0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Kızlar 16 aylık kız bebekleriniz kaç cm ya benim kızıma pire deyip duruyorlar çok küçük diyorlar artık bu durum sinirlerimi bozmaya başladı  bu arada boyu 81 cm 

12 Cevaplar

0 oy
(7,249 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ay onlarda kafalarina bi baktirsinlar beyin var mi acaba butun akrabalariniz ayni boy ve ayni kilo mu fabrikadan mi cikiyor bu bebekler de ayni olsunlar agızlarina tuvalet terligi yapistircan anca oyle susarlar 
(7,376 puan) tarafından
Çok tatlısın gerçekten en güzelini dedin
-Reklam-
+1 oy
(780 puan) tarafından
Aslında normal gibi canm boy sınırıni bilmiyorum ama oğlum için de diyolar çok ufak flan diye 13 aylık 79 cm 12 kilo millet ya çocuk görmemiş yada can sıkmaya calisiyolar o yüzden fazla takma 
(7,376 puan) tarafından
B2nde sen kendi çocuğuna bak diyom artık
(780 puan) tarafından
Çocukları yaristirmayi hiç doğru bulmuyorum aslında seninki uzun benimki kısa seninki güzel benimki çirkin vs.gibi ama bazı insanlar kendininkine bakmadan konusuyo ve hakediyor gerçekten
(7,376 puan) tarafından
Kız diyom minyon dur size ne diyor baksana benim ki böyle uzun işte benimki bunu yapar ve kıyasladığı çocuklarda büyük zaten kızımdan biri 3 yaşında biri 5 yaşında
(780 puan) tarafından
O tip insanlarla gorusmemek daha iyi canm gerçekten evlat kırmızı çizgimdir kafan daha rahat olur emin ol mesafe koyunca
(7,376 puan) tarafından
Kız ben gitmiyorum eşimle de aramı bozuyor görümcem inatla geliyor kapıdan da kovamıyorum
+1 oy
(7,025 puan) tarafından
Benim ki 22 aylık 83 cm ya var ya yok asıl pire benim kız  :)
(7,376 puan) tarafından
Valla canım normal herhalde demekki sıkıntı bende değil onlarda
+1 oy
(257 puan) tarafından
Benim.oğlan 14 aylık 76 cmdi boyu sürekli gittigimiz doktorumuz var normal diyo ben kimsenin dediğini takmam. bence sende takma kizının boyu gayet iyi önemli olan sağlıkları 
(7,376 puan) tarafından
Aynen canım sorun onlarda
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Kızın ortalamanın üstünde gayet normal boyu
(7,376 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim bide anlasalar sıkıntı var doktora götür diyorlar doktor normal diyor diyorum inanmıyorlar bide akrabalar söylüyor
0 oy
(419 puan) tarafından
Doktor iyi diyorsa kimseye dinleme boşver banada zayıftir diyorlar sağlıklı olsun da 
(7,376 puan) tarafından
Valla canım çok uğraştım doktorlar yaşaması mucize dediler yürüyemez emekleyemez dediler hepsini yaptı önden böyle herşeyin kup buluyorlar uzakta değil yani bunlar akrabalar
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Benimki 18 aylık  83 cm üzülme  banada  küçük geliyor boydan  ama ondan  küçükleri görünce  normal  buluyorum  bnce  normal  ya  kız  çocukları  genelde  böyle  oluyor görümcemin 2 kızı  var  inan onları görsen  dersin  bunlar nasıl  5 ve de 7 yaşındalar o kadar  milyonlarki kızıma  bakınca  normal  buluyorum 3 hafta  önce  kontrolde  normal  dedi  doktor  boyumuza bnce standart  boydalar  sağlıklı  olsunlar  önemli  olan bu :)

(7,376 puan) tarafından
Normal diyorlarda sürekli olarak söyleyince hatta kızıp normal de diyom yok yok kısa sen bir baktır diyorlar anlamadım
(2,055 puan) tarafından
Kız  bu millet  manyamiş haa yeminlen  takma  sen  kimseyi  bnce  normal  ikimizinde birde  kız  çocuğu  çıtı  pıtı  olur  ne bekliyorlar  acaba
(7,376 puan) tarafından
Valla dediğimde inanmıyor lar bide şaştım kaldım
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Benim kız da tam 16 aylık 82 cm. Yani kısa değil merak etme. Ağaç mı bu sulayalım uzasın :D genetiği neyse o işte
(7,376 puan) tarafından
Psikolojik baskı yapıyorlar sonrun onlarda herhalde
0 oy
tarafından
Boyu gayet normal hatta uzun bile kendileride bit galiba 
(7,376 puan) tarafından
Sorma tatlım kendilerini en tepede görüyorlar kimse onlardan üstün olamaz
0 oy
(1,309 puan) tarafından

17 aylık boyunuda kilsunuda bilmiyorum uzun zamandır kontrole gitmedik bazen dışarda çok küçük nasıl yürüyo falan diyolar:D gülüp geçiyorum valla sağlığı yerinde çok şükür boyu kilosu saçı gözü önemli değil<3

(7,376 puan) tarafından
Sorun onlardaymış tatlım anladım bizimde küçük 7 aylık nasİl yürür diyorlar bende yürüyormuş diyorum aile çok söylüyor bizde demekki onlarda sıkıntı
0 oy
tarafından
Bnce gayet iyi bnm oğlum 26 aylık 85, kilo11:150 gram
(7,376 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim sıkıntı onlarda o zamn
0 oy
tarafından
Akrabalar diyorsa hiç takma fesatlıktan yapıyolardir gayet normal geldi bana boyu 
(7,376 puan) tarafından
Saol ya valla kendi çocuklarını öyle bir övüyorlar bizide görmüyorlar hepsi 1 olmazda Gelde anlat

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 163 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 179 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 187 göst.