) tarafından
Her dönemin modasına uygun bence benim vazgemediklerimden elbise şort altına güzel oluyo. Almalısın bence
tarafından
Ayyy ben de senin gibiyimmm☺️❤️ bayiliyorimm
0 oy
(507 puan) tarafından
Conversler tekrar moda oldu kız al giy güzel olur 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben sevmiyorum canim ya
0 oy
tarafından

image

converse modasi hic bir zaman gecmez ☺️❤️80 , 90 larda da modaydi 2000lerde de .Benim var ve cok severek giyiyorum kuzu ❤️☺️

tarafından
Evet ya bende çok seviyorum ☺☺☺
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Yok carım ama bulamıyorum güzel bende almak istiyorum 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Benim çocukluğumda modaydı onlar ya şuan çok demode 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Hayiiiir yeniden moda oldu. Bende alıcam.  Ama ben daha çok kısa olanları seviyorum onlar yazlık elbiseler ve pantolonlar la daha guzel
0 oy
(14,063 puan) tarafından
Bence onun modası geçmez 
0 oy
tarafından
geçmez bence hala giyen var 
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Bende çok seviyorum ve almak istiyorum ama modası geçti diye düşünüyorum alamıyorum :(

0 oy
tarafından
Converse ben 16 yaşımdan beri giyerim 34 yaşındayım hiç modası geçmedi 
0 oy
(5,220 puan) tarafından

İlk çıktığı zaman kaçar kaçar almıştık arkadaşlarla ama benim ayağım hiç rahat etmedi onlarda çok rahatsız geliyo bana ama elbiselerinde altınada çok güzel oluyo nomissiz :D

tarafından
☺☺☺☺☺
0 oy
(3,559 puan) tarafından
Aslaaaaa modası geçmez aldığımda 3 renk birden alıyorum resmen aşk yaşıyorum :)))
tarafından
Bendensin☺☺☺☺
0 oy
(7,653 puan) tarafından

Conserve modası gecen bi ayakkabı markasi değil ki:)yani ben şahsen 2022 trenlerini bilmiyorum hatce

tarafından
Bende yeni modayı bilmem ama convers lise zamanlarında kaldı ye o yüzden şey ettim☺☺☺☺
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Görünüş olarak şık duruyo ben seviyorum her sene bir sürü insan giyiyor yine moda olur da çok duz olduğu icin benim ayaklarım rahat etmiyo
tarafından
Evet çok şık duruyor
0 oy
(11,646 puan) tarafından
Bence moda kendine yakıştığını ve rahat hissettiğini giymen ben de aksine moda diye sevmiyorum çünkü o zaman herkeste oluyor bide burası kucuk yer bedava dağıtıyor sanki millet gibi  :)
0 oy
(3,208 puan) tarafından
Modası hiç geçmeyen ayakkabı türü 
0 oy
(610 puan) tarafından

Moimage

Modası geçmedi ama bu fiyat ne arkadaş fakir ayakkabısıydı bu ne ara bu fiyata satıyorlar 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 268 göst.
22 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ah sensin dunyalar (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 217 göst.
0 oy
4 cevap 145 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde mehal (642 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 900 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu

385,604 soru

11,529,498 cevap

35,200 kullanıcı

...