0 oy
643 göst.
Aile kategorisinde (3,159 puan) tarafından
Rota asisi yaotirmayan varmi kizlar bana eltim gerek yok dedi

16 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben bu dusunceyi savunuyum gerek olsaydi devlet karsilardi
-Reklam-
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Bende yaptırmadım. 
tarafından
Smyy18 çok haklısın ama keşke devlet yapsa rota virüs aşısını da çok pahalı durumu olmayan çocuklar asilanamiyor ben haksızlık olarak görüyorum şahsen ben iki çocuğumada yaptıramadım
(2,267 puan) tarafından
Haklısın canım hastalık yayginlastikca devlet bünyesine alıp karşılıyor diye biliyorum bi ara rota için de böyle bi söylenti çıktı inşallah gerçekleşir..keşke daha önce karşılamaya başlasaydı tabi
tarafından
Hastalık yayginlasmasada böyle bir ihtimal varsa bu coğrafyada bence devlet bünyesine alınmalı devlet kendi eliyle geleceğimi tehlikeye atmamalı umarım torunlarımız ucretsiz aşılanır ")
(2,267 puan) tarafından
Maalesef ülkemizde canlar yanmadan birseyler düzelmiyor.. hiç sevmem bu konulara girmeyi ama böyle ne yazık ki
(2,484 puan) tarafından
Valla ben cok isterdim yaptirmayi ama 250 tl ilk aciya 280de diger aşıya vericek maddi imkanım hiç yoktu
Başkalarına para yedirmekten devletimiz bize para veremiyo böylede güzel bi ülkeyiiizz.
0 oy
tarafından
eltinin kararı değil bu senin karar vermen lazim canim biz yaptırdık 
0 oy
(468 puan) tarafından
ben yaptırmadim maddi açıdan
0 oy
tarafından
Ben istedim yaptirmak ama aile hekimimiz cok önerdiğim bi aşı degil dedi. Vazgectm bende yaptrmadm
tarafından
Bizim doktorumuz yaptirin dedi biz yaptirdik canım. Sizin doktorunuz neden onermedi acaba
0 oy
tarafından
Eltine ne durumun varsa yaptır 
0 oy
tarafından
Bnde yaptirmadim zaten insandan bulaşıyor dikskt etmekt lazm çok önemli aşı olsaydı devlet yapardi
0 oy
tarafından
Bende yaptırmadım paran yoğudu ")
0 oy
tarafından
Bizde yaptirmadik
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Eltin dr mu 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bnada çocuk dpktoru şahsen bn çocuğuma yaptırmam demişti o yüzden vazgeçtik bnde yaptırmadım
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Biz yaptırmadık
0 oy
tarafından
Rota aşisi ne için yapiliyor canım cocugamı anneyemi????
tarafından
Anladım saogl canım
tarafından
zehirli ishal asisi bebege yapılıyor iki doz 2 veya 4 . ayda yada 3 veya 5. ayda özel aşı devlet karsilamiyor 200 kusur tek dozunun fiyati
(2,201 puan) tarafından
Bak ablam biliyor ♥️
tarafından
bende yaptırmadan cok arastirdim yaptirmayacaktim ama yaptırdım canim :)
tarafından
Ay saoglun kızlar
0 oy
(44 puan) tarafından
Ben yaptırmadım pişman oldum canım zaten iğne değil ağızdan damla şeklinde kendin bild yapabilirsin. Bence yaptırmalısın keşke ben yaptırsaydım.
0 oy
(707 puan) tarafından

Hangi 3ngin bilgisine dayanarak yok dedi acaba.evet bu iğne türkiye ücretli.ve su mantık çok saçma gereklinolsa devlet öderdi.peko ben Almanyadayim burda devlet karşılıyor.bunun sebebi nedir?

Cağımızda bilmediğimiz o kadar çok hastalık var ki yediğimiz şeylerin hormon dengesi bile muamma iken bile bile bebeğinizi korumadan eksik bırakmanız bana çok yanlış geliyor üzgünüm.
0 oy
(305 puan) tarafından
Ben yaptirmamistim ilk.bebegimde bundada dsunmuyorum zaten yuzde yuz koruyuculuguda yokmus sadece yakalanma orani braz daha dusukmus rabbime emanetler walla saglik wersin insaallahh

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miracinannesi.34 (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 496 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 376 göst.
0 oy
6 cevap 149 göst.
13 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Buketsutas (14 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...