0 oy
1,215 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Merhabalar hanımlar kayınvalidesi sırtını keseleyen var mı benim kayinvalidem çok ısrar etti bir kaç defa keseledi valla ama çok utandim

36 Cevaplar

0 oy
(854 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ay bu bana biraz komik geldi ya güldüm vallahi baya ne yalan söyliyim :D tercih meselesi tabi ama ben yaptiramam cok gülerim bi kere en basinda :D hoş kendi anneme de yaptirmam bilemiyorum güldüm baya ya hayal edince :D

-Reklam-
+1 oy
(468 puan) tarafından
ne güzel düşünmüş seni art niyet aramak saçma geldi
(21 puan) tarafından
Doğru art niyet aramadım da biraz rahatsız oldum gerek yok dememe rağmen ısrar edince ama iyi niyetli ben sadece var mi kayınvalidesi sırtını keseleyen diye sormak istedim
(468 puan) tarafından
şimdi herkes kendi kayinvalidesini düşünerek cevap vermiş ondan dedim çoğu kişi yapmaz tirkinir
0 oy
tarafından
Dur düzelteyim yanlış anlamışım ben sen keseledn sansm. Ne alaka gelme desydn ya hyr dicektn aynı evdemişiniz 
(21 puan) tarafından
Eşim görevdeyken iki ay kaldım yanında gerek yok ben keselenmiyorum dedim ama ne olacak sevaptır dedi
tarafından
Bidaha yapmaz herlde ya olmuş artk
0 oy
tarafından
Kaynanamin yaninda cocuk emzirmem ne alaka ki sirtimi keselesin
(21 puan) tarafından
Ne bileyim bende alışık değilim eşimi bile duşa sokmam kayinvalidem görümcemi keselerdi şimdi bana da el attı iyi mi kötü mü bilemedim
tarafından
Kadinlarin birbirlerini gobek deliği ile diz kapagi arasi görmeleri caiz değil he uzerine havlu aliyosan bise diyemicem ama dunyanin en gereksiz hareketi gibi geldi bana canim
0 oy
tarafından
O da annen sayılır canım bişey olmaz  
(21 puan) tarafından
O da öyle dedi bende annen sayılırım ama sağolsun annemden daha yakın bana
0 oy
tarafından

Bana çok dedi birlik dururken ama bn de kocan ne güne duruyor dedim benene :ermm:

tarafından
kaynanasi onunkini keselemis :)
tarafından
Heeeee tamamen yanlış anladım ☺️☺️☺️
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ne keselerim ne keseletirim esime dahi yaptirmam ben 
(21 puan) tarafından
Bende hiç yaptırmam ama hafifliyor muş insan sonradan farkettim iyi birşeymiş de keşke eşim yapsaymış
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Yok daha neler kendi annemi bile geçirmem banyoya 
0 oy
tarafından
ne alaka anlamasim neden ısrar etti ki etsede izin vermem 
(21 puan) tarafından
Bilmiyorum iyi niyetli ama benim rahatsız olacağımı düşünemedi herhalde
tarafından
annemin yaninda bile giyinmiyorum bi doğumda gördüler sokmam banyoya gerek yok ben cekinirim derim bide birkac kez diyorsun
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Banyoya giricek haaa valla onu sıcak suyun fışkiyesiyle boğarım ona mı kalmış beni keselemek 
(21 puan) tarafından
Kötü biri değil ben boğmam ama rahatsız oldum ozaman
(1,164 puan) tarafından
Lafın gelişi yani kötülükten değil eyvallahta ne münasebet yaniiii
tarafından
Hahahahahhaha :DD
(4,988 puan) tarafından
Korkttuumm :D
0 oy
tarafından
Ben önce başka niyet ararim Acaba neden dio yani :)) 
tarafından
hahahaha:) tövbe
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Ben kendi anneminkini yapıyordum  ama kaynanaya bırak kese atmayı günahımı vermem
0 oy
tarafından
Insan yeri geliyor esinden cekiniyor ne munasebet sirtimi keselicek bidee kaynanam. Ayyy aslaaaaa 
tarafından
ben eşimi bulsam hiç çekinmem otururum önüne yüzsüz  yüzsüz kesele beni derim ama nerdeeeeee:) hanifeeeem
0 oy
(446 puan) tarafından
Çok saçma ben annemi bile keselemem ne gerek warmiski ihtiyaç duyuyirsan eşin yapsın bu kadar labali olmaya gerke yok bence
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Canim ne var bunda bak sana bi animi anlatim.

Dogumum sezeryan oldu benim kaynanam ve kayinbabam ayrilar ikiside tekrar evlendiler. Refakatci olarak yanimda esimin uvey annesi kaldi yanimda ve hic bakmadi bana. Kalkamadim hemen yatakdan ve refakatci koltukda horul horul horladi ben bebege kalkamadim anne anne diye sesleniyom yok kadin olum oykusuna yatti ertesi sabah kendi kaynanam geldi  ve aaa dedi hertarafin kan olmuş kalk dedi yikayim altini dedi. Sonra utandim ama benim ayakta duracak halim yoktu ve altim hep kan olmustu tamam dedi beni yikadi guzelce giydirdi sonra yatagi felan topladi oglanla ilgilendi gittikden sonra analik da dediki aaa ben utanirim  yikayamam seni dedi ve o gun anladim ki kaynanam gercekten beni seviyor. Simdi ise yaninda kaliuorum esim askere gitti son 99 gunu kaldi ockta inshallah dinucek. Ben esime dedim ne olursa olsun o gun kaldrip ustumu basimi tenizledi  ayni anne sefkatiyle yaklasti bana bende ona ilerde yaslaninca bakarim dedim her kaynaba boyle boyle sefkatli degildir 
(21 puan) tarafından
Allah ondan razı olsun canım eşine de tez zaman da kavuşursun inşallah senin de kayinvaliden seni seviyor benim ki de seviyor sezeryan oldum o kaldı yanımda baktı bana sağolsun annem den çok hakkı var üzerimde her kayinvalide kötü değil bizimkiler gibi iyileri de var çok şükür beni kızı gibi görür hep düşünür
0 oy
(126 puan) tarafından
Ben evlendikten 2ay sonra kaynana görümce hamama gittik keselenirken kaynanam geldi elinde kese sırtımı omuzlarımı baya keselemişti 
(21 puan) tarafından
Çok şükür varmış bende sadece ben mi diye düşünmüştüm
(126 puan) tarafından
Yok var mardinde normalde düğün öncesi hamam adeti vardr gelini götürür eglenirler biz düğünden sonra gittik kaynanamn yapması hoşumada gitti annem gibi oda rahatsz olmadm ilk defa gitmiştm hamama
0 oy
tarafından
Ben musade etmezdim herhalde çekinirim annem bile öyle görsün istemem cıbıl cıbıl ")
0 oy
(368 puan) tarafından
Canim ne guzel sana kizi gibi yaklasmis ben cok sevindim cok yakin demekki sana seni seviyo kiz ne guzel imrendim simdi allah daim.etsin canim 
(21 puan) tarafından
Biz batı tayinindeyiz canım bir çok arkadaş batı tayininde ama herkesin eşi suriye de batı doğu yok artık eşimle konuşuyoruz adam yok diyor batıdan birçok kişi görevlendirme ile yine sınıra suriye ye gitti bizim daha iki yıl oldu batı tayini ama bir yıl evde kaldı sadece ben esime işi bırak diyorum artık bıktık çünkü
(368 puan) tarafından
Aaa hadi yaa bole olcani hic dusunmuyodum yaa sorma esimde bunaldi 2.gebeyim  duygularim sinirlerim tavan yapti bazen olmadik yere bile kavga yada agliyorum esimde yazik kiyamam seni anliyorum ama bide sen gelme ustume ne olur diyo zaten isi biraksinlar diyede herseyi zorlastiriyolar gitgide allahim ya esime bende diyorum ama iste borclar olmasa birakcak oda ama az kaldi sukur cogu gitti azi kaldi
(21 puan) tarafından
Yani bu suriye bitmez canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin eşinde hep yanımda olur inşallah
Biz de bu yıl belediye filan düşünüyoruz geçiş için ama inşallah olur 7 yıl doldu eşimin
(368 puan) tarafından
Bizim 5 bucuk sene flan olcak biz tanistigimizda esim bu isi yapiyodu  devam etti ole ole bitmicek gibi duruyo evet allahim basimizdan eksik etmesin insallah  allah sizinde isinizi rast getirsin canim insallah zor ya nediyim tez zamansa selamete kavustursun herkesi  canim
  aminn
(368 puan) tarafından
Sende bebegini sagsalim anali babali buyutun canim amin insallah alirim kucagima rabbim buyuk canim yaa
0 oy
(2,108 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben kötü birşey söylemiyorum ama bırakmazdım kaynanama daha doğrusu kimseye bırakmam bu aranızdaki ilişki en iyisini sen bilirsin 
0 oy
tarafından
Benmki zorla seyine agda yaptiyor soyluyorum yapmak istemiyorum bn diye nolacak bisy olmaz diyor :D
(21 puan) tarafından
Yok canım o kadar da değil onun için ikimizde kuaföre gidiyoruz pisliğini asla bana aldırmaz kıyamaz bikere
tarafından
Bnmki cok iyi kiyiyor utanmiyor bile bnde kuaforum bi isi asla biliyom demiycen dedgn zaman boyle oluyor
(21 puan) tarafından
Çok ayıp ya ne bileyim hasta olsa neyse de başka kuaföre gitsin ozaman
tarafından
Cok acik net dedm istemiyorum ben yaomak dedm hani disardakilerine yapiyorum ama onlar yabanci dedm esimin annesnin namahmerni gormek istemiyorm dedm tm dedi

İlgili bir soru bulunamadı

380,420 soru

11,389,977 cevap

34,898 kullanıcı

...