0 oy
535 göst.
Diğer kategorisinde (7,246 puan) tarafından
Bu nedir ya 3 yasindaki yavrunun ne sucu var...bugun mutlu kaya nin hikayesine denk geldim eski olay yani o kizin ne sucu var ve bunu ona yapana 9 sene verilmis şaka gibi ağlaya ağlaya bi hal oldum su geberesiceleri assan ibretlik olur işe yarar niye yok boyle sistem ya alllah bellarini versin

11 Cevaplar

+1 oy
(3,135 puan) tarafından
Of of olan o küçücük çocuğa oldu 
(7,246 puan) tarafından
Iste assinlar o şereffsizi bak bakalim bidaha yapabiliyolarmi yeter ya bu dunyanin hali ne ulan musluman ulkede yasiyoruz guya musluman bòyle yapabilir mi ya
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Bende ya resmen kanım dondu diyecek bişey bulamıyorum 
(7,246 puan) tarafından
Tükıreyim böyle ise ya bak onu as bunu as nasil yola geliyorlar
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Ben de çok üzüldüm şimdi gördüm ama anlayamadım bu çocukları bu annenin babanın elinden nasıl almışlar onu anlamadım canm 
(7,246 puan) tarafından
Bende 2 senedir izleyemiyorum mugeyi burdan gordum anneyi calistirmislar heralde cocuklarla tehdit edip ama buyuk olan olmus ya allah belasini versin
0 oy
(396 puan) tarafından
Nolmus kii ?
(7,246 puan) tarafından
Ne olmuyoki bacim icine tükürdüğüm dünyada neler olmuyoki 3 yasinda bebek dondurucuda olu bulundu
0 oy
(501 puan) tarafından
Ne çocuğu napmislar yine
(501 puan) tarafından
Açtım Allahim sen koru Yarabbim kim yapmis
(774 puan) tarafından
Ayyy tüylerim diken diken oldu dur bende bakıcam Allahım kahretsin böyle insanları ya ne istediniz o minicik yavrulardan
tarafından
Kim öldürmüş niye
(6,210 puan) tarafından
Kadın kocası ile kavga ediyor gidiyor arkadaşının evine arkadaşıyla arkadaşının sevgilisi de bu kadına fuhuş yaptırıyorlar mesela günlük 15 kişiyle 20 kişiyle yatacaksın belirli bir para var Onu kazanacaksın öyle göstereceğiz çocuklarını diyor Daha sonrasında bu kadın mesela günlük 5000 lira kazanıyor kazanıyorsa çocuklarını gösteriyorlar bir süre sonra göstermemeye başlıyorlar Bu da en son bakıyor ki olmuyor gelip çıkıyor Daha sonra çocuklar arkadaşında değilmiş başkasına vermiş birini buldular birini de dövmüş darp etmiş dondurucu ya saklamışlar ama Annenin de babanın da bu işte parmağı var mı o bilinmiyor ama olan 3 yaşındaki çocuğa oldu
(501 puan) tarafından
Ah ah aahhhh Allahim.diyecek söz bulamıyorum nasıl fuhuşa suruklerler bunlar olurken koca denen şahıs nerde madem böyle sorumsuzdun niye evlendin evlendirdi ailen Ad.i s.refsizler Allahim sen koru nası Bi dünyaya kaldik
0 oy
(6,670 puan) tarafından
Sinirden deliye donucem hala sakın sakin oturuyor 
(7,246 puan) tarafından
Aynen ya bence tek fuhus degil biseyler kullandortmislar hic normal degil basta 20 25 kisi diyo bi insan asla bu kadarina dayanamz ya
0 oy
(682 puan) tarafından
Bende şimdi gördüm allah belalarını versin inşallah 
(7,246 puan) tarafından
Amiin amin
0 oy
tarafından
Adalet olmadığı için önüne gelen önüne geleni yapıyor zaten.asla caydırıcı ceza almadıkları icin
(7,246 puan) tarafından
Aynen öyle as simdi o serefsizleri bak bakalim yapabiliyolarmi bidaha
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Halka açık yerde işkence edilerek öldürülmeli böyleleri kısasa kısas yapılmalı o çocuğu nasıl o hale getirdiler ise aynısı onlara da yapılmalı yoksa 2 gün sonra bu unutulacak yerini başkası alacak

Yemin ederim sokağa çıkıp bağırasım var o derece doluyum şuan 
(7,246 puan) tarafından
Ayyynen öyle pislikler işkenceyle kendi pisliklerinde ölsinler insallah
0 oy
(537 puan) tarafından
Biz kendimizi çocuklarımızı koruyacak artık her gün her an korkuyla yaşayacağız başımıza ne gelecek acaba diye düşünüp kendimizi yiyeceğiz duracağız yeter ki idam gelmesin aman o caniler idam edilmesinler 
(7,246 puan) tarafından
Nereye kadar bacim nereye kadar koriyacan iki gun sonra okula gondericen onunla sende mi gidecen kafayi yicem ya
0 oy
(449 puan) tarafından
Sen sanıyorsun ki idam gelince bunlarmi cezalancak. O kadar adaletsizlik var ki inan idam bile olsa elektrikli sandalye bile olsa bizim adalet terazimiz böyle olduğu sürece bunlara bisey olmaz. En basiti cezaevi sistemi yok yakalanan 24 saat geçmeden serbestler. Trafikte Bi tanıdığımın kardesi tartıştığı kişinin boynunu çizdi adam Allahtan ölmedi. Ama onun amacı öldürmekti. 90 bin kefalet verdi şuan serbest. Cezaevinde 1 hafta bile yatmadı. 
(7,246 puan) tarafından
Kısasa kısas yapilacak osmanpidaki gibi ahhhh ecdadimin kemikleri sızlıyo biraktiklari emanet ne halde su halimize bak ama niye biliyomusun hepsi dini yasayamamaktan bunu bi müsluman yapamaz allah kahretsin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 310 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde 0852 (730 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 852 göst.
0 oy
1 cevap 123 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 403 göst.
6 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu