0 oy
551 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
Kızlar biz eşimle 1.5 yıllık sevgiliyken 7 yıl önce bu olay kavga ettik arabadan indirdi beni yolun ortasında sebebid vizesi var ama o oyalanma peşinde olay büyüdü ayrıldık neyse o 2 yıl bana yalvardı yakardı her yerden yazdı ulaşmaya çalıştı yılmadan 2 sene reddettim hep sonra okulu bitti onun annesi zorla bi kızla nişanlandırdı 3 ayın içinde kızda madde falan kullanıyo degişik bi tip bana resim attı senin yüzünden falan diye bende hep peşimden koşcak sandım baktım gidiyo elden adam yazdım konuştuk 2 gün sonra nişan attım konuşalım dedi seni unutamadım onunla yapamam dedi sevgili olduk 2 yıl kadar 2 yıldır evliyiz telefonunu degiştirdi eski telefonundan bi girdim messangere kardeşine ss atmış megersem o dönem de 2018 yılnda kız daha önce nişanlanmış ona seni unutamadım dön dersen gelirim vs tarzı mesajlarını yakalamış eşim ondan ayrılmış ben şok şuan içim içimi yiyo 5 gün oldu aklımdan çıkmıyo sizde sineye çekmeliyim bunu

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yanı sensız yapamadıgından degıl bısta kaldıgından sana gelmıs
tarafından
Yağmur bugün 2. Rastlaşmamız lakin bu yorumunu sevdim :) ama artı veremiyorum puan yetersizliğinden ++++
(294 puan) tarafından
Yani bende onu yediremedim gururuma niye yalan söyleyip döndün bana sıgındın demi ama belki yapmasaydı öyle bişey ayrılmayacaktı yani
tarafından
Farkında degılım kuzum  tesekkur artı ıcın

geçmıse cok takılma canım can sıkıcı ve boyle dusundugunu sakınce otur konus kırıldıgını anlat rahatlarsın emınım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin şuan sana karşı nasıl davranışları falan herşey iyiyse yolundaysa takma bile ama yüzüne vur
(294 puan) tarafından
İyi o konuda bi sorunum yok ilgili sevgili merhametli ama işte yediremedim gururuma
tarafından
Takma kuzum ya
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Olur öyle şeyler geçmiş gitmiş kendine dert ekleme bence 
(294 puan) tarafından
Sagol kuzum
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Eski defterleri açmak ne işine yarayacak ki 
(294 puan) tarafından
Ama niye yalanla döndün yani yapmasaydı öyle dönmeyecekti
(14,428 puan) tarafından
Malesefki bazı şeyleri görmezden gelmeliyiz,eğer boşanmayacaksan yada bi çözümü yoksa
Eğer ki konuşup hallederim diyosan konuş iyi düşün,eşşşen aklına karpuz kabuğu düşürme derim
0 oy
(808 puan) tarafından
Boşver evlenmişsin hayatta neler oluyo demek oda bı sebep olmuş işte 
(294 puan) tarafından
Öyle tabi de işte insan unutamıyo
0 oy
(575 puan) tarafından
İçinde kalacak hep bu olayı düşüneceksin onun yerine güzel bir şekilde konuş bence nasıl yaparsın gibi değil de düzgün bir dille 
(294 puan) tarafından
Öyle mi dersin sagol canım
0 oy
(654 puan) tarafından
Bence hiç açma o konuyu. Senin peşinden o kadar konuş etmiş sen nisanlanmasi bekleyip öyle kabul etmişsin resmen. Ne sebeple ayrılıp sana donduyse donmuş. Sevmese başka birini bulurdu elbet
0 oy
tarafından
Hayır söyleme bence durduk yere aklına kızı getireceksin. Şöyle düşün senin ne kadar evlenilecek biri olduğunu fark etmiş bir yandan da istemese içine sinmese senle de evlenmezdi boşta kalan herkes eski sevgilisiyle mi evleniyor. Kızın öyle yapmadı kızdan ayrılırken vicdan azabı çekmemesine sebep olmuştur olsa olsa
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bizde bi laf vardır eski b.klara su serpmeye gerek yok diye. Olan olmuş evlenmişsin bitmiş. Mazi kalmış bi mevzu. O kızdan niye ayrıldıysa ayrıldı boşversene önüne bak. Şimdi gündeme getirsen ne olacak ne değişecek. 
0 oy
(494 puan) tarafından

Benm eşim aşırı derecede beni istedi görücü usulüyle oldu ama ailem yok dedi bırakmadı peşimi  neyse evlendik  2. Çocuğuma hamileyken bana  ben senle nisanliyken başkasıyla konuştum diye patadanak söyledi  ben şok tabii kaldım öyle anlatiyo bu arada iste kız muhasebeciydi adam paramı vermiyodu her gün araya araya kızla tanıştık kız başka sehirdeydi bilmem  ne paramı alabilmek için kızla konuştum kız bi şekilde parayı hesabıma yatirinca bende ayrıldım dedi hem kizi kullanmış hemde beni ***** yerine koyarak aldatmış bunu bide yüzüme bakarak utanmadan anlattı  o kadar zoruma gitmistiki zaten evlendikten sonra her günümü zehir ediyordu  kıskançlıkla kendi yedogi halta bakmadan bana kıskançlık adı altında zehir ediyodu hayatı hala unutmadım bu olayı dua et msj da öğrenmişsin benim ki pişkin pişkin anlatmıştı gülmüştü üstüne bide :ermm:

0 oy
tarafından
Bacım başına sıkıntı mı arıyorsun olmuş bitmiş geçmiş gitmiş bosver önüne bak 
0 oy
tarafından
Boşta kaldığı için sana dönmüş ama eskiyi açmak sana bişe kazandirmicak huzuruna bak 
0 oy
tarafından
Ayol bitmiş geçmiş.Tabusu sende.boşver

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 478 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,404 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 466 göst.