0 oy
822 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Cocugunuzun aklı yetmeden evlenip babası olarak bilmesini mi istersiniz yoksa ailenizle yasayıp calışıp bakmayı mı istersiniz

39 Cevaplar

+3 oy
(1,995 puan) tarafından
ben başkası ile de evlensem kendi babasını bilmesini isterim tabiki 
(968 puan) tarafından
e aynen bende +
-Reklam-
+1 oy
(4,311 puan) tarafından
Ben bosaniyorum cocugumuz degil tabi ki

Bende calisiyorum hic fark etmez bebegimin anne sevgisine ilgisine ne kadar ihtiyaci var ise baba sevgisine ilgisinede bir o kadar ihtiyaci var
tarafından
Cocuk babasını en son 3 aylıkken gördü doğdugunda zaten 7 hafta hastanede yattı babası 1 defa bile görmeye gelmedi
0 oy
tarafından
Valla ne cevap vercem bilemedim ama hemen evlenemezdim once iyice tanımak lazım 
tarafından
Maddi sorunların olsa
tarafından
Cok karişik kuzum ya ne dicem bilemiyorum şimdi yağmurdan kaçarken doluya da tutulmak var
tarafından
Bende kararsız oldugum için sizlerin düşüncesini merak ettim
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Naparim bilmiyorum ama karşıma iyi biri çıkarsa evlenirim. Ama iyice emin olduktan sonra sanırım. Çocuklarımı da yanımdan ayirmam
tarafından
Bende asla bırakmam cocugumu en baştan söylerm
0 oy
(38 puan) tarafından
Bu kisiye gore degisir cocugumun babasini bilmesinden yanayim cunku er yada gec  ogreniyorlar daha buyuk travma olabilio psikolg destegi almali oyle davranilmali evlenme de kisi tekrar seveber guvenirse tabiki evlenmeli ama oncelikle qyaklari üstünde durmali ve kendine zaman tanimali 
tarafından
Babasını tabi bilecek büyüdüğünde
0 oy
(833 puan) tarafından
Evlenedebilirim. Çalısıp bakadabilirim. Ama baskasını baba bilmesine gerek yok. Onun bir babası var. İyi veya kötü. Aklı erınce ısınırsa kendı babasını ıstemez (kötü bir babaysa) evlendiğim adama baba demek ısterse kendı bilr. Ama onun babası var. Baskasına baba demesını ıstemem. 
tarafından
Babası asla babalıgı hak etmiyor
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Herkesin kendi babasi ben bosanabilirim ama asla çocuklarıma bu kötülüğü yapmam kendi babasi varken 
tarafından
Babası babalıgı hak etmiyor
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Evlenmem annemden baskasina da guvenemem soz konusu cocugum olunca, nasil ayni evde yasariz bilmiyorum icik rahat etmez yani, allahim buyuk konusmayayim da , zor bi durum 
tarafından
Yasayan bilir cok zor
0 oy
tarafından
Boşanma aşamasındayız ilerdi bir evlilik yapsam dahil çocuğumun öz babasına baba demesini isterim
tarafından
Büyüdüğünde bilecek tabii
0 oy
tarafından
Valla esimden bosandim, 6 sene sonra basksiyla evlendim. Ailemin yanina gitmedim calisiyordum kizima da kendin baktim.

Ne ailemin yanina giderim ne baskasina baba dedirtirim. Cocugumun 1 tane babasi var bi baskasina neden baba desin ki? Bosanmis olabiliriz bu babaligini da bosayacagim degil benim icin walla.
tarafından
Benim öyle imkanım yok malesef
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Kendi babasini bilsin baskasiyla da evlenem zaten sanirim kimseye guvenim yok. Yani fikrim bu tabi de Allah bilir yine de.
tarafından
Kısmettt
0 oy
tarafından
Rabbim başta yardımcın olsun. Evlenmekte zor aile yanında kalmakta zor. İnsan bir kaç gün kalamiyor aile yanında çocuğu ile yada bizim geleneklerimiz bu şekilde erkek öz evlat kız üvey evlat erkeğe herşeyi yaparlar kıza yapmazlar ben şahsım adına söyleyim ailemin yanında kalmazdim eğer çocuklarin büyük ise ayrı evde otur ama degil ise evlen kardeşimin başından geçti herşey başa kakiç oldu kız maaşını bile ellerine saydı ailemin zor kuzum valla zor çeken varsa bilir. Allah yardımcın olsun. Kendi babasini bilsin ilerde babamı niye tanitmadin etmedin demesin sonra seni suçlar yaşanmış bunlar sonuçta kız kardeşimin çocukları kötü de olsa babayı biliyor seviyorlar halbuki kız kardeşimin şimdiki eşi babalarindan daha iyi ilgileniyor öz baba gibi.
tarafından
Oglum 11 aylık büyük olsa bile ev ayırma durumum yok maddi konuda
0 oy
(6,822 puan) tarafından
Bir daha o hatayı yapmak istemem babamın evinde oturmayı tercih ederim. 
tarafından
Maddi sorunların varsa
0 oy
(788 puan) tarafından
Erkeğin kahrını cekmezdim çalışıp çocuğuma bakardım  ama ailenle anlasabiliyorsan  yoksa oda sıkıntı olur
tarafından
Anlasamıyorum bana maddi destek olmuyorlar evde 6 kişiyiz 4ü de calısıyor herkesin çalıstıgı kendine
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Kendi babasini bilmesini isterim ve hatta akli erip büyüyene kadar bi evlilik istemem diye düşünüyorum çünkü neticede yabancı bi adam  nasıl üvey anne gelsin baksın istemezsek üvey baba da istemem binbir türlü hali var dünyanın kimse sunu yapmaz diyemeyiz bide cocuk da uzaklaşır bence düşüncem yani
tarafından
Bence uzaklasmaz aklı yettiğinde hak verir her cocuk
(11,094 puan) tarafından
Aklı yetmesi için büyük olması gerek benim kuzenim boşandı cocugunun annesi başkasıyla evlendi simdi annesiyle kalmıyor cocuk ilk okula gidiyor bu süreçler göreceli yani ama kendi babasını bilmeli
tarafından
Suan 11 aylık elbet babasını bilecek
(11,094 puan) tarafından
Ters cevap vermeni gerektirecek bi durum yok sormuşsun fikrimi söylüyorum babasıyla görüşür görüşmez o sizin aranızda olan bisi ama ilerde illa öğreniyorlar ve Allah korusun baba bir başkasından bi kardeşi olsa bilmese evlense nelerle karşılaşıyoruz soy bağını bilmeli
0 oy
(1,785 puan) tarafından
İlkin de hayır gormediysem ikinciye yeltenmem. Ve ne olursa olsun tabiki babasını bilicek.
tarafından
Elbet bilecek ama büyüdüğünde
0 oy
tarafından
Nasıl sadece siz evlendiyseniz şuan sadece siz boşanıyorsunuz. 

Bunun çocuklar ile ilgisi yok. Herkes anne ve babasını bilmeli. 
tarafından
Babası tabiki bilecek büyüdüğünde
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Valla cnm hc düşünmedim Rabbim düşündrmesin o yola iletmesin ama başkasına baba dedirtmem 
tarafından
Babası babalıgı hak etmeyen birisi
(2,302 puan) tarafından
Olsn cnmm sonucta kimden o adam dan değil mi ilerde kendi karar verr zaten
tarafından
Kararına her zaman saygım olur ama bana sorarsa konuşmasını istemem
(2,302 puan) tarafından
Anldım cnm
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Annem vefat etti babam var .Babamın yanında kalır çalışır çocuğumu büyütürüm.
tarafından
Maddi sorunların olsa
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çocuğun kendi babasını tanımaya hakkı var ne kadar kötü olursa olsun.Tabii babasıda istiyordur umarım 

Bi süre kafanı dinle kuzum çalışsan kendini çok iyi hissedeceksin emin ol
tarafından
Babası istese 1 defa görmeye gelirdi
tarafından
Calısmak istiyorum ama cocuga bakacak kimse yok

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 765 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde Ipek_V (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.
0 oy
0 cevap 47 göst.
14 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Dozdere1 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
5 Ekim 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (200 puan) tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,513 kullanıcı

...