0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Kızlar easyfishoil beta glukanlı bi balık yağı varmış vücut direncini destekleyen,  deneyen oldu mu?

4 Cevaplar

0 oy
(29 puan) tarafından
Ben kışın hep alıyorum kızıma iyi geliyo kıştan sonrada d vitaminlisine geçiyoruz o da easyfishoil
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
Benim küçük oğlumun bağışıklığını bu takviyeyle toparladım öyle bi probleminniz varsa alabilirsiniz işe yarıyo
(33 puan) tarafından
Neden kullanmıyo ki genel vücut sağlığı için çok iyi aslında
(51 puan) tarafından
Aldım bi ara da sevmedi yemedi bi türlü bozuldu gitti tekrar almadım bende balıık kokusuna tahammülü yok
(33 puan) tarafından
Anladım canım bunu kullanır bence tadı çok güzel meyveli çünkü hiç balık kokusu almazsnı
(51 puan) tarafından
Oh iyi o zaman nasıl kullandırcam diye düşünüyodum bugün çıkıp alayım deneyelim teşekkür ederim
(33 puan) tarafından
Rica ederim deneyin beğenicek bence dediğim gibi çocuğunuz inşallah faydalı olur :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Keçiboynuzu özüne çörek otu yağı damlatıp için bundan iyi bağışıklık güçlendirici direnç düzenleyici yok. Dğzenlikullan gör bak etkisini.. 
(51 puan) tarafından
denicem mutlaka çok teşekkür ederim
(25,224 puan) tarafından
Rica ederim. 22 aylık oğluma 5 damla damlatıp veriyorum 1 yemek kaşıgı keçiboynuzu özüne. Yetişkin 10-15 damla damlatabilir.
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Möllers bence en iyisi

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 97 göst.
5 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde trigoxx (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 111 göst.
0 oy
3 cevap 56 göst.
0 oy
12 cevap 165 göst.
22 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...