0 oy
484 göst.
Aile kategorisinde (36 puan) tarafından
Kızlar dün gece post açmıştım esimin 2 aydır para yatmıyor diyor diye yarın ofise gidip sorucam inşallah öğrenirim herseyi ama bana yalan atıyorsa doğru değilse söylediği 7 aylik hamileyim ne yapicam anneme gidicem tamam ama annemin çok durumunda yok bende doğurduğunu sonra hemen calisamicam siz olsanız ne yapardınız çok canım sıkılıyor olucek gibiyim sanki 

8 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından
Neden öyle dediğine bakmalısın.

Başına bı iş gelmiş sana söyleyemiyor mu acaba
-Reklam-
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Öğrenmen lazım bi şekilde öğren ve sebebi neymiş yalan söylemekte bu da önemli hemen aldatmak diye yorumlamayalım belki işten çıkarıldı sen üzülme diye söyleyemedi ne biliyim hele bi öğren aldatma gibi bi durum varsa mecbur baba evine 
0 oy
(808 puan) tarafından
Önce öğren ama söyleme eşine duruma göre bakarsın ayrıca rızkı veren Allah'tır bilemessin annene gidersin Allah bı kapı açar 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Belki borç aldı gizli üzülme diye söylemedi onu ödüyor belki gerçekten alamıyor belki bir sıkıntısı var herşey olabilir kumara yada başka kadına yatırmadıysa ben gidecek bir sebep olarak görmüyorum 
(36 puan) tarafından
2 aydır ben parasızim evde sürekli altinlarimi bozuyorum borç aldıysa parayı bana getirmedi ne yaptı
0 oy
tarafından
Canım sorunu öğren ve keşke bana anlatsaydın seni anlardım. Anlatmayınca daha çok üzülüyorum. Burda sorun yok, atlatırız de. Lütfen ama lütfen aileni dağıtmak için neden arama. Sen dağıtmayı kafana koymuşsun. Önce bu düşünceden kurtul. 5kişi senin mutluluğunu istiyorsa, 15-25kişide mutsuzluğunu istiyor.İlk ruzgarda yıkılacaksınızsa nolucak o kadar basitmi herşey... Siz liseli aşık değilsiniz. Olgun insanlarsınız.
(36 puan) tarafından
Canım doğru söylüyorsun ama bebek doğacak iki ay sonra eve para gelmiyor hergun ise diye çıkıyor ama para yok soruyorum bilmiyorum neden yatmıyor diyor zaten kayinvalidemde şüpheleniyor benim annem de sadece annelerimiz biliyor durumu inşallah ayrıldığımız birsey yoktur bebegim ayrı büyüsün istemiyorum anne babasından
tarafından
Canıç benim abimde kaç aydır eksik alıyor ve hafta sonlarıda çalışıyor. Annemlerde şu an sıkışık bu yüzden. Ola biliyor malesef. Herkesin başına gele bilir.
Benim eşim bir kış uzunu 1kuruş kazanmadı.2gündür çalışıyor. Senin gibi davransaydım şimdiye kadar 50kez boşamış olmam gerekiyordu. O işsizlik yüzünden bunalıb evden çıkıb kahveye gitdikce tartıştım kahveye gitme gel evde otur dedim. İş yok oturamıyorum sıkılıyorum dedi. Bi kez yüzüne vurmadım. Olsun Evde ol, beraber vakit geçirelim dedim.
(36 puan) tarafından
Canım trendyol go da çalışıyor kime sorduysam byle birsey olmaz bu şirkette diyor faturalara baktim şubatta almış görünüyor
tarafından
Sakin davran canım tamammı.
(36 puan) tarafından
Daha 8 aylik evliyiz seviyorum onu hiç istemiyorum byle ihtimal olsun
0 oy
tarafından
Doğumdan sonra araştır canım bu aylar riskli şimdi ne gerek var eve hiç para getirmiyor mu alışveriş yapmıyor mu
(36 puan) tarafından
Hayır 2 aydır eve  1 lira getirmedi yarın takip etcem onu bakalım ne yapıyor onda motor olcak bnde araba ama inşallah öğrenirim hrseyi o kadar kötüyüm ki ağrılarım var birsey yiyemiyorum
tarafından
E sen arabayla nasıl takip ediceksin taksi mi tutucan
(36 puan) tarafından
Kuzenimin arabasyla
tarafından
Doğumdan sonra yap bence canım o heyecan bile doğumu başlatır diyim sana
(36 puan) tarafından
O kadar zamn dayanamam ben yarın olsun diye saat sayıyorum
0 oy
tarafından
Ogrendinmi peki gerçekten soyluyormuymus
(36 puan) tarafından
Yani iş için kullandığı uygulama var en son şubatta para almış görünüyor ama böyle yüklü para değil yani az çalışmış 600 700 lira yatmis o hafta bütün gün çalışmamış ama evden sabah çıkıp akşam geliyor
tarafından
bazı erkekler eşlerinin üzülmemesi ve de erkeklik gururuna sığdıramadıkları için işden ayrıldığını söyleyeyemeyen ve sabah evden çıkıb akşama kadar takılıb iş arayıb akkşam dönenler çok oluyormuş. Zaten eşin seni sevmese sana sen üzülme demezdi.
(36 puan) tarafından
Ama hergun trendyol çantasını takıyorum motora ayrıca işten çıksa paramız yatcak 30 bin alacağımız var icerde der mi
tarafından
Var bunda bir iş
(36 puan) tarafından
İşte bende uğraşıyorum bulmaya
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Ay kızçe varya sen hep aklımdasın. Allah yardımcın olsun. İnşallah içini ferahlatacak haberler alırsın. Meraktan postunu buldum. Mesaj atacaktım. Baktım sen yeni post açmışsın. Valla ben bile merak ettim. Hamile olduğun içinde üzüldüm. İki ucu b...lu değnek resmen. Allah gönlüne ferahlık versin inşallah içini rahatlatacak bir şeyler öğrenirisin
(36 puan) tarafından
Bende çok istiyorum inş ben yanılırım eşim doğru söylüyordur o kadr kotuyum ki dün faturalarına girip bakabildim hep az paralar almış ama benim ondan bile haberim yok hep ise diye çıkıyor geliyor cep şubesine baktım para gelmemiş hiç beynim dolu artık
(36 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
(2,746 puan) tarafından
Ya işten çıktı sana söylemeye utanıyor ya da başka şeyler var. Çocuğu bilerek yaptıysan valla çocuğa üzülürüm sana üzülmem. Ama kazara olduysa sana da üzülürüm. neden dersen daha 8 aylık evliymişsin. İnsan bir tanır. Çocuk olunca evlilik düzeliyor erkekler bağlanıyor sanıyorsunuz. Eğer maddi imkan yoksa aksi durumlar oluyor. Eğer bilerekse valla kusura bakma sen biraz haketmişsin ama çocuğa çoooook üzülürüm. Yinede aklıma geldikçe sana dua ediyorum. İçime dert oldun :(
(36 puan) tarafından
Bilerek olmadı bu kadar çabuk bnde beklemiyordum bende en çok bebege üzülüyorum birde çok yeni evliligimiz aklım almıyor yani neden

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 783 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde Sakin 13 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 375 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 891 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 510 göst.