+1 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (84 puan) tarafından
2 yaşına girmeye yakın oldu ama hala pütürlü yemek yok Israrla yemek istemiyor Boyle bu durumda olup sorunu aşabilen arkadaşlar nasıl ve neler yaptınız Şu bacınıza bi yardımcı olun lütfen 

9 Cevaplar

+1 oy
(4,510 puan) tarafından
Valla ben kademe kademe verdim canim 12 aylikken puturu kestim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Nasıl yani canım püre mi yiyor 
0 oy
(373 puan) tarafından
Ah ahh bnde ayni dertten yaniyorum. Ama onceye gore biraz duzeldjk biz sukur. Eline ekmek verdim koparip cigneyeme basladi. Simdi cok olmasada puturlu seyleri veryorum yavas yavas.
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Kuzu çok gec kalmisin ya hic püre yapmadim 6 aylikken bile catalla ezip puturlu olarak verdim ilk sende az çatalla ezip oyle ver ona alisinca sert seylere gec 
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Canm eline bişe verdiğinde kendisi yemiyormu?
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle yemek istemiyo ama işine gelince katır kutur Kendi yiyo asla köfte tavuk et yemez düzelir inşallah büyüdükçe. Ben sürekli eline biseyler veriyorum kendi yesin alışsın diye 23 aylık oğlum
0 oy
(119,461 puan) tarafından
cok gec kalmissin ama pure verme mecbur acikinca yiycek
0 oy
(201 puan) tarafından
Bizde aynı durumdayiz canım oğlum 22 aylık ama kaşıkla verdiğim hiçbir şeyi çiğnemiyo direk yutuyo ama elimle verdiğim de çiğniyo yani bu yemek yeme probleminden resmen sinir hastası oldum 
0 oy
(907 puan) tarafından
Ben sekiz aylikken baslamistim canim ufak ufak cunki yas ilerledikce puturku yemej yemeyi red ediyolar,ufak ufak  hafif hafif pureyi biraz daha taneli yap, asama asama direk taneli yemesi cok zor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 242 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu

381,021 soru

11,407,024 cevap

34,943 kullanıcı

...