0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından

Komşumun doğum günü herkes fotografini paylaşmış güzel güzel sözler yazmış. Allah var kadın ı bende seviyorum muhabbetiyle falan ama bende öyle olmak istiyorum . Bırakın muhabbet etmeyi 2 kilime bı araya getiremiyorum:D

4 Cevaplar

+1 oy
(1,845 puan) tarafından
Kendin gibi ol . Asla yapmacık olma . İçinden ne geliyorsa onu de içinden ne geliyorsa öyle yap . Hiçbirşey olmazsan bile samimi olursun . Seni tercih ederler .
tarafından
Keısnlıkle katılıyorum kendımı sevdırecegım derken kendinden olma...
(321 puan) tarafından
Kendimi sevdirmek değilde bende topluma katilmaknistiyorum artk yalakalık yapamaam zaten kişiliğimde yok ama biraz sosyalleşmek istiyorjm
(7,121 puan) tarafından
Çok haklısın seymanur
(1,845 puan) tarafından
SuDuru ben e seviliyorsun . Samimisin . Samimi olmasan bu postu açmazdın . Zaten insanlar beni çok seviyor derdin .
Nehirr hak vermene çok sevindim . Anlaşabilmek çok güzel . :))
Yağmur sana da teşekkür ederim:))
tarafından
estağfurullah canım yalakalık falan oyle bısey demedım senın bahsettiğin seyı anladım ben ama insanların gozunde yapmacık durabilir extra caba sarfettıgın anlasılabılır kımseye de bu açıgı vermemek gerek kım olursa olsun ınsanlara karsı bıraz temkinli olmakta fayda var her zaman
-Reklam-
+1 oy
tarafından
YALAKA YI BIZIM MILLET PEK sever .dddds
(113 puan) tarafından
İnsanlarla iyi geçinmek konuşkan birisi olmak yalakalık mi oluyor sen yalakalık ve iyi insan olmayı karıştırıyorsun
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Başlığını okuyunca direk yalakalık geldi kız buda sanırım iş ortamindan kaynaklı malum herkes öyle asdfgjj 
(321 puan) tarafından
İş ortamı derken kuzum. ☺️
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Bu karşında ki muhattap aldığın insana da bağlı biraz karşında ki insan yalancı veya yalaka bir tip olabilir böylesine kendini sevdirmek ister misin? Kendini topluma sevdirmek için bi uğrasa girme sen karakterine kişiliğine sahip çık bozulma zaten sevilirsin en azından doğru insanlar tarafindan ☺️
(321 puan) tarafından
Ama cevremde hiç insan yok kuzum seviyorlar geçimli sin diyorlar ama ne fayda onlara katılamıyorum hep buluşurlar falan ama onlar kendi aralarında ben böyle yazlizlıktan sıkıldım  kimse nin evine gidemiyorum biz geliyoruz sen gelmiyorsun diyorllar. Aslında onlar yakınlık kurmak istiyorlar ama ben beceremiyorum asosyal bir kadınım  ☺️
(6,165 puan) tarafından
He anladim cnm sende katıl ama aralarına belki kafa dengi doğru düzgün birileri vardır için ısınır falan 1 tane adam akıllı arkadaşın olsa da yeter kuzum fazlasina çaba gösterme bence

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 250 göst.
6 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bahtszz (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 375 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 274 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 491 göst.