0 oy
269 göst.
Aile kategorisinde (648 puan) tarafından
Merhabalar içimi döksem derdim gene azalır mı bilmiyorum ama sizlerden fikir alamk ve nerde yanlış yaptığımı merak ediyorum?

Kaynanam eltim vs alttlı üstlü oturuyoruz, kaynanam sera bahçe işlerini bize yaptırdı geçen sene ceviz topladık hemde kasa kasa ama vere vere bize yarımdan daha az ceviz verdi çok şaşırdım eltime toplamadığı halde her istedikçe ceviz verdi bana yok dedi bide, hayır bugüne kadar hiç saygısızlığım olmadı ortam içinde rencide eder gene ağzımı açmam, hiç yardım etmezler bana tekim gurbetteyim, torunlarını merak etmezler, yukarı yemeğe onları çağırır bizi çağırmazlar vs vs gibi şeyler

4 Cevaplar

+2 oy
(6,374 puan) tarafından
Böyle olduğun için değer görmüyorsun zaten ama sen yine de böyle ol iyi olan sensin çünkü zor olani yapiyosun kötü olmak çok kolay
(648 puan) tarafından
Ben iyi olduğum için dayanamıyolar zaten, açık arıyolar beni kötülemek için bulamıyorlar
(6,374 puan) tarafından
Hiç takma kafana sen kendin ol yeter
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Eee niye gider öylesine yardım edersin ki. 

Ben bu konuda çok net ve açık sözlüyüm kuzum. 

Eğer kaynanam hakkım olanı bana değil, tırnağını oynatmayana verirse. 

Bir daha bana işi düştüğünde gidip onun tırnağı ile kendisini kaşımasını açık ve net söylerim. Lütfen böyle şeyleri kendine dert etme bu zamanda seven değil başka birşey yapan yaranıyor. 
(648 puan) tarafından
Zaten bir daha öyle birşey olduğunda direk diyeceğim bana yok dedin toplamayanlara koli koli verdin hakkıö helal değil diyeceğim
tarafından
Hak değil ki zaten bu. Ben ceviz toplucam. Sonra ceviz isticem yok diyecek. Evde yatana verecek. Başlarım öyle işe ya. Vallahi kadınların böyle kullanıldığını görünce öyle sinir oluyorum, öyle sinir oluyorum ki sana anlatamam.
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm gecen ay kaynanm eltime yag peynir felan yollamis ama eltime demis ki sakin eltine soyleme (yani bana ) ben bunu ogrendim aradim baya soyledim dedim o gelinse bnde gelinim bizi yok mu sayiyorsun laf konture gelince arayip istmeyi biliyorsun diye sonra 2 hafta sonrada bma gonderdi bide diyo ki ben senin boyle oldugunu bilmiyordum ses etmezsin sandim diyo dedim ***** degilim bi daha ayrimcilik yapta gorim yani kisacasi çirkef olucaksin yoksa bunlar guzelikten saygidan anlamiyor 
(648 puan) tarafından
Hah bak doğru kaynanam onun dilinden korkar deliye çatmayım der hep ama arkasındanda demediği laf yok
(5,272 puan) tarafından
Benimkide öyle ben cattım ayar vermek lazim
0 oy
(842 puan) tarafından

Bugün bütün kötü çirkef kaynanalara bela okuyorum seninkine de okuyabilirim istersen :angry: 

(648 puan) tarafından
Oku valla

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 312 göst.
7 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Anneyim ben (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 486 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 540 göst.
27 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervela (7,337 puan) tarafından soruldu