0 oy
655 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından

Ben mi lohusa psikolojisiyle yanlis dusunuyorum bilmiyorum ama anneme tahammulum yok hareketleri inadi beni sinir ediyor hasta olan benim biraz beni dinler insan. Ama yok kendi bildigini okumakta ustune yok ancak bagirip cagirayim ki sozum dinlensin o zaman da ben sonradan uzuluyorum beni cok strese sokuyor 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

benim annemde ole

-Reklam-
0 oy
(280 puan) tarafından

Kız millet kaynanadan şikayetçi sen annenden niye noldu ki ne yapıyor Sana canım 

(8 puan) tarafından
Kaynanam da annem de ayni ama ona kaynana diyip gecistiriyorum mesela diyorum ki sen uyu ki cocuga sabah sen bak ben uyuyayim uykum yok diyor Halbuki uykusu var . Herseye bir yorum herşeye muhalefet
(280 puan) tarafından
Canım ya kıyamam ;)
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Napcan bacim ana ne derse haklı ne dicez anasiz  babasız  buyuyenler  napsin öyle deme evladın  olcak benimde annem neler diyor ama bişey demiyorum üzülüyorum Ağlıyorum okadar biliyorum ki hiçbir  anne evladın  kötülüğünu istemez bak hepimiz hamileyiz evlat sahibi olcak evlatlarimizdan  elbet sabrin  mükafatıni alicaz günah annen senin Allah im korusun yarın bir gün ölse  toprağını öpmek zorunda  kalırsın  değerini  bil =(

(8 puan) tarafından
Yakın zamanda anneanemi kaybettik ben de diyorum nefes aliyorken kiymetini bileyim ama bazen oyle hareketleri varki beni cileden cikariyor suratini asiyor 5 karis edip oturuyor beni iyice strese sokuyor  esim de benim halimi gorup uzuluyor gorup normalde ki esim anneme sesimi yukseltsem kizan birisi
(1,146 puan) tarafından
Sakın canım eşin  yanında ailenden  kim olursa olsun kotuleme inanki  en iyisi  bile birgün ailene  laf ediyor sonra. Bak annem geçen hafta geldi bana mesela bana dedi ki kapıdan  girer girmez  merak etme kendi yiyeceğimizi getirdik esimde  işe  gitcekti oda duydu okadar  üzüldüm ağladım ki Tuvalete  gidip sanki ben yemeğin lafını mi yapıyrum . Annemde ne oldi dedi sancim var belim agriyor dedim belli etmedim.Allah biliyor ki 4 4luk sofralar  kahvaltilar hazırlıyorum. Esimde anneme ..anne üzüldüm  bak öyle dediğine  dedi sadcee.. gitti  anneme sarıldı  öptü yanaklarını  sıktı eşim çok sever ailemi. Ben konusturmam  mesela o konularda da çünkü ben ailesiyle  arasına  karismadim  hiçbir  zaman. Demem o ki hepimiz yaşıyoruz  hemen hemen böyle şeyler suscaz napalım anne atilmaz  satilmaz  günah onlara da
0 oy
(93 puan) tarafından

Lohusa oldugun icin boylesin Cnm yapma sakin annenin kalbini kirma simdii daha cok annenin deyerini anlaman lazim aslinda Ben o sanciyla dogum masasinda ikanacagima annemin hakini nasil oderim diye dusundm gercekden zor zmanlar ama sabir gececek inanki

(8 puan) tarafından
Benim sezeryandi canım dogum sancisi hic cekmedim ondan mi bilmem
(77 puan) tarafından
Yinede anneler bir başkadır anneni anlamak için illaki sancı mı çekmen gerek sen şuan bebeğine nasıl bakmışsan eminim ki oda sana bakmıştır gözünden sakınmıştır lütfen ne olursa olsun annelerimizin kıymetini bilelim kızlar.!
0 oy
(368 puan) tarafından

Benim anne ve kaynana ikiside lohusa olduğu icin bana tavir yapti birbiryle tartisti önce annem cekip gitti smdi kaynanam gitcek rahat etcm insallah

0 oy
(77 puan) tarafından

Bence annen olduğu için dua etmelisin :) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 541 göst.
27 Kasım 2018 Aile kategorisinde Dilara eslem (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 862 göst.
30 Kasım 2018 Aile kategorisinde Oğluşum (127 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 555 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,695 soru

11,207,886 cevap