0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Şuan karar verdim yapacam 28 aylık artık peki ama.nasil yardımcı olun 

Kızlar

7 Cevaplar

0 oy
(2,257 puan) tarafından
Ben iki yaşında başladım tam tamına 1 yılımı aldı :(cok zor oluyor erekk çocuklarda yaa Allah yardımcın olsun 
(2,257 puan) tarafından
İnsallah her çocuk aynı değildir
tarafından
İnşallah bakalim
(46 puan) tarafından
Benm ogluşum hemen alışmıştı çişine hiç işemedi yataga da toplasan 5 6 kere yapmistir ama kakasında baya zorlandik kakasi gelince bez bagla diye derdi baglamasam yapmazdi 2 günbeklettigi oluyodu sonra donuna yapmaya basladi en sonunda böcek poponu ısırcak sen yaparsan dediydi yigenim alismisti sonunda :))
tarafından
Korkuyomus o yüzden mis
(46 puan) tarafından
Ama ben bi türlü aloştıramamıştım kakasina deli olurdum aglardım o yaptikca çok şükür atlattik o günleri simdi 5 yasinda girer yapar tuvaleti de kendi yıkayıp çıkar :)) ama hamileyim 2 sene sonra gene ayni seyler yaşiycam nasil yapcaksam:))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canım havalar soğuk yaz gelince başlaman daha iyi olur bende öyle yapacam 

tarafından
Benimki artık geçti iki yaşını Mayıs'a da beklesem çok geç olur
tarafından
Ozaman şimdiden başlaman şart öncelikle ona bir tuvalet al böyle şekilli olsun sevdiği çizgi flim karakterlerinin resmini yapıştır alıştırma tuvaletine ona alışınca da normal tuvalete alıştır oraya da küçük klozet kapağı satılıyor onlardan al büyük tuvalete de yapıştırki korkmasın aynı karakterlerden falan çok kolay olacak senin için
tarafından
Korkunca agliyomu
tarafından
Büyük abdestini yapmak istemiyo ama sen konuşarak cesaretlendir onu yanında dur
tarafından
Tamam canim
0 oy
tarafından
Ben iki yaşında başladım sonra kış geldi zor oldu yaza alistircam benimkide 28 aylık ben lazomliga çok çabaladım yapmadı klozete alistircam şimdi isallh çok zor oluyor ya 5 dk bir tuvlte götürüyorsun yapması için bekliyosun sevdiği bişey yapabilirsin oyuncak falan ver eline sonra yaparsa odullendir mesela parka götür 5 dk yada sevdiği birşeyi yapın yiyecek ver fln sonra sürekli yapınca devam et kesin konuş zaten o hediyesini almak için seni dinlicek sonra alışır öyle en zoru kakası onuda yapınca hemn temizleme baksın önce kaka olduğunu farketsin korkmasın 
tarafından
Tamam canim hadi Allah yardımcın olsun bakalim
0 oy
(12,501 puan) tarafından
Pet şişeyle alıştırdım size de tavsiye ederim 
tarafından
Çok zor alıştı yani alışmak zorunda kaldı çünkü ben hastaydım bez yara yapmış alamayınca oda bez den korkusuna alisti
tarafından
AA nasıl oluyo o
(12,501 puan) tarafından
Canım kusura bakma biraz geç döndüm
Küçük pet şişeyle yaptırdım ben ilk yaptıkça alkışladım hoşuna gitti 1.2.3.4 derken tuvalete oturttum öğrendi
tarafından
Maşallah canım ben şimdi götürdümbezini açtım.hemen üzerine yaptı öyle götürdüm tuvalete dedim bak artık buraya yapacaz heves etti valla
0 oy
0 oy
(46 puan) tarafından
En zoru tuvalete alistirmak valla :)
tarafından
Korkuyom yaa

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 153 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asfkbraocl (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 120 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
14 Şubat 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu

382,395 soru

11,448,722 cevap

35,022 kullanıcı

...