+1 oy
307 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yaaa tam iyilesti derken yine acildeyiz  bilenler biliyo dua edin inşallah tanisi bi konsa simdi de menenjit ilaclari başladılar bas agrisi cok var kusuyooo

7 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Aa Yasemin çok geçmiş olsun canım ://kalbini ferah tut insallah güzel sonuclar alirsiniz
tarafından
Bahar 3 yasinda havale 4 yasinda menenjit geçirdi bana nöroloji gorcek demediler en az sene de bir gitmek gerekiyomus kontrole yasi 15 oldu bayildi nobet gecirdi sekiz saat ayilmadi sonra yoğun 3 gun bakim allahtan kalti hic bisey yok cok şükür elhamdülillah ama bas agrisi kusma basladi iki gündür yine yattik bakalim inşallah kusmazda iyi olur epilepsi dediler ama bence menenjit geçiriyoo ona da basladilar bakalim inşallah iyi olur sende dikkat et dr sor nöroloji gosterim mi diye oglunu bii bana demediler sen sor boyle olan bebekler yatkin oluyomus boyle seyler bir kere geciren tekrarliyomus dr 10 senedir uyuyan damar geri hortlamış diyo nebilimyaaa yer gok dua elimden baska bisey gelmiyoo sana da gecmis olsun canim benimm allah razi olsun canim
(7,654 puan) tarafından
Hem devlete hem özele gittik soylemediler öyle bisey tekrar olursa allah göstermesin de mecbur getirecegiz küçükken bende gecirmisim aile öyküsünde varsa oluyormus bebeklerde de
Yasemin baska dr a da getirin mutlaka allah safi ismiyle şifasını versin insallah en kisa zamanda toparlar insallah dua etmekten baska elimizden birşey gelmiyor
tarafından
Zaten ssk dan özele sevk ettiler yogun bakim sonra yine devlete geldik simdi su bi anlaşılır hale gelsin biraz yatma bitsin inşallah ozel muayene bi nöroloji cocuk bulduk ona gidicem inşallah raborlarla bakimm
(7,654 puan) tarafından
Getir canım insallah biseyi cikmayacak
tarafından
İnşallah Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(119,224 puan) tarafından
allah sifa versin yardimcisi olsun rabbim
tarafından
Amin sevda yaaa yavruma ne oldu bilmiyorum gül gibi bi aciyo bi soluyo bi bulsalarrr ne oldugunuu
0 oy
(15,905 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Daha öğrenemediniz mi ne olduğunu 
tarafından
Yok gulum yaaa yogun bakimdan ciktik servisten eve geldik epilepsi dediler neyse gece kusma sonra bas agrisi simdi yine yatttik inşalahh bi tani konsa bir haftada 3 emar 3 temografi anlamiyor ne var temiz cikiyo ama bisey varrr kusuyo agri cok basindaa bakalimm
(15,905 puan) tarafından
Gorumcemin oglu epilepsi ac karna 1 gece uykusuz kaldıktan sonra çektiler mr öyle anladılar epilepsi olduğunu..mr çekilirken uyuması gerekiyor
tarafından
Ayyy bilmiyorum canim yaaa yogun bakimda da cekildi gerisini nasil cektiler acil cektiler acti zaten kusuyo diye bilemiyorum
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Rabbim şifa versin
0 oy
(833 puan) tarafından
Rabbim yardımıcınız olsun inşaallah bi okutsanızmı acaba
tarafından
Denedik gülüm hoca menenjit tazelenmis dedi dr anlasa bakalim bugun ilaclar o yonde deyisti inşalahh iyi gelir
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah kimseyi korktuğu yere ugratmasin
0 oy
(1,032 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim şafi ismi hürmetine sifa versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 642 göst.
19 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,279 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde SL (1,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 170 göst.
0 oy
10 cevap 179 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Es25 (3,761 puan) tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...