0 oy
103 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
tarafından kapalı
3 yıllık evliyim ve bnm altınlarını daha 4 aylıkken istediler benden vermedim basta bu yuzden bayagı laf işittim kaynanam dan. Neyse sonunda verdim ama yine laff..şimdi kaynanam kendine hasil bilezik alacakmış parası yetmediği için eşim üstünü tamamlıyacakmıs. Bu yuzden eşimle cok kotu kavga ettik ayrı yatıyoruz o derece.çünkü bana gelince laf kendine gelince en iyisini ister kaynanam. Hiç bir sekilde bana 1ignesinin bile yetişmesini istemez hersey gozune gelir.eşimden Bn bişeyler isteyince laf ediyo ama annesi isteyince hemn yapıyor cok zoruma gidiyo i. Normal mi bnm bole hissetmem acaba. Ne yapmam gerek
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

2 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Ne alaka ya yenigelin gibi,parası yoksa takmayı versin 

Eşşşek dama çıktı 

Bizde böyle derler çok acayip bi kaynanan var
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Anası babası da olsa önceliği eşim bilir çocukları olmalı bi erkeğin..Bende bi erkek annesiyim kesinlikle isteyemem istememde yani eğer eşini ihmal edip bana yetistiricekse bu şekilde istemem esinde senin ihtiyaçlarını karsilamayip anasına yapiyosa yanlış yapiyo bence 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 377 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde Baharyigit (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
108 cevap 1,089 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sakineer (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 88 göst.