0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
3 yıllık evliyim ve bnm altınlarını daha 4 aylıkken istediler benden vermedim basta bu yuzden bayagı laf işittim kaynanam dan. Neyse sonunda verdim ama yine laff..şimdi kaynanam kendine hasil bilezik alacakmış parası yetmediği için eşim üstünü tamamlıyacakmıs. Bu yuzden eşimle cok kotu kavga ettik ayrı yatıyoruz o derece.çünkü bana gelince laf kendine gelince en iyisini ister kaynanam. Hiç bir sekilde bana 1ignesinin bile yetişmesini istemez hersey gozune gelir.eşimden Bn bişeyler isteyince laf ediyo ama annesi isteyince hemn yapıyor cok zoruma gidiyo i. Normal mi bnm bole hissetmem acaba. Ne yapmam gerek

10 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Erkekler annelerine aşırı düşkün. Ne derlerse yapıyorlar..bnmkide izin versem dünyayı verecek 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vay be benimmkaynanam kendini yırttı kayınpederine verme altınları diye millet gelinine almak yerine kendine aliyor
tarafından
Geçen bir arkadaş post açmışdı kayın pederi borc istiyor. Kaynanası vermeyin diyor. Böyle yorum yapınca sen sandım.
tarafından
Ayyy afedersin ne kaba yazmışım şimdi fark ettim ya kusura bakma nolursun
tarafından
Yok kız kaba değil ♥️
Ama ben değilim ben zaten verdim geri aldım sjsj
Şimdi arabama göz koydu skjsjs
tarafından
Doymuyorlar ki kardeş
tarafından
Bu sefer arabami üstüne almak istiyor bende ona inat şuan almıyorum arabayı tartışmak istemiyorum
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Gelininin bileği onun yüzünden boşken kendine yapması ne tuhaf ...
0 oy
(149 puan) tarafından
Ana kuzusu bir eş daha. Evlenmeseymiş yüzüne söyle bence evlenmeseydin o zaman de
(11 puan) tarafından
Eşim bide bana dio sennle evlendigime pişmanim diye cok paracısı evlenmeden once gosterseydin yuzunu yanından gecöezdim dio
(149 puan) tarafından
Senin de  bu kadar ana kuzusu olduğunu bilseydim ben evlenmezdim de sende kiz. Hem suçlu hem güçlü
(11 puan) tarafından
Soyluyorm tabi ama hep cıkmaz Bi lavgadayız
0 oy
tarafından
Kaynanana benim altınlar noldu de. Eşin yapmıyorsa iş sana kalıyor.
0 oy
(4,403 puan) tarafından
VLla sen iste kuzum o zaman is sana kaliyo
0 oy
(418 puan) tarafından
Bende de görümce versiyonu var bunun. Kocamdan bilezik parası istedi, bir de benim bilezigimin tıpa tıp aynısını istiyormuş...

Yaw ne diyim.. 

Eşin terslese keşke diyeceğim de bir de annesiymiş hiç sanmıyorum laf ettirecegini. 

Mesafeni koy. Gerekirse eşine de. Sana adam gibi sahip çıksın biraz kaybetmekten korksun
(11 puan) tarafından
Yok canm nerde ve 75 yasında o hasil neyine yani anlamıyorum
(418 puan) tarafından
Gözünü toprak doyurur ancak... Ne diyeyim
(11 puan) tarafından
Bn eşime uzuluyorum hiç bir zaman arkamda durmadı hissetmedim. Suanda ayrı yatıyoruz Bn mi abartyom artk dusunuyorum uzuluyorum
(418 puan) tarafından
Ayrı yatma noktasına gelmişsiniz. Daha ne olacaktı? Kıçı kırık 75 lik kaynana için birbirinize düşmüşsünüz daha ne olacaktı?
Altınları batsın. Doymazlar bir halta. Geliniz ya bir kere. Sürekli kiyaslarlar kendileriyle.
Eşin için Allah'tan akıl fikir biraz da vicdan diliyorum... İnşallah değerini anlar bir gün
(11 puan) tarafından
İnan hiç sanmıyorum bole oldukça biz birbirimize düşüyoruz
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Sabah eve alisveris yaptım eksik vardı esim niye bunu aldın niye şunu aldın eksik çünkü neyse babası aradı mercimek istiyormus eşim git marketten al dedi ve evlerine 2 maaş giriyor düşün yani 
(507 puan) tarafından
Cusssss yuhhhh   ne tuaf insanlar var ya
(3,739 puan) tarafından
Aynen öyle canım
(11 puan) tarafından
Bnm eynı evde yasıyoruz bide
(3,739 puan) tarafından
Ayrı evdeyiz ama eşim benim onlarda hakkım var deyip yapiyo
(11 puan) tarafından
Keske bnd ayrı olsam hergun göz göze gelmese. Okadr laf isisittim ki zoruma gidio kaldıramıyorum artık
0 oy
tarafından
En baştan veremeyecktin onlar senin hakkın. Giden gelmiyor malesef. Verip kötü olacağına vermeyip kötü ol. Kocan da ayrı alem parası varsa annesi yerine sana bilezik alsın borcunu öde bana altınlarımi aldınız de.
(11 puan) tarafından
O altınları sonra yapayım mi taksimi alalım dedi bnd dedim taksi alalım sonra isteme dedi tamam dedim
tarafından
E baştan kabul etmişsin zaten vermeyeceğini almaz tabi
(11 puan) tarafından
Ole ama illa mehir mi alıcak madem parası var nie bnm ihtiyaclarımı gormuyor
tarafından
Onu kocana diyeceksin :)) ben ne bileyim adamın fikrini ,
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Ben anlamıyorum ya bu kaynanaları benim kaynanam bırak para istemeyi evine bir ekmek alsak almayın der kendinize bir şey alın der böyle olmaları gerekiyor. Kaynanan kendi oğlunu düşünmüyor demek ki 
(11 puan) tarafından
Yok cnm once kendi aynı evdeyiz bile istemez bir ignesnn bna yetsmesini

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde Baharyigit (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
108 cevap 1,087 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Sakineer (75 puan) tarafından soruldu