0 oy
443 göst.
Diğer kategorisinde (804 puan) tarafından

Her beni yakaladiginda gel bir belini ölceyim kimse yokken bir belinicekelim falan diyo ölmeden bir görseydim diyo pamuk babannem ya cok güldürüyo beni <3:D

20 Cevaplar

+1 oy
(2,098 puan) tarafından
Cidden bel çekiyolar hamile kalamayanlar için çok kişide işe yaradığı da görülmüş yani öyle bi sorununuz varsa çektirin 
(804 puan) tarafından
Hic duymadim ama cok hosuma gidiyo babannemin laflari:D
(2,098 puan) tarafından
:D duymuş oldun işte büyüklerin çoğu lafını duymazdan gelsekte çok şey biliyolar valla :D
(6,047 puan) tarafından
Evet bende bunu çok duydum
(1,044 puan) tarafından
Kuzenimde sürekli dış gebelik oluyodu en son belini çektiler ve sağlıklı bir gebelik geçirdi
-Reklam-
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Yaa kıyamam ona ellerindn öperim Rabbim tez vakitte versin cnm 
(804 puan) tarafından
İnsallah canimm❤️
0 oy
tarafından

Kurban olam az once hamilelik icin karin ovayan kadin postu acildi, simdi bel cekme diyosunuz.

Bacim iyi misiniz gece gece :woot:

(804 puan) tarafından
Babannem diyo kizzz yaptirmadim bugune kadar
tarafından
Ahhhh eskiler ahhhh :) operim babanenin ellerinden ❤️
(804 puan) tarafından
Sagoll canim❤️❤️❤️:)))
(986 puan) tarafından
Karın ovmak bel cekmek deilde
Bizim burada göbek kaymasini cekerler iştahsizlik ve mide bulantin varsa gobegin kaymis derler
Ve rahim cevirme var bebegi olmayan cok kisiye yapiliyor ve bende öyle hamile kaldim
 Kasiklara dogru bastirilarak masaj yapiliyor ve agir kaldirmiyorsunuz o sekil
Eskiler cok sey biliyor
tarafından
Ayy evet benimde göbeğim çok ağrıyordu, kadın ova ova ova yerine getirdi herhalde ondan sonra ağrısı düzeldi:)
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Annem 10 yıl  sonra  böyle  hamile  kalmış abime  sonrada 1 yıl  sonra  ben  olmuşum  babamdan gizli yaptırmış 
0 oy
tarafından
Bu doğru bişey bende inanmazdım ama tıpta da var o bir kemik düşüyormuş mu ne onu kaldiriyorlar gözümle şahit oldum kadının biri 7 8 yıl çocuğu olmuyordu komşumuz da belini çekti tuz bağla şunu şöyle yap böyle yap dedi adet döneminden sonra vs kadın 1 ay sonra hamile kaldı ya :D
(510 puan) tarafından
Tam olarak nasıl oluyor dedikleriniz görümcemin 12 senedir bebeği olmuyor
(485 puan) tarafından
Merak ettim bende nasıl oluyor ki
tarafından
Benim anneannem de çekiyormus ama vefat etti ben tam olarak hatırlamıyorum kadının belini galiba hastayken çektiler tuz bağladılar hareket söylediler felan kızlar anneannem dedem kızdığı için yapmiyormus felan öyleymiş araştırın derim
0 oy
(5,305 puan) tarafından
Bzde de yakı atyorlar bende atmştım bıde soğan suyu içtm 15 gun snra hamile kaldm :)
tarafından
Evet yumurtalık kisti 10 cm doğum kontrol hapı kullanıyorum ama kontrol e gittim aynı duruyor
(5,305 puan) tarafından
Doktor sana ilaç vermedımi bnm kuzenımn çikolata kisti dı tedavı faln oldu ilaç içiyordu snra hamile kaldı
tarafından
Canım yazdım yorumda doğum kontrol hapı verdi işte son hapa gecicem kontrol oldum ama hiç küçülme yok
(5,305 puan) tarafından
İnşşalah geçer cnm
tarafından
İnşallah canım:((
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Duymamiştim hiç. Kıyamam ya kendince bir şeyler yapmaya çalışıyor. Rabbım tez vakitte kucağını doldursun 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Babam diye okudum kız :))) rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşAllah 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yaptır kız gönlü olsun faydası olan da varmış 
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Benimde zorla illa tutdurdu cekecem diye. O cektigi ay ikizlere hamile kalmisdm ama 
(2,571 puan) tarafından
Yine çektirsene Aytaç
(1,059 puan) tarafından
Amaaan
(2,571 puan) tarafından
Ohooo salıvermissin sen.Senin umutlar çoktan tükenmiş
(257 puan) tarafından
Kiz naail cekiyolar bildigin beli mi kirtlatiyolar
0 oy
tarafından
Benim annem kardeşime hamile kalmak için bi kadına gitmiş beline bişey yapmiş düzenli olarak ondan sonra kardeşime hamile kalmış 9 yıllık hasretini gidermiş :)) Rabbim olmayanlara versin inşallah ❤️ öyle bişey var ama nedir bilmiyorum 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Kaynanamda yaptırmış Kaynıma eltimin belini çekmiş hamile kalmış
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Evet var oyle bisey dogru canm 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Canim yaa iyiligini istiyo iste kirma sende uzan ne yapiyo ki zaten sadece masaj gibi bir sey ama veren Allah ne zaman isterse o zaman veriyor canim Rabbim senide tez zamanda sevindirsin:)
0 oy
(1,031 puan) tarafından
Bizim gelinimizinde olmuyordu belini cektirdik maşallah 4 tane cocugu oldu kac kişiyi götürdük gerçekten o ay hamile kaldılar ceken teyze rahmetli oldu belinin acık olup olmadığını eline bi ip al canım ipi göbek deliğine koy belinin tam ortasına kadar getir bi ucunu sonra göbegindekini bırak belindeki dursun bıraktığın ucu belinin ortasından dolandır göbeğine gelirse sorun yok belinde acıklık varsa ipin ucu gelmiyor
0 oy
(15,025 puan) tarafından
Bacım çektir. Verecek olan Allah..belki faydası olur. Biyolojik bir faydası oluyordur belki. Hiç duymadım ama nerde ne fayda var Allah bilir
0 oy
tarafından
O bir gerçek. Amcamın karısı 14 yıl çocuksuz durdu. Sonra bir teyze belini çekti 2 ay sonra hamile olduğunu öğrendi 
0 oy
tarafından
Bizde beli düşmüş derler görümcem bize geldi bir kadın var götürdük kadın karnına masaj yapıyor biseyler yapıyor ama sadece masaj gibi hareketler evine gitti 15 gün sonra hamile kaldı burda çok var
0 oy
(551 puan) tarafından
Bizim bı akrabamizda o yöntemle hamile kaldı bütün çocuklarına :)) ne zaman çocuk isteseler belini çektirdiler 3 çocukla yola devam :)
0 oy
tarafından
Nasıl oluyor ki bizede söyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 288 göst.
13 Aralık 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 169 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.