0 oy
656 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
Sizce oylemi ? Bence sevilen insanin gözünün ici guler mutlu olur yansir yani etrafa 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sevilen insan mutlu olur ve bu mutlulugunu cevreye yansitir .Cocuguna , arkadaslarina etrafina ...☺️❤️
tarafından
Ula şerife bana cevap verme burda yorum yap dhxjxjz

Şerifenin iç sesi rahat bırak beniiiii djdjdjjd
-Reklam-
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Kesinlikle öyle 
0 oy
(418 puan) tarafından

Güzelleşir derken, ruhundaki mutluluk, dış görünüşüne de yansır, kendisine özgüveni gelir. Kendisini daha güzel hisseder doğal olarak. 

Yoksa Adriana Lima çok sevildiği için güzel değildir mesela :) güzellik bazı şeyleri karşılamıyor. Veya sevilmek.. çirkin şansı versin Allah diye boşuna dememişler

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Sevilen ve sevildiğini hisseden insanın cildi bile parıldar
0 oy
tarafından

Eşimi tanımadan önce eşimin söylediğine göre göz altlarim mosmormus onla tanıştıktan sonra yüzüme neşe gelmiş ve o bununla gurur duyuyor <3

0 oy
(5,837 puan) tarafından
Sevgi güzelleştirir. Ama insanın başkasından medet ummadan önce kendisini sevmesi gerekiyor sonra başkalarının sevmesi gerekiyor :) ve sevilmek yetmez sevmekte gerek :) 
0 oy
tarafından

Tabi mesela ben yazın kıpır kıpırdım içim dışıma vurmuştum aşık olmuştum aşk bitti sürüm sürüm sürünme kaldı geriye sevilen herşey güzelleşir ev çiçek ilgi gösterince nasıl oluyor pırıl pırıl dimi :)

0 oy
tarafından
Kimin sevdigine bagli rabbi bir kulu severse o kul cokkk guzellesir
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Kesinlikle öyle bu aralar çirkinlestim bende 
0 oy
(808 puan) tarafından
Ben sevildiğini hissettiğimde guzellesiyorum denedim gördüm birkere içim guzellesiyo sevilmek güzel şey hele bunu bilmek paha bicilemez

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 303 göst.
24 Mayıs 2020 Aile kategorisinde yareeenn (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
13 Aralık 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 250 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bahtszz (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 375 göst.