0 oy
290 göst.
Diğer kategorisinde (1,559 puan) tarafından
Ben korkuyorum daha yanıma yatrmaya 3 aylik oldu sonra da alsam alisir bu sefer ayri yatiramam diyorum ama kizimla sarilip uyumayida cok istiyorum siz kuzularlami yatiyorsunuz

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından
2 yaşında hâlâ sarılarak yatıyorum yat sende doya doya aklı erip büyüdüğünde zaten kendileri bizimle yatmak istemicek tadını çıkar yavrunla uyumanın 
(6,047 puan) tarafından
Bende kendi fikrimi belirttim . Ben zaten yanımda yatirmiyorum
tarafından
Of be bacım neyse ne oda senin sorunun tamam anladık
(1,559 puan) tarafından
Yani bende birlikte yatmak isterim ama reflexs değil zaten bütün gün yoruluyorum ona koşmaktan gece uykuluyken belki bisey olur falan diye insan tedirgin oluyor
tarafından
Canım ben zaten aksini iddia etmiyorum sen yatmıyor olabilirsin ben yattım dikkat ederek ve kendi fikrimi belirttim yine sizin tercihiniz beni alakadar etmiyor post açmışsın sormuşsun ben de cevap verdim
(1,559 puan) tarafından
Bende ters bisey demedimki zaten tabiki sen daha dikkatlisindir ben yoruldugum icin tedirgin oluyorum sadece
-Reklam-
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Hepimiz aynı odadayiz  ama herkes kendi yatağında
(1,559 puan) tarafından
Bizde de aynı
(1,706 puan) tarafından
Bende bizde ben sevmiyom ya yatağımıza koymayı eşim hep isterde ben istemem ne o öyle herkesin yatağı ayrıdır
0 oy
tarafından
7 aylıkken atak dönemi mı  ne olduysa yatağında uyumadı,yanıma aldım birkaç kere şimdi 11 aylık koyun koyuna yatıyoruz.koyasim yok hiç beşiğine :)
(1,559 puan) tarafından
Yaa ne güzell :)
tarafından
O gitsede ben onsuz yatamiyorum artk
tarafından
Haha demi insan alışıyor, ayiramiyir yanından
tarafından
2 gece sırtım çok ağrıyor diye besigine koydum bu sefer sabaha kadar hiç uyumadım snra aldım yankma
tarafından
Ayy kıyamam aşkım,artık sırt ağrısı falan alışıyor insan :)
0 oy
(16,007 puan) tarafından
Aynı odada yatarız ama herkes kendi yatağında yatar. Kızım arada bir gelip benle eşimin arasında yatar sadece 
0 oy
(44,714 puan) tarafından
İkiside beşiklerin de uyudu kızımın odasını ayırdım oğlumda şimdi yanımda beşikte  uyuyo 3 yaşında onuda ayircam insallah
0 oy
tarafından
İki ay kucağımda da yatırdim besige de koydum şuan 3.5 aylık 
0 oy
(519 puan) tarafından
Beraber uyuyoruz çünkü bir daha bebek olmayacak yani o yüzden tadını çıkarıyoruz :)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bebegi almadim hic yanima cunki korkarjm uykuya gecince ya biyerine vursam yaakdan dussee diye 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Ayni odadayiz ama yanimda besikte yatiyor yanima alistirmadim 7 aylik oğlum  bazen sevmek icin yanima aliyorum besigine gitmek istiyo  yanima almayi düşünmüyorum canim ilerisi birakmasi zor
0 oy
tarafından
Almıyorum yanima 2 yaşinda ki kızımıda hasta olmadığı müddetçe odasında uyur oğlum beşiğinde dönüp düşüyorlar asla onu göze alamam. Çok istersem ben gidiyorum yanına uyuyorum 
0 oy
(119,346 puan) tarafından
baby boyum kendi odasunda baby girl bizim odada besikde
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Aynı odada ama ayrı yatakalarda yaratıyoruz bazen büyük oğlumla yatıyoruz o kokusu nefes alıp verişi allahım sanki cennet kokusu
0 oy
(2,593 puan) tarafından
6 ay anne yanı beşikte yattı yanıma almadım hiç korktum şuan 21 aylık kendi beşiğinde yatıyor ama bizim odamız da ve bizim yatağımıza birleşik 
0 oy
tarafından
Ben deli yatıyorum ya biraz o yüzden uyucamiz zaman yanima almıyorum ama bazen uyurken sarılıyorum uyanikken
0 oy
tarafından
ilk 7 ay aynı oda ayrı beşikte, 7 aydan sonra kendi odasında yatırmaya başladım.
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bizde öyle bir hata yaptık çok güzel oluyor evet ama hem ezme tehlikesi hemde alışması oluyor . Yatağına zor alistirdik şimdi yatağında yatıyor bence alistirmayin . Bizim uykularimizda kaliteli oldu 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ay biz iki kişi yatıp,sabah beş kişi uyanırdık hep 
0 oy
tarafından
Aynı odadayiz o beşiğinde yatiyor alışırsa bizle yatmaya tek uyuyamaz bence böyle iyi
0 oy
(176 puan) tarafından

Valla ben bebeğimle yatıyorum o değil ben alıştım :) bikaç kez eşimle yatmayı denedim ahaha horlayınca aldım bebemi kaçtım :D

0 oy
(14,033 puan) tarafından
1bucuk yaşına kadar ayrı uyuduk sonra bir gece yanıma aldım sonra bir daha sonra bir daha derken beraber uyuyoruz şuan ayırmayı düşündüm ancak bugünler geri gelmeyecek ileri de ben istesem bile o istemeyecek diye vazgeçtim yaza kadar böyleyiz ♥️

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 431 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Defne21 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,092 göst.
23 Aralık 2023 Aile kategorisinde Eylülüm (2,791 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 394 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 198 göst.