0 oy
778 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bazen çok iyi yiz çok iyi anlaşıyoruz ama bu günlerde  bilmiyorum eşim bişey der ben iki şey derim tartışıyoruz  benle konuşma diyor bende çok usutune gidiyorum  daha çok inatlasiyorum böyle yuvan yıkılacak ama.  Neden kendimi tutamıyorum  çok üzülüyorum ne. Yapmam lazım

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Konuyu sen açınca mı tartışma oluyor?
-Reklam-
+1 oy
(11,084 puan) tarafından
Tartışma yaşıyorsanız odayı terk edin biraz kendinizi dinleyin sakinlesin ondan sonra tekrar yanina gidin
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Sen sakin kalmaya çalış canim bosver 
0 oy
(12,794 puan) tarafından
Farkındasın yaptığının odadan çık lavaboya git o anda 
0 oy
(5,773 puan) tarafından
Bazen es vermek gerekiyor tartıştıktan sonra bi yerde oda değiştir ve sus. Ben öyle yapıyorum sakinleşmek için çünkü konu uzadıkça saçma yerlere gidiyor.. Yada ben çokk sinirliysem eşim evden çıkar 1 saat sonra geri gelir 
0 oy
tarafından
Neden konusmak istemiyor. Normal muhabbette de mi aynısı oluyor. 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Sema Maraşlı nin kitaplarını oku  tavsiyem dir
0 oy
(119,001 puan) tarafından
ustune gitme iste kacan kovalanir takma onu
0 oy
(833 puan) tarafından
Bize soracagınıza eşinize sorun mesela. Sorun ne deyin. Ne oluyor böyle deyin... Duymakdan korkmayın bazı şeyleri
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Kadinlarin kafasiyla erkeklerinki cok farkli çalışıyor. Misal bir anlasmazlik oldugunda kadinlar daha cok üstüne giderek konuyu çözmeye çalışırken, erkekler hemen konuyu kapatip bişey olmamış gibi davraniyorlar. Bu değişmez. Hiç bir erkek "dırdır edeni"(tabi onlara göre) sevmez. Bana kalirsa tartışmanızı ben sen değilde biz olarak hatta onun penceresinden bakarak olayi yorumlarsaniz çok hoşlarına gidiyor.:)
0 oy
(184 puan) tarafından
Evde bakara suresini aç 2 günde bir canım. Etkisini görüceksin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 691 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (789 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 6,108 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 210 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Annelerr toplandiik (21 puan) tarafından soruldu

377,312 soru

11,291,582 cevap

34,706 kullanıcı

...