0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Selamün aleyküm kizlar detaylı ultrason girdim piskolojim bozdu doktur cihaz kötü falan dedi bebeğiniz Bir hafta kafa ölçümü küçük duruyor dedi sıvı alım dedi istemedim eğer gelebilrsen gel dedi eğer gelemezsen kendi dokturuna git dedi bu zmna kadar Kendi doktorum ölçüm yaptı bişi çıkmadı bende kendi dokturuma gidecem dua edin lutfen korkuyorum yardımcı olur musunuz lütfen

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 haftaya kadar onde ya da geride olmasi normal karsilaniyo canm kendi doktorun bilgilendirir zaten seni
tarafından
Bnde öyle biliyorum nete bakıyorum kötü şeyler yazıyor çok korkuyorum dua edin lutfen düzelsin inşallah
tarafından
Nette neye baksak ya kanseriz ya da cok az ömrümüz kalmis aman canm oraya bakip da kendini korkutma haftasini yakalar bisey olmaz
tarafından
İnşallah 24 haftalık hamileyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim 4 hafta gerideydi ❤️ korkma kuzu 

Sag salim dogdu minigim ❤️
tarafından
Maşallah Rabb'im korusun evlatlarımızı dua edin lutfen düzelsin inşallah
0 oy
(7,230 puan) tarafından
Hic sikıntılanip bebegini strese sokma dengesiz devlet dr larindan biri banada aynisini dedi kafasi kucuk dedi kizimin diger olcumleride karin cevresi de 1 hafta geriden gelirdi hep kendi drmuzda genetiktir seninde basin kibar dedi mesela hep uzun zayif bir cocuk olucak derdi 3100 52 cm dogdu simdi 22 aylik yasitlarindan ilerde gidiyor masallahi var 
tarafından
Rabb'im korusun aynen korkutuyorlar  nete bakıyorum kötü şeyler yazıyor bn de takıntiliim eşim kızıyor bişi yok diye iki hafta sonra kendi dokturuma gidecem dua edin lutfen Rabb'im sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin
(7,230 puan) tarafından
Ay bende dr oyle diyince baktim nete oturdum agladim o kadar yapma kuzum biliyorum nette ne yazdigini ayni seyleri yasamisiz gozlerim doldu bian korkma rabbim sağlicakla kucagina almayi nasip etsin bos yere üzme kendinide bebeğinide
tarafından
düzenlendi
r cnm eşim neti yasakladı piskolojim bozulur diye dua edicem 3 ayları ramazan sizde ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
(7,230 puan) tarafından
Ederim kuzum sen stres yapma ama bak aynisini bende yasadim kizim benim dusunemediğimi dusunur suya goturur susuz getirir cinsten
0 oy
(4,403 puan) tarafından
2 hafta geriden veya onden gitmesi normal canim istersen bir doktora daha git ayrintili icin icin rahat etsin
tarafından
Cnm burda bı devlet Hastanesi'nde var özele gidicem maddi durumum yok dua edin Rabb'im bilir kendi dokturuma gidecem takip için inş düzelir
(4,403 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun ınsalla bir sknti yoktur
0 oy
(219 puan) tarafından
Detaylı ultrason normalden farklı bir makine ve daha net görüyor mesela kordon dolanması vs daha net çıkıyor ben olsam başka bir perinatologa daha görünürdüm .
tarafından
Canım düşündüm özele ama maddi durumum yok bu aralar sıkıntı yaşıyoruz Rabb'im daha kötü etmesin duanızı eksik etmeyin lütfen
(219 puan) tarafından
Deli bi kuyuya taş atıyor bazen ben de benzer durumu yaşadım şukur iyi idi bebek eli kaysa yanlış ölçeblyor inşallah öyledir sağlıkla kucağınıza alırsınız
tarafından
Amin inşallah rabbim yaşatmasın hiç Bir anneye
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İyi de bu normal canım bı iki hafta önde yada geride olabiliyor ki . Benim bebisiminde kafası büyük dediler 1 hafta önde vücudundan. Gayet normal bir. Bebek çıktı. İnternete bakma öyle basın agrisa ölüyorsun yazıyorlar
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Önemli bir şey yok ki canım öyle olabiliyor. Adet tarihine göre 1 2 hafta farklı çıkıyor. Benim hamilelik boyunca öyleydi geç döllenmeden oluyor 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Canım benimkide oyleydi 3300 e kadar kilosu cıktı 2560 mıs ama suan6 aylık ellerinden öper
0 oy
(755 puan) tarafından
Ultrason cihazı da etkiler canım dert etme benim kızımda 1 hafta gerideydi zamanla toparlıyor geçiyor. 
0 oy
(285 puan) tarafından
Aleyküm selam.. Hiiiçççç takma kafana sıkıntı etme banada dediler geriden geliyor küçük falan bende çok taktım normalde ocakda dogması gerekyordu ayrıntılı ultrason istedi şubatın 9unda doğacaktı ona göre.. 10ocak benm hesabımdı sen bilmiyon dediler insan adet tarihini bilmez mi :) kafası öndeydi 3hafta 42haftalık olduk sancım gelmedi suni sancı verdiler öle doğdu ve hala 35haftalık yazmışlar dosyaya.. 3100gram doğdu bebişim neye göre 35hafta hala çözemedim şimdi 2aylık olcak gayet sağlıklı maşallah :) uzun oldu kusura bakma rahatla diye ayrıntılı yazdım :) sağ sağlim gelsin inşaallah minnoş 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 109 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fer000 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
0 oy
4 cevap 173 göst.
18 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu