0 oy
301 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,156 puan) tarafından
Kızlar kızım yeni ek gıdaya başladım içmiyor hiçbir şekilde mama sevdiremedim ben de cicibebe veriyorum ama bazıları ver bazıları verme diyor zararlı diyor zararını görenler var mı

16 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ona bakarsan herşey zararlı canim ya veriyoz illaki
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Ben bi zararını görmedim canım
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ben oglum 2yasinda kulaniyorum bir zararini gormedim daha 
0 oy
(82 puan) tarafından
Hayır cnm ben hep yedirdim hiç zararını görmedim hiçbi sağlık sorunumuz yok çok şükür 2 buçuk yaşında kızım 
0 oy
tarafından
Herşey zararlı valla 1 yaşına kadar kendim yapmıştm cici bebeyi 2 aydır hazır alıyom canm
0 oy
tarafından
Gelir şimdi sağlıkçı lincciler
(82 puan) tarafından
:)))) aynen öyle
tarafından
Birazdan damlarlar
(2,156 puan) tarafından
Bazıları ver diyor bazıları verme şaşırdım kaldım
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Benim kizim cicibebe yerse başka şey yemezdi. Iştahini kesiyordu. 
(2,156 puan) tarafından
Bizimki de bir tek onu sevdi
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kullanıyorum bi zararını görmedim 
0 oy
(154 puan) tarafından
Kardeşim onla büyüdü bende kızıma veriyorum millete kalsa herşey zararlı bizim dışardan alıp yediklerimiz bile her anne evladına daha iyi şeyler yedirmek giydirmek ister ama olmayınca gücünün yettini alıyosun canım
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Yok cnm bnde öle yedrym sadece kilo yaptığını duydum doğru mu bilmm
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla bizimki de cicibebe ve tarhana bir de muzlu yoğurt yiyor. En son kendi kendime kızdım bugün dişlerin erken dökülecek diye. Ama anne sütünde bile ne kadar sağlıklı beslenirsek beslenelim bir sürü katkı var hormon var artık bu devirde imkansız gibi birşey zararsız beslemek 
0 oy
tarafından
Cok abartmamak lazim bence. Sonucta sekerli katki maddeli cok da masum olmayan birsey. Ama ara ara vermekten de birsey olmaz tabiki. 
0 oy
tarafından
3 çocuğum var üçüne de verdim ek gıdaya geçmişten sonra. Bi zararı olmadı. Ona kalsa anne sütü olmayanlar mama veriyor mecburen 0eki o masaların ne olduğunu gerçekten yapıldığı anı gözüyle gören var mı yok onlar bile zararlı belki .küçüklüğümden beri yediğim hala da tadına doyamadığım bi lezzet cicibebe:)
0 oy
(833 puan) tarafından
Yani bariz bir zararo yok tabii ams ben yınede 2 yasına kadar cok sık vermeme taraftarıyım ne bileyım zararlı degilsede çokda faydalı bişey degil yemese bişey kaybetmez 
0 oy
(788 puan) tarafından
Veriyorum canım zararını görmedim
0 oy
(38 puan) tarafından
Onun zarari cok seker icermesi simdiki doktorlar 2 yasa kdr hic seker vermeyin dediklerj icin zararli görüyorlar kisa vaadede zarari yok ileriki yaslarda seker hastaligini tetikledigini düşünüyorlar bnm esimi annesi onunla büyütmüş sekerli mama ve coci bebe vermiş hep 30 yaşında daha bi zarari yok 60 yaşında seker hastasi olunca sadece cici bebeden diyemezler heralde ama her bunye bir degil 5 yaşında  seker hastasi olanda oluyor kanitlanmis bir verisi oldugununsanmiyorjm bebegim mamalqri kabul etmedi  bnde 1 ay aksamlari cici behe verdim  

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 382 göst.
10 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ball annesi (1,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 302 göst.
28 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mlzo (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 193 göst.
0 oy
14 cevap 222 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu