0 oy
814 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar eşim trendyol go da kurye olarak çalışıyor ama 3 aydır para almıyor bende yolda aynı yerde çalışan abi gördüm sordum yatmama gibi bir durum olamaz dedi her sabah kalkıp çantasını bağlıyor ise gidiyor ama böyle bilindik bir yerde gerçekten maaş yatırmaya gibi bir durumu olabilir mi goruntulu arıyorum açmıyor sonra normal arıyor beni tuvaletteydim diyor yoğunum diyor soruyorum başka birsey mi yapıyorsun hayır bu kadar zaman seni bu halde parasız bırakmam diyor sizce yalan mı soyluyor

33 Cevaplar

0 oy
(6,907 puan) tarafından
Bana da inandırıcı gelmedi kurumsal olması lazm oranın çünkü
-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Eşinin soyledikleri pek inandırıcı gelmedi canim kurye piyasasi oldukça hızlı bir sektör parasını almayan bir kuryeyi birdaha orda çalışmaya ikna edemezsin çünkü zaten etrafta kurye ye talip oldukça çok normal şartlarda başka yere çoktan iş başı yapması lazımdı eşinin benim eşimde ekstra olrak kuryelik yapıyor 6 yıldır bu piyasayı gayet iyi biliyorum pek ihtimal vermedim eşinin söylediğine 
0 oy
tarafından
Başka bir şeye harciyorsa ya aklima direk bu geldi 
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Yani ilk aklıma gelen şey işten mi çıkarttılar acaba oldu ama bilemedim yani. Parasını yatırmasalar bi gergin olur söylenir ister istemez ama madem hamilesin çok sinirlenme sen de güzelce konuş belki seni üzmemek için diyememiştir
0 oy
(2,746 puan) tarafından
İmkansız vermemeleri. Trendyol dan bahsediyoruz. Direkt itibarı zedelenir. Ayrıca şu an Türkiye'nin en büyük alışveriş sitesi. Onu kuran kadın milyarder..bir maaşı mı ödeyemecek. İMKANSIZZZ
0 oy
(6 puan) tarafından
Canım bence temkinli olmanda fayda var. Ama öncelikle sen sakin olmaya çalış. Hangi sosyal medyaları kullanıyorsa onların geçmişine bak. Mesela Facebookta "Hareketler Dökümü" kısmı var, Instagramda da aynı şekilde. Evden çıktığı bir gün takip edebilirsin. Ya da mesela şunu da yapabilirsin arkadaşım yapmıştı. Telefonunun ses kaydını açıp evden çıkıyor telefonu evde kalıyor. Eşi de evde oluyor sonra zaten bir şeyler yakalıyor. Yani işe yaramama oranı fazla da olsa belli mi olur Allah işte varsa böyle durum gösterir. 
0 oy
(4 puan) tarafından
Life diye bir uygulama var onu indir gittiği yerleri durduğu yerleri herşeyi takip edebilirsin öyle verimli çalışması için ücretli yanlız :/ en azından gerçekten çalışıyor mu onu anlarsın diye dedim canım Allah yardımcın olsun inşallah şüphelerin yersizdir de rahata erersin
0 oy
(966 puan) tarafından
Maaş kartının hesap hareketlerine bak.kredi kartı harcamalarna bak.para yatıyorsa bir hesaba koyuyordur illaki.3 ay maaş almadn kimse çalışmaz çıkar işten
0 oy
(66 puan) tarafından
Kendi telefonuna google cihazımı bul uygulamasını indir misafir olarak oturum aç yap eşinin telefonunda kayırlı olan email ve şifresini girerek konumdan anlık nerde olduğunu görebilirsin direk uydu üzerinden telefonun konumunu gösteriyor hareket halindeyse onu gösteriyor tğm adresler çıkıyor
0 oy
(1,148 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

WhatsApp tan 8 saatlik konum paylaşma var .... evden çıkmadan onun tlfnu ile kendine konum at .... Ve bak nerelere gidiyor

tarafından
O nasıl yapılıyor
(1,148 puan) tarafından
Bak fto attm yukarıda canım
tarafından
Anlar mı peki
(1,148 puan) tarafından
Atınca msj orda kalıyor
0 oy
tarafından
Yalan söylediği kesin de ne yapıyor acaba. Sen arayınca niye açmıyor 2 sn açar kapatır müsait değilim der çok mu zor. Trendyol go ne oluyor onu bilmiyorum . Ama trendyoldakiler diğer kargolara göre  iyi kazanıyor diye duymuştum. 
0 oy
(302 puan) tarafından
Bence Yalan söylüyor canım benim eşimde orda çalışıyor her hafta düzenli yatıyor 3 ay boyunca yatmamasi imkânsız.  Eşin çalışmiyordur belki ya da gizlediği başka bir şey var
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Paranın yatirilmamasi gibi bise söz konusu olamaz..bence o parayı hiç ediyo 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 559 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 385 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde 38 (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
0 oy
6 cevap 150 göst.
8 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (537 puan) tarafından soruldu

397,160 soru

11,878,876 cevap

35,995 kullanıcı

...