0 oy
272 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından

Hepimiz empati yapalım linç tayfa da yazmasın lütfen öyle içimden geldi  

image

11 Cevaplar

+1 oy
(81 puan) tarafından
Şşşşt simdi linç tayfa gelir, sukret derler, tarim ulkesi ulkemde sadece asgari ucretin yaklasik 20de 1iyle 5litre aycicek yagi alıp cok iyiyiz diyen suursuzlar var, dusun adam maasin sadece 20de birini siviyaga veriyor, kira dogalgaz elektrik su vs faturalarini da odeyecek, hey Allahim,sukretmek ayrı goz gore gire dibe batmak ayri birsey, dibe dogru gidiyoruz, rusya savasta dolar yuzde 9 artmis, gulluk gulistanlik ulkemde dolar yuzde 95 artmış,millet arabasina binmeye korkuyor,benzin almak mesele ama sukret diyenler gelir şimdi...
(143 puan) tarafından
Geç kaldnn bacıı geldilerr bilee :)+:(
(81 puan) tarafından
Cidden inanamiyorum, adam demiski iyiki somali degiliz dedigimiz icin GELISEMIYORUZ demis, iyiyi ornek al demis, iyi olan Norveç,bizde olmayan onda var, onu ornek al sukurcu olma, calis hakkini ara diyor, milmet tani sukret diyor, Simdi gelir birde yazdiklarimi elestirir, okudugunu anlamayan zihniyet
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Cooook doğru
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Kesinlikle doğru... 
0 oy
(7,863 puan) tarafından
Ben anlamadim:)
(143 puan) tarafından
Sürekli en iyi olmak istiyoruz ama uğraşmadan halbuki em zorda yaşayanlar bizden kötüler mi   öyle düşünelim inş anlata bildm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Her zaman insan kendinden daha kötü durumda olanları düşünüp haline şükretmeli. Çok doğru... 
(143 puan) tarafından
Zaten  böyle yapsa insanlar bu kadar ileri gitmezdik
0 oy
tarafından
Çok doğru söylemiş
0 oy
tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
tarafından
Katiliyorum.......
0 oy
tarafından
Arabesk zihniyet deyil bunun adi elindekinin kıymeti bilmek rabbbine şükür elhamdülillah demekk
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Katılıyorum   alkış 
0 oy
(81 puan) tarafından
Inanamiyorum, millet okudugunu bile anlamamis elif, fark ettin mi, hala tabi sukretmek gerek diyorlar, tovbe yarabbim, Allah derki elinden geleni yap gerisini bana birak, buna TEVEKKUL denir,bizim millet armut pis ağzıma dus diyor, oturdugumuz yerden uretim yapmadan, hakkımızı savunmadan refah seviyesi artsın diye bekliyorlar, artmazsa da şükür, yaaa canakkale koprusunden gecis yaklasik 300 tl, bacilar kac kez gectiniz o kopruden, degil gecis ucretini ben ic anadoludan benzin oarasini bulup marmaraya gidemiyorum,ama geçmiş gibi odetiyorlar ulkece bize, bir soz var toplumlar hak ettigi sekilde yonetilir diye, adam okudugunu anlamiyor,gidip oy kullaniyor,bu devran duzelmez böyle, yazik vala ben bebelere üzülüyorum, bu kara zihniyetin sonucunu onlar bizden cok hissedecekler, zaten genclerin cogu ulkeden cikabilme derdinde....
(143 puan) tarafından
İştw ben böyleleri yüzünden siyaseti bile yorumlayamoyorm canım adam ne diyor kalkıp şükürden bahsediyorlar tamam eyvalla şükür ayrı bişey yeri gelirse tabi şükredicex ama akıl bu akılll  aklın sınırı vee sonu yokk biz istersek her şeyi başarırız herr şey bizm elimizde
(81 puan) tarafından
Iste dedim ya tevekkul diye birsey var, dinden imandan bahsediyor, oturdugu yerden ahkam kesip hersey guluk gulistanlik olsun,sukur diyor, ulkemin en cok egitim alan doktoru bile refah sınırının altinda maas aliyor,hala sukur diyorlar!!! Normalde asla siyasete dayanan yorumlar yapmam ama yarısı okuduğunu anlamamış sukur diyor, bir kere haluk bilginer her zaman karşıt goruslu olmustur, dunyadan haberi yok, buna yorum yapmamın sebebi de okuduğunu anlamamış gidip oy kullanıyor. Benim, evladımin gelecegi hakkında guzel ulkemde söz sahibi oluyor!!!! Egitim seviyesi falan degil demek istediğim, oy kullanacaklar sınava tabi tutulsun okudugunu anliyorsa oy kullansin, ben gibi dusunsun dusunmesin saygi duyarim, daha fazla birsey dersem kırıcı olurum diye yazmak istemiyorum, ama ulkem için çok üzülüyorum,yazık...

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 653 göst.
14 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Kezban Demirdelen (1,277 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 263 göst.
0 oy
4 cevap 232 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Susam (4,171 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 777 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Pamira (1,031 puan) tarafından soruldu

381,717 soru

11,427,931 cevap

34,988 kullanıcı

...