0 oy
236 göst.
Diğer kategorisinde (4,266 puan) tarafından

image

yaa çok haklı ama Rabbim bu dönemde bebeği olan doğuracak olan herkesin yardımcısı olsun 1 ay önce indirimde beğendiğim beşik 1000 tl idi 1700 olmus kız abla alacaksan al yılbaşından sonra daha da artacak diyor araba fiyatları deseniz onlar da almıs basını gidiyor derken bez de çıktı şimdi insallah mamayla beslenen Bi bebiş olmaz da Bi de o çıkmaz ne diyim Allah sonumuzu hayır etsin bu cuma hürmetine... 

4 Cevaplar

0 oy
(1,160 puan) tarafından
Bebek bezi maması

Kadın pedi bunlar lüks ihtiyaç kategorisinde sayılıp ona göre zam yapılıyormus 

Yazık keşke bunları devlet ücretsiz yapsa herkese 
(4,266 puan) tarafından
Neyi lüks ya bebek nereye yapsın kadının elinde olan bir şey mi de gitsin kafede bilmem kaç TL olan kahveler için sırada bekleyenlere yapsın zammı lüks ihtiyaç o bunlar değil ki canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kedimiz var 20 kg kum 25 TL'den 45e çıkmış kumlarda pahalı yanı :D artık amerıkan bezı alıcaz yıkıcaz eskıye donduk 

(4,266 puan) tarafından
Yaaa o da mı çıkmıs valla Bi insan hayatına zam gelmiyor canım ne diyim şu an en kıymetsiz iey sanırım
tarafından
Asgarı ücrete zaman gelmıyor bırtek gelen zam da komık süt 15 TL olmuş Allah yardım etsın
(4,266 puan) tarafından
Amin amin canım
0 oy
(14,434 puan) tarafından
Rabbim sorsun hesabını bu ne böyle ya. Bezi en ucuzunu almaya çalışırken bile bakıyorum ucuzu kalmamış 
(4,266 puan) tarafından
Kalmamış canım yeni doğan günde 15 e yakın kullanıyor diyolar başta prima alırım diyordum ama hayal oldu o da bu zamlardan sonra
(14,434 puan) tarafından
Primaya güç mü yeter kız Molfix yarışır primayla
(4,266 puan) tarafından
Molfix de öyle olmus canım bimin bezi ile baslayayım en iyisi ben totosu pahalıya alısmasın ne yapayım
(3,560 puan) tarafından
Toto pahalı ucuza bakmaz kızlar pişik yapmayan hangisi ise mecbur onu kullanmak zorundayız bim dersin alırsın çocuğun altı kanar mahvolur keşke pahalı alaydım böyle olmasaydı dersin ha şu da var pahalı da pişik yapar yapmaz değil bezi bebek seçer biz değil denemeden göremeyiz işte
0 oy
tarafından
Ay valla 4 paket 120li bez alıp attım köşeye zam gelecek diye mama kullanıyoruz 500 gram 4 gün anca gidiyor 60 lira zam gelecekmiş allah yardımcımız olsun cidden
(4,266 puan) tarafından
Valla Allah sonumuzu hayır etsin artık nasıl geçincez bilmiyorum ya

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 272 göst.
10 Ocak 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 917 göst.
0 oy
5 cevap 227 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy