0 oy
138 göst.
Aile kategorisinde (2,368 puan) tarafından
Kizlar ise başlıca. M demiştin ya 2yilin ardından 45 gün nazaret lzblm varmış oda ücretisiz iizn gibiymis küçük kızın çok küçük kaldı ye iyot içmiyor ateşi var 2gundur ablası da cis öğrenmeye çalışıyor uzun zamandır da ise gitmeyince de birakasim gelmiyor çok duygusalim elbet vaslicam ana napsam bilemedim pzt 1gunlugune gitcen salı günü alabilrsem ya bu izin yada 10gyn rapor naoayn sizce 

3 Cevaplar

0 oy
(2,368 puan) tarafından
Kizcelerr huuu
-Reklam-
0 oy
(268 puan) tarafından
Tanidik doktor var mi
(2,368 puan) tarafından
Çok zor ya
(268 puan) tarafından
Evet zor ama birkac ay gecsin hersey rayina oturur sende rahat edrrsin cocuklardan cok sende ayrilik kaygisi var ama inan ise basla 1 2hafta gecsin kus gibi hafifleyeceksin
(2,368 puan) tarafından
İns ins evet bahanelerle sığınıyorum tekrar nazaret izni almaymmi şimdi  on gün uzatınca psikolojik rahatlcm gibi çok duygusalim ya ev çok yoruyor çocuklar çok yoruyor biliyorum kafa dagtcan başlayınca ama umarım öyle olur
(268 puan) tarafından
Bende seninle ayni sureci yasadim 19 aylik krese verdim cokta iyi yaptim 5 aydir krese gidiyor mis gibiyiz hem cocugum hem ben psikolojik rahatladik. Ilk 2 hafta zor gecti ama pes etmedim iyikide rapor felan almamisim cunku illaki cocuklar hastalaniyo vrya baska ihtiyac oluyo o zaman kullan. Eninde sonunda baslayacaksin sureci uzatma derim ha birde sen boyle yaptikca millet iyice sana laf soylemeye baslar surekli huzursuz olursun.
(2,368 puan) tarafından
Doğru cnm kreşe vermek çok çok iyi ben fazla duygusalim yapım bu kreşe verinxede üzülürüm ana. Öyle de evde oyun oynayamiyorz sürekli TV istiyor bide kim bakacak telaşı var kaynanam hiç oralı değil blmyrm ya herşey üst üste endişe ateşi var tam işe başlayacağım zaman ;( evet buseferde göze batıcam isyerindekiker çok fena hiç iki küçük bebesi var demezler kattarlar yıllık iznimde kalmadı zaten şuan rapor bı ablamin orası kaldı alamazsa zorlanicam ya kızın çise baslattm 2 haftayı geçti biraz o süreç ilerlese
0 oy
(2,368 puan) tarafından
Neden herşey bukadar zor olmak zorunda 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 141 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ekisi (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde Sare (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.